Top 20 plemena

Status
Not open for further replies.

Domingus

Active Member
Reaction score
0
TOP 20 PLEMENA

Samo tag plemena i broj članova, pa komentirajte!

1 BK-54 - 37
2 ENEIDA - 40
3 -SB- - 37
4 CTRL - 34
5 MH - 37
6 =SAS= - 37
7 .beer. - 36
8 Qr - 34
9 --ZB-- - 30
10 Pwned! - 31
11 V-E - 35
12 SP - 31
13 SHINE - 29
14 ABK-54 - 29
15 =SAS1= - 26
16 LIONS - 26
17 *CM* - 23
18 FUTURE - 19
19 SPQR - 20
20 DL - 17
 

DeletedUser

Guest
Evo moje mišljenje -SB- i Pwned ! su najkvalitetnija plemena..Poznajem ih i uvjeren sam da ce ovaj svijet "pripast" njima :)

Drugi nemaju sanse :festa:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
dobri su dobri su al da nebi mi glumili vidivitog milana :ljut:
prognoze ostavimo za neko daljne razdoblje kad ce se pokazat vise manje ko koliko zna moze i kome se koliko da:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
ima finih plemena

slazem se sa disompetrom :pivo:

sb je favorit opet,jer ima onog igraca ravkamaja,čini mi se kao neki pro igrac :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
ima finih plemena

slazem se sa disompetrom :pivo:

sb je favorit opet,jer ima onog igraca ravkamaja,čini mi se kao neki pro igrac :andjeo:


i nakon svega ni u pleme me zovnit neka neka pamtim ja :confused:
 

DeletedUser

Guest
ooooo pa sta ima
jesi ziv,ajde sto te derem tamo na menedzeru hoces i ovdje :p

ajde javi se u igri da znam da li da te farmam :p
 

DeletedUser

Guest
ha ha vidio sam kako me deres tamo, morati cemo prijateljsku dogovorit.

Ovdje se krijem pod ženskim nickom. Bolje se osjecam kao žena :D
 

DeletedUser

Guest
Ima finih plemena.
I ja sam mislio da je SB najjace pleme ali kad vidjeh da su u pleme primili supljake poput Ravke...
Bice raspad ubrzo... :D

Srecno!
 

DeletedUser

Guest
Ima finih plemena.
I ja sam mislio da je SB najjace pleme ali kad vidjeh da su u pleme primili supljake poput Ravke...
Bice raspad ubrzo... :D

Srecno!


Ravka se bar ne skriva pod drugim nickom hihihi :andjeo:
A i prerano je govoriti i prognozirati tek je drugi dan.... :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
zasad je jugoistok mislim najvise zanimljiv,posebno i zbog barbara onih
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
U majku mu, pa prerano je za ovo a jos vise za prognozu, ali evo i mog misljenja za sada


Sa SB izgedaju jaki, ima dobrih nickova sto znam sa Ba1 , ravka razguli :p, a ima i par igraca sa ba2, kao sto je ravkic.
nesvidja mi se kod nijh jer imaju 4 plemena onako javno i ko zna sa koliko drugih imaju dogovore i saveze, ukratko iznenadjuju me sa pristupom igri i nazalost ispadaju kao da masovno regrutuju svet.

toony i njihove barbare netreba otpisati, i ako znaju sta rade i nej se malo spusti na zemlju i malo koristi glavu a manje jezik , mislim da bi mogli biti najjaci ili u samom vrhu a ne onako jadno kako su prosli na hr4 a dizani su i dizali su se u nebesa a oni tako nisko pali :/
nej naj ozbiljinje, mozes, znas, pokazi se kao igrac i kao covek.

a ovo sto tablica pokazuje ko je prvi ko je zadnji to znaci jedno veliko nista.
 

DeletedUser

Guest
U majku mu, pa prerano je za ovo a jos vise za prognozu, ali evo i mog misljenja za sada


Sa SB izgedaju jaki, ima dobrih nickova sto znam sa Ba1 , ravka razguli :p, a ima i par igraca sa ba2, kao sto je ravkic.
nesvidja mi se kod nijh jer imaju 4 plemena onako javno i ko zna sa koliko drugih imaju dogovore i saveze, ukratko iznenadjuju me sa pristupom igri i nazalost ispadaju kao da masovno regrutuju svet.

da šteta da imaju toliko igraća tojest plemena kaj već inače dosta pro igraća
 

DeletedUser

Guest
ae da se i ja nadovezem -SB- i +SB+ su jedno pleme,
to su samo nasa plemena ,a za ostale neam pojma
a sto se tice Pwned!,oni uopste nisu tooney ima mozda 2-3 igraca iz tooneya,
videcemo sta ce biti i kako ;)

a bgm sto se tice borisovih plemena ima ih jedno 4-5 vec kako akademije
neke...



ovde 40 igraca moze bit u plemenu 40 nema vise da se pozove cijelo pleme haha...
 

DeletedUser

Guest
U pwned! imaju samo 2 igraca koja su ikad bila u Tooney a ja sam jedan od njih tako da nemamo veze sa Tooney.

Sto se tice hr4, vodje nisu imale vremena i prestali igrati, carrey i ja i za nama onda i jos neki, a u vrijeme kad sam prestao nije nikakvog rata ni bilo i bili smo udaljeni od Pleme mjesecima, morao sam birati izmedju ba2 i hr4 i izabrao sam ba2 jer sam duze vremena ipak tamo, nisam ni ja svemoguc da mogu igrati kad ne mogu.
Ali ipak sto se tice kritike za hr4 prihvatam je, dosli smo i izgubili nacin nije bitan, bitno je da je neko drugi osvojio svijet.
Za hr7 se nigdje ne dizemo, tu smo da igramo/ :andjeo:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Joj pa i slijepac vidi -SB-... raspodijelili se na3 strane svijeta pa neće imat diplomaciju sa drugim plemenima :love:

No bilo kako bilo , to je njihovo pravo -politika, diplomacija ...Ovo je igra i idemo se igrati :)

Vidim dosta dobrih imena pod starim nickovima, isto tako vjerujem da ih barem toliko ima pod novim a to ako ništa drugo garantira dobar :boks:
 

DeletedUser

Guest
Kao što je Penny rekao.


Nemojte lupati gluposti da -SB ima 4 plemena, ili više.

-SB i +SB+ su jedno pleme!

U ostalom, vidjet ćemo, pred nama je.


CTRL
MH
ENEIDA
MH@
PAT
ENEID@
ALR
Qr
PLEME

Kako god pogledamo, u svakom navedenom plemenu ima neko sa hr4 iz PLEME.

Pa sad ko ovdje ima 6-7 akademija :ludilo:
 
Last edited by a moderator:

TopSecret

Member
Reaction score
0
Onda se izvinjavam ako je moja izjava nekog pogodila, ali sinoc sam gledao plemena, i bilo je vise
"slozne brace" pa kao sto sam i napisao, iznenadilo me, ali to mora da su kopije kao sto je =SB= 7

vladane sto se tice tvoje liste, jesu li sve ovo akademije od Pwned!
 

DeletedUser

Guest
Joj pa i slijepac vidi -SB-... raspodijelili se na3 strane svijeta pa neće imat diplomaciju sa drugim plemenima :love:

No bilo kako bilo , to je njihovo pravo -politika, diplomacija ...Ovo je igra i idemo se igrati :)

Vidim dosta dobrih imena pod starim nickovima, isto tako vjerujem da ih barem toliko ima pod novim a to ako ništa drugo garantira dobar :boks:


pa ti si izgleda ne vidis dobro na 4 strane nas ima,a ne na 3 :p
 

DeletedUser

Guest
evo nesto i od mene...prije svega mislim da je jos prerano za ovakve teme jer neka plemena ce se mozda raspast neka oslabljet a neka ojacat.. a sta se tice -SB- po meni jedno od najkvalitetnijih plemena na svijetu...:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top