Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
Neko hoce da bude ˝aBnoniman˝ :festa: Reko sam ja da je MH jaci od Milfa al me niko ne slusa...sefovi otisli ostala saka ljudi koji ce vjerovatno na noblanje. TCO 30 clanova, RWP 60....osima ako ne bude akademija RWP-b..c il tako nesto :predaja:...ma samo nek se igra...ko sta gdje nebitno.

Trawka, zovi rodice...muhec sipaj gorivo idemo do Dzeja.

Trawine rodice su postale zvezde! INTERNET JE CUDO MAJKEMI.

I tako ovaj rat dobar
 

DeletedUser

Guest
u svakom slučaju časnije nego što nam je kao saveznik radio milf,samo osnovno da ne duljim
1. sklopili savez i odma bez dogovora pokupili 2-3 bodovno najjača igrača
2. ušli u rat kao saveznici a tu na forumu milf kao ne ratuje
3. tražili "da nas spasite" da vam damo (što i jesmo) nekoliko sela na frontu...ni vojnika iz njih poslali niste u pomoć tj.napadati na K44 osim oko centra jer su vam tu TCO bili (i ostali) ozbiljna prijetnja
4. još ste nam pokušali prijeteći nukama izbiti neka sela "da se možete boriti" na sjeveru k44 25 h od fronta
5. dok nisam prvi put prekinuo savez sa vama (da ja sam bio jedan od onih koji su olučivali tj,ja sam napravio anketu u kojoj je bilo pitanje dali prekinuti "savez" sa vama većina se izjasnila sa da, nitko sa ne i nekoliko igrača kako većina odluči) i izbrisao sve zajedničke forume non-stop ste nas pljucali po forumu i popovali kako ste nam uslugu učinili i da nas spasite sklopili savez i zaratili sa TCO ..!!??? a iako ste pristupili ona bahata mačka negirala da je u ratu i kasnije milf svoj posebni ratni forum napravio...


toliko o časti, a to što ste nepismeni nisam vam ja kriv, mi smo ponudili mir tj. priznali da smo u ratu pobijeđeni,a detalje znamo mi koji smo se dogovarali i to je naša stvar
dakle sad više nismo u ratu već u napu a dali će tu biti nešto promijenjeno to ćemo mi odlučiti , ali evo ova 2 dana se desilo par napada poslanih prije sklapanja mira ali ni jedan incident niti svađa oko nekog sela ni naslutiti se nije dala...dok smo sa milfom kao saveznicima svaki dan imali prepirke...
a ono što rekoh da ste nepismeni je to što vam kao nije jasno kako to da vas napadamo i mi i TCO, a savez smo i po drugi put prekinuli i kao što već rekoh sklopili nap (koji oni za razliku od milfovaca poštuju) i eto nešto oni nešto mi i vratili većinu sela koja smo vam dali i one barbare koje ste kupili 15-20 h od fronta ...ali da se ne ponavljam

mi smo odavno otpisani, ali milf niti časti niti bitke ni vidio nije, tj evo sad viđa sve manje sela iz sata u sat :zid:

zato ex. i ovi još što na škrge dišete milfovci pokrite se mokrom krpom po glavi i ne spominjite poštenje
jer ja se sićam one narodne još iz juge (citiram ne psujem,plava nemoj me banovati :love: )
"vojska o skraćenju,k**ve o poštenju"
poštenje ste pokazali :kisa:,a eto već ste se i poprilično skratili po raznim kriterijima :lool:
sad pivajte onu od graše,godinu po godinu (samo kod vas su sati u pitanju) sve nas manje ima tu :glazba:

živili vi meni pravi i pošteni saveznici,baš me zanima koliko će taj milf još potrajati :confused:

ako vam pofali sela pitajte,daćemo vam ponovo :kokice::pivo:
počima biti zanimljivo:lool:

Ma tako kaži ti njima, čekalo se tvoj post već koji dan, ali eto valjda razmišljao dosad što bii rekao :pivo:

Poredak Ime plemena Bodovi najboljih 30 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek bodova po selu
1 RWP 7.422.187 7.422.187 30 247.406 915 8.112
2 TCO 5.612.494 5.612.494 28 200.446 701 8.006
3 M!LF 2.426.715 2.426.715 16 151.670 310 7.828
4 MH 2.104.634 2.104.634 29 72.574 316 6.660
 

DeletedUser

Guest
e neka je i ovaj forum malo ozivio
mada vam je rasprava bezveze :D kao da je ovo prvi put da sse vrse neke regrutacije da bi se za*ebo protivnik, igrajte se, rokajte se, i ne izvlacite se na neke gluposti :zid:
ovo ti je kao sah moras unaprijed znat dva il tri poteza koja ces odigrat, da bi osato u igri...
A sta ste vi mislili da ce rwp do kraja svijeta se vuci sa strane.... morali su na jednu stranu preci, da su presli na stranu tco bila bi nepravedna borba ovako je ipak malo realnije.....

Ne bih nikoga da imenujem taj kome je upuceno ce se prepoznati, ne tako davno sam dobio poruku in-game da ce se desiti nesto suprotno a ne bas ovo... sad ce sigurno taj koji je i poslao mi tu poruku pisati mi ili in game ili ovde, a mozda 'pak nece ni pisati sto bi bilo najbolje da mi ne pada jos vise u ocima " da vi ste prvi poceli sa Hiv, vi ste ovo, vi ste ono, mi smo trazili ovo vi ono..." eeejjjjj breee, ne zanima me ni jedna jedina recenica vise, ja kada sam za nekoga onda sam do kraja pri tome i ne moze mi niko reci da nisam castan sto se igre tice i da uvijek realno kazem ponudim i zelim bolje sa nekima a za nekima me libo ono ....

I sad iskreno sta ce se desiti izmedju i rwp i tco "juznije od duse nesto me bas zaboli"

S Postovanjem
BodyBuilding

http://www.youtube.com/watch?v=OrGac9SKhSY
 

DeletedUser

Guest
Iiiiiiii daaa jaooo umalo da zaboravim, izbjeglice iz milf u rwp su za mene crveni na karti tako ste obojeni od pocetka tako cete i ostati a vi regrutujte koliko hocete, jer kad se nas hiv kupio onda je bilo ok e sada cemo da vidimo da li ce biti ok kada mi pocnemo gde smo krenuli
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Iiiiiiii daaa jaooo umalo da zaboravim, izbjeglice iz milf u rwp su za mene crveni na karti tako ste obojeni od pocetka tako cete i ostati a vi regrutujte koliko hocete, jer kad se nas hiv kupio onda je bilo ok e sada cemo da vidimo da li ce biti ok kada mi pocnemo gde smo krenuli

Ispravka: "Raseljena Lica" :pivo:

A već ste negdje krenuli :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ispravka: "Raseljena Lica" :pivo:

A već ste negdje krenuli :confused:

Neeee ja cu se "seljacki" izraziti i reci izbjeglice, tako mi puno ljepse zvuci a ti sebi uljepsaji ono sto sam napisao koliko ti volja, masti na volju tako da ono ... :eek:ok:
 

NIIV

Member
Reaction score
1
Iiiiiiii daaa jaooo umalo da zaboravim, izbjeglice iz milf u rwp su za mene crveni na karti tako ste obojeni od pocetka tako cete i ostati a vi regrutujte koliko hocete, jer kad se nas hiv kupio onda je bilo ok e sada cemo da vidimo da li ce biti ok kada mi pocnemo gde smo krenuli

vaš hiv je otišao u TCO,kada su već neki napadi poslani na njega...
A odlaze i sada neki kod vas,pa naši igraći imaju zabranu napadanja.
Tako da.....A ako baš želite,pa ajde objavite nam rat,nezz šta ćekate više.
 

DeletedUser

Guest
vaš hiv je otišao u TCO,kada su već neki napadi poslani na njega...
A odlaze i sada neki kod vas,pa naši igraći imaju zabranu napadanja.
Tako da.....A ako baš želite,pa ajde objavite nam rat,nezz šta ćekate više.


Ko bre odlazi kod nas ? neko iz mh, milf o cemu ti, prosvetli me molim te ?

Niko vas ne dira samo ove izbjeglice, Boze svasta vadis rijeci iz konteksta ncncncnc a to ne valja šinko , klima utice na tebe, ovo globalno otopljenje ili mozda nedostatak mjesta u plemenu, ili ipak nestoo treceee ?! :confused:

Ahhh ljudi Bozee svasta, krhko je znanje fkt, ziv ti meni i zdrav bio :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pa ajde imenuj mi te "izbjeglice"?

Tebi se fkt sve mora crtati ? :confused:, ja sam kontao ti si ok decko, izgleda da sam pogresio u procjeni... :)
Da skratim uglavnom, sve igrace koje iz milf je Sale pozvao ili neko ko je vodja mada mislim da je on to, a kao sto on meni kaze "niko nas nije kontaktirao, prvo pitati pa onda uraditi" ili nesto u tome kontekstu, a lafoooooo neki "saveznici" od samog pocetka a ja sam na tome insistirao aloooo breeeee paaa bolje da sam sam sebi u lice pljuno k'o Cecaaa -.-'

Baj d vej neka mi se ili vuletu ne bitno nekoo iz vodstva obrati da kaze koliko ce jos primati milf igraca da znamo cisto ...
Hvala unapred.
 

DeletedUser

Guest
vaš hiv je otišao u TCO,kada su već neki napadi poslani na njega...
A odlaze i sada neki kod vas,pa naši igraći imaju zabranu napadanja.
Tako da.....A ako baš želite,pa ajde objavite nam rat,nezz šta ćekate više.


a to smo sada kao hrabri,ojačali pa mozemo se tu po forumu da ne kažem šta i provocirati,a do sada šutjeli ko ....
a pogledaj si tw stats pa češ vidjeti da roke gubi gradove prije ulaska i tako da prvo provjeri kada nešto pričaš i sada po tebi to nije isto kao sa hivom,jbg teško je ostati realn kada se radi o sebi,to je velika vrilina i u realu,a ovdje se pokazuje kakav je tko
a ovdje na forumu su očoto neki namjerno sa zadatkom da provociraju sam da bi mi krenuli prvi,a vi ostali pošteni i rekli na kraju eto,pa rekli smo kakav je TCO,da nije zalosno bilo bi smjesno
sretno vama dalje
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
ajde mir...bodi zasto se uopste raspravljas sa nekim ko je nebitan u celoj prici..u RWP-u igraju moji RL drugari...sa vodjama RWP-a smo igrali dugo..necemo ovde da se cigancimo i raspravljamo ..
 

NIIV

Member
Reaction score
1
E pa ja ću se "povest" za ovom tvojom o ne raspravljanju........

Htjeli ne htjeli,zaratit ćemo kad-tad...Dobimo li mi,super....
Pobjedite li vi,ja ću vam prva čestitat....
A do tad,ovdje možemo samo mlatit praznu slamu :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Jedno da se zna, igrači Milf-a nisu izbjegli, pobjegli i to slično,već je jednostavno došlo do dogovora o SPAJANJU Milf i RWP... znači ne radi se o pojedinačnom bježanju...
 

DeletedUser

Guest
Iiiiiiii daaa jaooo umalo da zaboravim, izbjeglice iz milf u rwp su za mene crveni na karti tako ste obojeni od pocetka tako cete i ostati a vi regrutujte koliko hocete, jer kad se nas hiv kupio onda je bilo ok e sada cemo da vidimo da li ce biti ok kada mi pocnemo gde smo krenuli

a što se tog tiče, ako namjeravate napadat ove koji su kod nas.. onda slobodno najavite, pa da se ratuje...
Jer šta se Hiva tiče.. na njega su već išli napadi kad je pobjegao kod vas.. i to je sasvim jasno..

Ali zato prešao je i widow.. a nije ga se nikako diralo, već je zabrana napadanja, dok se ne zarati... pa isto tako pri trebalo vrijedit i za ove koji su kod nas došli.,..

ako vam šta smeta, ima opcija objavi rat pa onda nek se vidi ko je bolji.. Jaka ste ekipa, to nitko ne poriče.. ali nisu ni ostali za bacit..
Tako da šteta se tu prepirat oko gluposti, a u igri da je i dalje mir..

pa nek bolji pobjedi... a ako to budete vi, čestitat ćemo vam tu naravno..
Toliko o tome.. Lp :pivo:
 

DeletedUser

Guest
a što se tog tiče, ako namjeravate napadat ove koji su kod nas.. onda slobodno najavite, pa da se ratuje...
Jer šta se Hiva tiče.. na njega su već išli napadi kad je pobjegao kod vas.. i to je sasvim jasno..

Ali zato prešao je i widow.. a nije ga se nikako diralo, već je zabrana napadanja, dok se ne zarati... pa isto tako pri trebalo vrijedit i za ove koji su kod nas došli.,..

ako vam šta smeta, ima opcija objavi rat pa onda nek se vidi ko je bolji.. Jaka ste ekipa, to nitko ne poriče.. ali nisu ni ostali za bacit..
Tako da šteta se tu prepirat oko gluposti, a u igri da je i dalje mir..

pa nek bolji pobjedi... a ako to budete vi, čestitat ćemo vam tu naravno..
Toliko o tome.. Lp :pivo:

ok ako je tako na igrača r0ke takodje su išli napadi i nekoliko sela mu je već uzeto znači TCO ipak može nastaviti noblati tog igrača

i šta si navalio sa tim ratom objavi ga ako ti se objavljuje

a ako misliš da si neki opasan igrač evo ja i ti izadjemo iz plemena i rokamo se sami mislim jedan protiv drugog tebe neće dirati TCO garantujem ti
 

DeletedUser

Guest
ok ako je tako na igrača r0ke takodje su išli napadi i nekoliko sela mu je već uzeto znači TCO ipak može nastaviti noblati tog igrača

i šta si navalio sa tim ratom objavi ga ako ti se objavljuje

a ako misliš da si neki opasan igrač evo ja i ti izadjemo iz plemena i rokamo se sami mislim jedan protiv drugog tebe neće dirati TCO garantujem ti

Nemam ja veze sa rOke, to tamo sa saletom raspravljajte...

A što se rata tiče.. sami ističete, da ćete nastavit napadat ove koji su kod nas i te spike.. Pa onda ako već želite.. Objavite..
Bolje nego se natezat tuda.. zbog tog..

samo opušteno.. A nisi mi toliko zanimljiv, pa da bi odlazio od ekipe... :love:
I ps.. nisam rekao baš ništa, u vezi tog ni da sam opasan igrač, ni da nisam..
 

DeletedUser

Guest
Nemam ja veze sa rOke, to tamo sa saletom raspravljajte...

A što se rata tiče.. sami ističete, da ćete nastavit napadat ove koji su kod nas i te spike.. Pa onda ako već želite.. Objavite..
Bolje nego se natezat tuda.. zbog tog..

samo opušteno.. A nisi mi toliko zanimljiv, pa da bi odlazio od ekipe... :love:
I ps.. nisam rekao baš ništa, u vezi tog ni da sam opasan igrač, ni da nisam..

ma rekoh možda ti je dosadno pa si navalio na rat p'a zbog toga ako želiš fajt izvoli ako ne idi farmaj ili noblaj barbare a pusti diplomatiju drugima ako se već ne pitaš oko toga ništa
 
Status
Not open for further replies.
Top