Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.

Gomy

Member
Reaction score
0
Rasprava je otisla u totalno drugom smeru...
Da razjasnimo neke stvari na pocetku.
JEDNO PLEME moze da osvoji server,ne 2-3 ili vise...
Drugo ne navodim temu na rat,nego samo govorim cinjenicno stanje.

Dal ja u nekim postovima igraca vidim odredjenu kolicinu ljubomore?
Server nije ni blizu kraja. Kako to vec bude na svim serverima,pojedu se sva mala plemena,ostanu 2 najveca i jedno od njih mora da bude pobednik. Jasno ko dan...
Dal to resila diplomatija,rat ili neko trece resenje to je dogovor izmedju plemena.
(u ljubavi i u ratu je sve dozvoljeno :eek: )

Ja u TCO licno poznajem dosta igraca,a vidim da se medjusobno dosta poznajemo.
Nema potrebe za vredjanjem i pljuvanjem medjusobno,dosli smo da se igramo.
Danas na razlicitim stranama,sutra na istim...


GL^HF 4 Glory

:pivo:
 

Pire

Member
Reaction score
2
Odkako RWP nije nagura Milfovce pod svoj krov, glavno i dvije akademije (da, ostatak Milfa je njihova akademija) nije se baljezgalo po forumu da ce u rat...sad je to sila nebeska :pivo:

Sta reci :eek:k:

Poraženo Ukupno

1 The Chosen One 43,66 Mil.
2 MH MAMURNI 18,99 Mil.
3 Mommy I Love Farming 18,03 Mil.
4 RIDE WITH PRIDE 11,04 Mil.
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
Iiiiiiii daaa jaooo umalo da zaboravim, izbjeglice iz milf u rwp su za mene crveni na karti tako ste obojeni od pocetka tako cete i ostati a vi regrutujte koliko hocete, jer kad se nas hiv kupio onda je bilo ok e sada cemo da vidimo da li ce biti ok kada mi pocnemo gde smo krenuli

i sta s tim? mi sad trebamo brisat racune jer smo crveni kod tebe ?
 

DeletedUser

Guest
1 The Chosen One 43,66 Mil.
2 MH MAMURNI 18,99 Mil.
3 Mommy I Love Farming 18,03 Mil.
4 RIDE WITH PRIDE 11,04 Mil.


MA od lajkove se ne zivi :D
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Rasprava je otisla u totalno drugom smeru...
Da razjasnimo neke stvari na pocetku.
JEDNO PLEME moze da osvoji server,ne 2-3 ili vise...
Drugo ne navodim temu na rat,nego samo govorim cinjenicno stanje.

Dal ja u nekim postovima igraca vidim odredjenu kolicinu ljubomore?
Server nije ni blizu kraja. Kako to vec bude na svim serverima,pojedu se sva mala plemena,ostanu 2 najveca i jedno od njih mora da bude pobednik. Jasno ko dan...
Dal to resila diplomatija,rat ili neko trece resenje to je dogovor izmedju plemena.
(u ljubavi i u ratu je sve dozvoljeno )

Ja u TCO licno poznajem dosta igraca,a vidim da se medjusobno dosta poznajemo.
Nema potrebe za vredjanjem i pljuvanjem medjusobno,dosli smo da se igramo.
Danas na razlicitim stranama,sutra na istim...


GL^HF 4 Glory

a ugodno iznenađen,napokon jedan post koji ima smisl tj. govori kako je na svakom serveru i kako će biti i na idućima
već sam pomislio da sam sanjao ovih par godina što igram čitajući ove postove od zadnja 2 dana i da nisam igrao plemena već mi se valjda nešto iz rata pobrkalo od ovog pušenja :eek:ok:


toliko o tome, nego da ja napišem romančić,znam da ste me se zaželili

nisam tu da ikoga branim ,ali čitam i ne virujem očima što su sve pojedinci spremni napisati kao da smo mi ostali slipi i ništa ne vidimo :zid:

tu ste napali TCO a (osim nas) jedini imaju konstantu uz normalne cakice koje se koriste u STRATEŠKO-ratnoj igri ..
neću ponavljati o milfovom poštenju to je riješeno a od tolike sile za najkasnije 2 dana će biti iza nas u poretku i to sa bitnom razlikom u bodovima ,o broju pobijenih da ni ne pričam, i zato se ti krvava kraljice ne brini što si crvena TCOu, već jer ste meni crveni na karti i to vam je odma rješena stvar, nestajete brže nego ledenjaci od globalnog zatopljenja a nama ste prodikovali da nestajemo za misec dana još početkom miseca :hmm:

ali neću sad o očitome, nego evo svima koji nekom prigovaraju nešto o mućenju da vam svima kažem što vas sljedi, a osobito me iritira ovo prebacivanje TCOu što su zvali par igrača da pređu itd.

svi po redu od ovih jačih plemena (ajmo reći da se i milf još tu računa,jer statustički tu trenutni spadaju alibrzo će biti daleko niže) su nam nudili spajanje savez ili nap !!!
, s tim da je ponuda od THC bila najkorektnija što ja tu tvrdim a mogu i zalipiti sve koje smo dobili pa će dosta njih prominiti nickove kad se vidi što su pisali u ova 2 dana od kad se zakuhalo !!!

a evo najprije zašto je njihova bila najkorektnija: zato jer sam se ja vuli još kad je mačkica napustila milfovce i prešla sa još nekima u RWP dao ponudu da priznamo kako smo rat izgubili i da se više ne koljemo dok istok očito sprema kombinaciju da nas još malo puste da potrošimo vojsku i onda u "velikom stilu" krenu u zatvaranje servera kao da se to tako lako zatvara...
tad vule nije ni pristao ni odbio već smo do daljnjeg nastavili ratovati a ostavili mogućnost naknadnog pregovaranja ..

dakle ta inicijativa je potekla od mene (uz suglasnost većine plemena,kao i sve bitne odluke da to svaki put ne napominjem jer eto ja sam nekako ispao glasnogovornik da iznesem ono štto mi prije raspravimo

i stina je da su i neki drugi igrači (kasnije) kontaktirali neke naše igrače kao i što je istina da se odokar protivio mom prijedlogu tj. i na našem forumu slično napisao da on nebi sklapao mir ...ali kad smo se izjasnili vvećina on je ostao lojalan plemenu i priklonio se onome što smo većina mislili...
a većina nas misli da je bolje priznati nekome da nas je nadigrao i dok još imamo čim udariti onima koji su nas pod savezom izdali i vriđali na djeljenom forumu kao i tu kad mače bahato (dragi moj bahko :love:) nije htjelo priznati da su pristupili ratu već kasnije svoj posebni forum otvorili...što smo svi vidili udarimo po njima ako TCO pristane na prekid rata... e to je bio prvi kontakt po tom pitanju

e onda se prije par dana ,kad je valjda vidio situaciju , ponudio da nas nekoliko (nije bilo limitirano točno dali 3,5 ili neki drugu fiksan broj) pređe a da ćemo rat prekinuti i neće napadati naše igrače koji ne pređu ...što je u toj njihovoj prednosti koju su imali u ratu i bila prilično fer ponuda (pogotovo kad se vide ponude koje su kasnije stigle ,ali i to ću napisati kad ovo dovršim) ..

ali naš odgovor ili moj, jer od tad smo vule i ja pregovarali da vidimo može li se što dogovoriti
da mi nikome ne branimo da pređe kod njih ali naši igrači to ne žele već ako može za početak nap i da idemo na milf što je meni osobno bilo važnije neho dali i kad ću rat izgubiti a i 90% mojih igrača je bilo toliko kivno na prevrtljivce i isto to želilo

ja sam vuli tako rekao a on je naravno bio malo suzdržan i naglasio da može nap ako stvarno krećemo na milf a ne kupujemo vrime
ja sam mu svojom riči garantirao da nam to i je glavni cilj da se bar donekle revanširamo za ono sve od prije...

a kad smo mi sklopili nap i krenuli na milf ovi su nam pisali zašto mi to njih napadamo kad smo saveznici a taj savez odavno prekinut a nikad to nije ni bio i mi naravno udarili ono malo koliko smo mogli
:festa:
a jučer nam je najprije stigao prijedlog od RWP za savez , da dobro ste pročitali za SAVEZ, što smo mi glatko odbili jer rađe bi u vruće ulje skočio nego 2 put bahku dao priliku da me spašava :hmm:
a naknadno nam je (okolo naokolo pošto su znali da bi se ja samo nasmija na tu glupost) ponudili NAP i da će oni ionako osvojiti 80% servera a nas neće dirati pa bi mi onda valjda na kraju bili vicešampioni , ALI DA DRŽIMO SVOJE IGRAČE POD KONTROLOM i (to nisu napisali ali se valjda podrazumijeva) ne prenoblavamo kad oni uzmu sela na našem kontinentu (tad su već vidili da smo mi krenuli na milf) i vjerovatno njih pitamo kojeg barbara smijemo uzeti i praviti rudnike jer što će nam vojska kad ćemo biti vicešampioni i bez borbe,pa bolje da sadimo travu oko sela i bavimo se seoskim turizmom :woot:

e da skorom zaboravih, TO JE TREBALA OSTAZI INTERNA TAJNA I NIKAKO SE TU NE SPOMINJATI , pa evo ja ni neću !!!!
:predaja:
eto to vam je tako, pa sad ko je pismen neka sam ocjenjuje moralnost ponuda, i to nama odavno otpisanima

a ja ništa osim napa i da ćemo udariti po milfu nisam s vulom ispregovarao,čak i da ponovo kasnije zarate protiv nas ničim dogovor nebi prekršili je nismo nikakav savez sklopili

a izgleda da sam ja falija ono kad sam se na amerikance ugleda pa spomenio rat SJEVER vs JUG...ipak smo mi tu balkanci i uvik su ratovi nekako (još od antike, pa križarskih...) išli ISTOK vs ZAPAD
pa ja za razliku od ovih velikih vođa koji to sve vrhunski ugovore i svi pošteni otvoreno kažem,sad nismo ni sa kim ni u ratu ni u savezu,samo ganjamo ovu šaku jada od milfa koji su spali na sporednu akademiju od RWP
ali ako se bude trebalo opredjeliti, mi ćemo u savez sa TCO ako njima to paše, balansa radi ... oni su bar pošteno ratovali i nisu nam ništa podmetali
eto ja bio kratak kao što samo ja znam
čini mi se da server postaje zanimljiv

:kokice::festa:
 

vule bradonja

Member
Reaction score
0
Odkako RWP nije nagura Milfovce pod svoj krov, glavno i dvije akademije (da, ostatak Milfa je njihova akademija) nije se baljezgalo po forumu da ce u rat...sad je to sila nebeska :pivo:

Sta reci :eek:k:

Poraženo Ukupno

1 The Chosen One 43,66 Mil.
2 MH MAMURNI 18,99 Mil.
3 Mommy I Love Farming 18,03 Mil.
4 RIDE WITH PRIDE 11,04 Mil.

auu baš tako, bravo :)
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Nije Toni nista pogrjesia...

M!LF,TCO,RWP i MiLF


hahahahaha :hahaha:

toni dušice draga, sory što te moji postovi ubijaju,viruj mi djelim tvoju bol i znam da ti nije lako ,evo pusa da te ne boli toliko :love:

jer stara je mudrost da istina najviše boli , a kako tek onda tebe boli da ti jedna ovakva neznalica kao ja 19 nepunih dana nakon tvog ČINJENIČNO DOKAZANOG posta o tome koja su to 4 plemena "najjača" jer drugi to nisu vidili pošto nisu ni znali koja sloga i progres postoji u ta 2 slavna milfić plemena , a i kako bi vidili kad vi i život dajete jedan za drugog i onih 300 spartanaca su pilići u odnosu na takve ratnike kakvi ste vi :lool:
i sad još neka glupa statistika pokaže ovo


1 RWP 7.589.192 7.589.192 30 252.973 929 8.169
2 TCO 5.911.652 5.911.652 29 203.850 734 8.054
3 RWP -a 2.689.511 2.689.511 24 112.063 360 7.471
4 MH 2.169.816 2.169.816 29 74.821 326 6.656
5 M!LF 684.368 684.368 11 62.215 112 6.110
6 crnci 334.044 334.044 19 17.581 78 4.283

e pa stvarno trebalo bi ove što vode statistiku pred haški sud izvesti, kad pred svima ovakve lažne statistike iznose :confused:
ma laže selo, lažu ljudi, milf će za 7 dana server zatvoriti ja vam kažem , evo pitajte tonija pa on će vam bar istinu reći da u zadru nije vedra noć i da vebit sad neće sa svojim psom skoknuti do mora da se osvježi ... da da i to je laž, evo pitajte tonija on bar zna kako sam i ja kao crnci i mh mokri od kiše strela kojima je milf zacrnio nebo nad nama i mi jadni pokisli račune brišemo :kisa:

toni toni, odo ja na kupanje,a ti plači u kupaoni, jer za još par dana ,ako i budete postojali (mislim da si ti odani milfovac pa ne provjeravam) ćete biti na negdi na 65. mistu na serveru, a čini mi se da ima 70 plemena trenutno .
ali javi se ti vebitu, daću ti ja selo pa ćete sloćiti za 40 mista gori ,malo manje nego što ćete pasti za maksimalno 7 dana:p

malo sam pretjerao,biće to i prije ali ja virujem da ćete se vi pregrupirati i sve iznenaditi :ludilo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Ajdeeee Vebiittt zabijj gooooool
Saaaamoooo tebiiii pjevamooooo
Tiiii si Vebiiit šampioooooon
Pjeva cijelimmm serveroooooom :festa:

e pa ja n00bina sam i zabio prvi gol RWPu tj igraču opet ja i prenoblao selo koje je on uzeo našem igraču...i to 6 sati nakon što je on selo uzeo sa 8-9 h udaljenosti i 45 minuta između ta 2 plemića ...
a njegova su sela bliža od mojig duplo tome...i to sam uzeo sinoć prije noćnog a on je poslje mojih plemića poslao 8 pojačanja u to selo i u 5 ujutro polovnu nuku i plemku da se zabije u njegov def a bio ga muški nadefao da ni 4 nuke prošle nebi...i još me pojačavao i poslje toga a tek danas u podne ta pojačanja povukao
-----
nažalost izbrisao onaj 45 minuta prije :(

Naslov Vebit (Bukva 06) osvaja pozuri jer neces stic :p (477|473) K44 - (bukva 06 pl) Promijeni ime
Poslano Srp 17, 2013 23:21:11
Napadač je pobijedio
Sreća (za napadača)
Peh

Sreća 11.8%
Moral: 100%
Napadači: Vebit
Porijeklo: Bukva 06 (471|463) K44

Količina: 0 0 xxxx 0 40 xxx xxx 0 xxx xx 1
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zastava: +6% napadačka snaga

Branitelj: opet ja
Cilj: Bukva 13 (477|473) K44

Količina: 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Obrambene postrojbe koje su bile na putu

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nosivost: 0/249.510
Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 6 na razinu 0
Šteta nanešena katapultima: Okupljalište je oštećen i srušen s razine 1 na razinu 0
Odanost: Pala sa 6 na -19
------

Proslijedi Premjesti Izbriši Eksportiraj << >>
Naslov opet ja (za TCO :*) napada pozuri jer neces stic :p STIGOH (477|473) K44 Promijeni ime
Poslano Srp 18, 2013 05:05:38
Branitelj je pobijedio
Sreća (za napadača)
Peh --- valjda ga ovaj peh zbunio :andjeo:

Sreća 12.3%
Moral: 100%
Noćni bonus za branitelja
Napadači: opet ja
Porijeklo: za TCO :* (476|487) K44

Količina: 0 0 3436 0 0 1639 0 0 161 0 1
Gubici: 0 0 3436 0 0 1639 0 0 161 0 1

Branitelj: Vebit
Cilj: Bukva 13 (477|473) K44

Količina: 11572 1747 0 5039 34 0 0 142 0 0 0 0
Gubici: 1270 192 0 553 4 0 0 16 0 0 0 0

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 9 na razinu 7

» Unesi količine postrojbi u simulator
» Unesi količine preživjelih postrojbi u simulator » Objavi ovaj izvještaj
Proslijedi Premjesti Izbriši Ek
----------------
ma ludilo brale , čovik precizan ko švicarac :ludilo:
evo ovo je njegov def i napad ,a još je defa i kasnije stiglo, da sad ne lipim sve,ali bar mi uslugu učinio i ne treba mu sela izviđati ,točno znam koliko u kom defa svoga ima jer su ostali izvještaji od pojačanja i povlačenja , uštedio mi bar 2-3 kile skauta , a bio bi mu taj def potamanio,ali previše ga natrpao a ja budala zid digao jer ni sanjati nisam mogao da tako kvalitetni igrači 12 sati def ostavljaju u tuđim selima...valjda je momak puno travijan igrao pa mi htio res potrošiti da moje selo njegovu vojsku hrani :lool:

ma sad stvarno vidim da sam trebao pristati na nap sa RWP jer vidi se da će sa takvima za 10 dana server zatvoriti :zid::zid:
evo već večeras pišem svojima kružnu da se predbilježimo na 13 jer tu je izgleda gotovo do kraja miseca :predaja:
 
Last edited:

Gamma

Active Member
Reaction score
54
u svakom slučaju časnije nego što nam je kao saveznik radio milf,samo osnovno da ne duljim
1. sklopili savez i odma bez dogovora pokupili 2-3 bodovno najjača igrača
2. ušli u rat kao saveznici a tu na forumu milf kao ne ratuje
3. tražili "da nas spasite" da vam damo (što i jesmo) nekoliko sela na frontu...ni vojnika iz njih poslali niste u pomoć tj.napadati na K44 osim oko centra jer su vam tu TCO bili (i ostali) ozbiljna prijetnja
4. još ste nam pokušali prijeteći nukama izbiti neka sela "da se možete boriti" na sjeveru k44 25 h od fronta
5. dok nisam prvi put prekinuo savez sa vama (da ja sam bio jedan od onih koji su olučivali tj,ja sam napravio anketu u kojoj je bilo pitanje dali prekinuti "savez" sa vama većina se izjasnila sa da, nitko sa ne i nekoliko igrača kako većina odluči) i izbrisao sve zajedničke forume non-stop ste nas pljucali po forumu i popovali kako ste nam uslugu učinili i da nas spasite sklopili savez i zaratili sa TCO ..!!??? a iako ste pristupili ona bahata mačka negirala da je u ratu i kasnije milf svoj posebni ratni forum napravio...


toliko o časti, a to što ste nepismeni nisam vam ja kriv, mi smo ponudili mir tj. priznali da smo u ratu pobijeđeni,a detalje znamo mi koji smo se dogovarali i to je naša stvar
dakle sad više nismo u ratu već u napu a dali će tu biti nešto promijenjeno to ćemo mi odlučiti , ali evo ova 2 dana se desilo par napada poslanih prije sklapanja mira ali ni jedan incident niti svađa oko nekog sela ni naslutiti se nije dala...dok smo sa milfom kao saveznicima svaki dan imali prepirke...
a ono što rekoh da ste nepismeni je to što vam kao nije jasno kako to da vas napadamo i mi i TCO, a savez smo i po drugi put prekinuli i kao što već rekoh sklopili nap (koji oni za razliku od milfovaca poštuju) i eto nešto oni nešto mi i vratili većinu sela koja smo vam dali i one barbare koje ste kupili 15-20 h od fronta ...ali da se ne ponavljam

mi smo odavno otpisani, ali milf niti časti niti bitke ni vidio nije, tj evo sad viđa sve manje sela iz sata u sat :zid:

zato ex. i ovi još što na škrge dišete milfovci pokrite se mokrom krpom po glavi i ne spominjite poštenje
jer ja se sićam one narodne još iz juge (citiram ne psujem,plava nemoj me banovati :love: )
"vojska o skraćenju,k**ve o poštenju"
poštenje ste pokazali :kisa:,a eto već ste se i poprilično skratili po raznim kriterijima :lool:
sad pivajte onu od graše,godinu po godinu (samo kod vas su sati u pitanju) sve nas manje ima tu :glazba:

živili vi meni pravi i pošteni saveznici,baš me zanima koliko će taj milf još potrajati :confused:

ako vam pofali sela pitajte,daćemo vam ponovo :kokice::pivo:
počima biti zanimljivo:lool:



e ovako dragi moj neznam kolko si upucen ali milf i igraci njegovi da su htjeli mogli su davno izbrisat i tebe i tvoje pleme sa ovog svjeta a imali smo vise sansi za to....
kao prvo nije istina da nismo bili u ratu sa tco i da vam nismo pomagali jer ja licno a i ostali smo vam slali deff i pomagali a to se lako moze provjerit
sto se tice sela koja smo vam trazili da date pa logicno da ta sela koja smo pruzeli na frontu od vas se moraju i defat a to znaci da nam treba i vise sela u pozadini da bi mogli defat taj front jer kao i svima ovde jedan od problema je upravo deff
znaci da analiziramo ovo,ispali ste misevi zesci i iskoristili los momenat jer se pleme nazalost raspalo iznutra ne zbog vas niti zbog tco vec zbog nas samih,mozda je bila moja greska kao vodze ili vec nesto drugo ali to je druga prica,ja sam licno sklapo savez sa vama i ja znam sta je bio dogovor,kad vam je trebalo molili ste i kupili da vam pomognemo svaki dan a cim ste vidjeli da mozete da okrenete situaciju u svoju korist odma ste to i uradili dok smo mi usli u rat vecinom zbog vas(bilo je naravno i nasih tu interesa) a vas rat sa tco smo mogli iskoristit 1000x da vas pregazimo jer smo znali skoro sve detalje u vezi vasih gradova ko je aktivan ko nije,koja su sela prazna koja off koja deff itd itd ali smo prije svega bili ljudi i nismo htjeli to da zloupotrebimo mada su me cak neki nagovarali na to......

tolko o tebi i tvom plemenu
mada vjeruj mi jos nismo zavrsili :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
e pa ja n00bina sam i zabio prvi gol RWPu tj igraču opet ja i prenoblao selo koje je on uzeo našem igraču...i to 6 sati nakon što je on selo uzeo sa 8-9 h udaljenosti i 45 minuta između ta 2 plemića ...
a njegova su sela bliža od mojig duplo tome...i to sam uzeo sinoć prije noćnog a on je poslje mojih plemića poslao 8 pojačanja u to selo i u 5 ujutro polovnu nuku i plemku da se zabije u njegov def a bio ga muški nadefao da ni 4 nuke prošle nebi...i još me pojačavao i poslje toga a tek danas u podne ta pojačanja povukao
-----
nažalost izbrisao onaj 45 minuta prije :(

Naslov Vebit (Bukva 06) osvaja pozuri jer neces stic :p (477|473) K44 - (bukva 06 pl) Promijeni ime
Poslano Srp 17, 2013 23:21:11
Napadač je pobijedio
Sreća (za napadača)
Peh

Sreća 11.8%
Moral: 100%
Napadači: Vebit
Porijeklo: Bukva 06 (471|463) K44

Količina: 0 0 xxxx 0 40 xxx xxx 0 xxx xx 1
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zastava: +6% napadačka snaga

Branitelj: opet ja
Cilj: Bukva 13 (477|473) K44

Količina: 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Obrambene postrojbe koje su bile na putu

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nosivost: 0/249.510
Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 6 na razinu 0
Šteta nanešena katapultima: Okupljalište je oštećen i srušen s razine 1 na razinu 0
Odanost: Pala sa 6 na -19
------

Proslijedi Premjesti Izbriši Eksportiraj << >>
Naslov opet ja (za TCO :*) napada pozuri jer neces stic :p STIGOH (477|473) K44 Promijeni ime
Poslano Srp 18, 2013 05:05:38
Branitelj je pobijedio
Sreća (za napadača)
Peh --- valjda ga ovaj peh zbunio :andjeo:

Sreća 12.3%
Moral: 100%
Noćni bonus za branitelja
Napadači: opet ja
Porijeklo: za TCO :* (476|487) K44

Količina: 0 0 3436 0 0 1639 0 0 161 0 1
Gubici: 0 0 3436 0 0 1639 0 0 161 0 1

Branitelj: Vebit
Cilj: Bukva 13 (477|473) K44

Količina: 11572 1747 0 5039 34 0 0 142 0 0 0 0
Gubici: 1270 192 0 553 4 0 0 16 0 0 0 0

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 9 na razinu 7

» Unesi količine postrojbi u simulator
» Unesi količine preživjelih postrojbi u simulator » Objavi ovaj izvještaj
Proslijedi Premjesti Izbriši Ek
----------------
ma ludilo brale , čovik precizan ko švicarac :ludilo:
evo ovo je njegov def i napad ,a još je defa i kasnije stiglo, da sad ne lipim sve,ali bar mi uslugu učinio i ne treba mu sela izviđati ,točno znam koliko u kom defa svoga ima jer su ostali izvještaji od pojačanja i povlačenja , uštedio mi bar 2-3 kile skauta , a bio bi mu taj def potamanio,ali previše ga natrpao a ja budala zid digao jer ni sanjati nisam mogao da tako kvalitetni igrači 12 sati def ostavljaju u tuđim selima...valjda je momak puno travijan igrao pa mi htio res potrošiti da moje selo njegovu vojsku hrani :lool:

ma sad stvarno vidim da sam trebao pristati na nap sa RWP jer vidi se da će sa takvima za 10 dana server zatvoriti :zid::zid:
evo već večeras pišem svojima kružnu da se predbilježimo na 13 jer tu je izgleda gotovo do kraja miseca :predaja:

gdje je logika da se brani tu,zid na 0
jos plus to,dobro si reko,uzea sam selo vasem igracu,nemoj da te izvjestaje pokazem,jer ce se smijat svi :zid:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
lažete koliko ste dugi i široki, nismo mi molili def nego zahtjevali da ispunite obećano !!!
stavi na forum,a staviću i ja pa ću te ponovo poklopiti istinom !!!
a vi steimao sitt ,a tražio si i šifru, od samija jer je išao na put i navodno ste ga dobro nadefali ...a onda ste pustili da sela padnu i sit prebacili na shaku eto to je vaša pomoć bila
a naravno da su tvoji igrači htjeli ići na mene jer sam vam otvoreno na forumu govorio da nam pored takvih nesaveznika neprijatelja ni ne treba, a i r0ki sam rekao da on krene na mene i selo mi uzme (ono kad mi je po 30 poruka dbnevno slao da mu damo selo na frontu a da će on 4 moja nadefati) i da pred svima obećavam da me niko iz plemena defati neće pa što nije krenio već kad su mu sela poklonjena samo se nadefao u ona 2 doli i ništa iz njih napravio nije...

a naravno da je greška svih vas iz vodstva što ste se posvađali i plemena uništili i više ni ne postoje
a mi koliko god ne znamo,još uvik smo tu sa većinom iste ekipe i kako-tako se borimo
da skratim, pokazali ste da znate farmati a raspali ste se kao zadnji amateri i gotova priča , a evo vam i sad prilike da udarite po meni ja sam dočekao ono što mi je bila želja
DA MILF NESTANE PRIJE NEGO MI i da me sutra restate a nećete ni do božića ja zadovoljan :hahaha:


to za sve vas velike vođe, niste vridni da tipkam više !!!

a ti toni samo stavi to čime se hvališ, ali nije da to selo nije branjeno (ovo gori što sam stavio) nego je išlo i hrpu fejkova i nekoliko čišćenja prije jer su plemići putovali 6-7 sati ... nego nisi znao (ako si ti taj OPET JA razlučiti što su plemići jer nisu išli u sekundi već 45 minuta među njima i fejkovi prije i poslje...pa si od nekog fejka mislio da je plemić
i nije da nisi pokušao već nisi znao to selo sačuvati, pa zašto si ga nadefao i poslao plemića da sjeda u 5 ujutro ako nisi išao da ga vratiš !?
vjerovatno ti je smetala ta polovna nuka i plemić pa si to namjerno ubio da def počmeš u tom selu raditi, obično takva opravdanja čujem kad neko tako blesavo ispuši vojsku :p
ma nisi pojma imao što ti kad dolazi jer i da vojnika u selu nije bilo a bilo je tvojih koje si slao u pojačanje i nakon što je selo palo ,selo 5 sati nakon prenoblavanja ne možeš jednim plemićem uzeti...dakle nisi ni skontao da je prenoblano već si ga punio i od fejka mislio da je plemić i poslao tog jadnog plemića u 5 h da sidne
pa vidi se gori sve u izvještaju
a to što si to selo prije uzeo nemaš se čim hvaliti kad sam ti ga prenoblao sa duplo veće daljine od tvojih sela
nemaš pojma i gotova priča !!!

i kao što sam vam već više put rekao, manje lajte i mjaučite a više ratujte ...od silne diplomacije ste i uništili plemena a mi još postojimo i to je činjenica, ja zadovoljan :festa:
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
lažete koliko ste dugi i široki, nismo mi molili def nego zahtjevali da ispunite obećano !!!
stavi na forum,a staviću i ja pa ću te ponovo poklopiti istinom !!!
a vi steimao sitt ,a tražio si i šifru, od samija jer je išao na put i navodno ste ga dobro nadefali ...a onda ste pustili da sela padnu i sit prebacili na shaku eto to je vaša pomoć bila
a naravno da su tvoji igrači htjeli ići na mene jer sam vam otvoreno na forumu govorio da nam pored takvih nesaveznika neprijatelja ni ne treba, a i r0ki sam rekao da on krene na mene i selo mi uzme (ono kad mi je po 30 poruka dbnevno slao da mu damo selo na frontu a da će on 4 moja nadefati) i da pred svima obećavam da me niko iz plemena defati neće pa što nije krenio već kad su mu sela poklonjena samo se nadefao u ona 2 doli i ništa iz njih napravio nije...

a naravno da je greška svih vas iz vodstva što ste se posvađali i plemena uništili i više ni ne postoje
a mi koliko god ne znamo,još uvik smo tu sa većinom iste ekipe i kako-tako se borimo
da skratim, pokazali ste da znate farmati a raspali ste se kao zadnji amateri i gotova priča , a evo vam i sad prilike da udarite po meni ja sam dočekao ono što mi je bila želja
DA MILF NESTANE PRIJE NEGO MI i da me sutra restate a nećete ni do božića ja zadovoljan :hahaha:


to za sve vas velike vođe, niste vridni da tipkam više !!!

a ti toni samo stavi to čime se hvališ, ali nije da to selo nije branjeno (ovo gori što sam stavio) nego je išlo i hrpu fejkova i nekoliko čišćenja prije jer su plemići putovali 6-7 sati ... nego nisi znao (ako si ti taj OPET JA razlučiti što su plemići jer nisu išli u sekundi već 45 minuta među njima i fejkovi prije i poslje...pa si od nekog fejka mislio da je plemić
i nije da nisi pokušao već nisi znao to selo sačuvati, pa zašto si ga nadefao i poslao plemića da sjeda u 5 ujutro ako nisi išao da ga vratiš !?
vjerovatno ti je smetala ta polovna nuka i plemić pa si to namjerno ubio da def počmeš u tom selu raditi, obično takva opravdanja čujem kad neko tako blesavo ispuši vojsku :p
ma nisi pojma imao što ti kad dolazi jer i da vojnika u selu nije bilo a bilo je tvojih koje si slao u pojačanje i nakon što je selo palo ,selo 5 sati nakon prenoblavanja ne možeš jednim plemićem uzeti...dakle nisi ni skontao da je prenoblano već si ga punio i od fejka mislio da je plemić i poslao tog jadnog plemića u 5 h da sidne
pa vidi se gori sve u izvještaju
a to što si to selo prije uzeo nemaš se čim hvaliti kad sam ti ga prenoblao sa duplo veće daljine od tvojih sela
nemaš pojma i gotova priča !!!

i kao što sam vam već više put rekao, manje lajte i mjaučite a više ratujte ...od silne diplomacije ste i uništili plemena a mi još postojimo i to je činjenica, ja zadovoljan :festa:
Nekad je bolje ne postojat uopste kad vidis kakvi postoje!
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Vrijeđanje nikome nekoristi, niti ce te ista postici osim kazni na par dana, a zatim kazni na duzi period. Također nastojte da ubuduce ne koristite ucestalo pisanje predugackih postova.

Vratite se temi...
 

DeletedUser

Guest
pomalo brate vidjet cemo ko ce stavit racun na brisanje ko visoko leti zna jako brzo sletit

a Ko si ti bgti?.. jos jedan iz misije rupe izasao kad je vidio da mu je pleme 1 na poretku haha
 
Status
Not open for further replies.
Top