Top 20 (plemena)

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nema smisla ovde top20, top10 komentarisat, mozda cak i top5... vec se to i formiralo odprilike, najzanimljivije po meni ce bit na k44, dvije sasvim respektabilne ekipe koje su totalno isprepletene, kad krene rat ni jedni ni drugi nece imat ni jednog sigurnog sela, bas ce biti cisti rat
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
k44 cim je Atlantis na tom kontu odma kont jedno 5 puta jaci od ostalih..:lool:

Nego vidim ima postova a niti jedan ne pise o top20 :ludilo:
 

Fate

Member
Reaction score
0
#1 Crnci 24.960 Ja za svoje pleme mogu reci da imamo jako fine i dobre ljude koji su uvek tu da saslusaju da pomognu i da razumeju. Vodje su veoma dobri ljudi koje postujem. Tako da ja ne zelim nista vise komentarisati u vezi plemena gdje se nalazim to prepustam vama :).
#2 GeN- 20.231 - za ovu ekipu nadam se da ce imati uspeha. Veoma zanimljiva "postava igraca" i zeleo bih izdvojiti i pohvaliti par igraca u koje verujem da sacinjavaju veoma znacajan temelj u tom plemenu. Kao odani i veoma dobri timski igraci ; Lord -CFC- , menleja i divlju macku koji je veoma dobar i izvrstan igrac kao i ostala dvojica. Verujem da ce ovo pleme imati neki uspeh , ali opet imaju mladog i vrv ne toliko iskusnog vodju tj. osnivaca tog plemena. Ali videce se kako ce se on pokazati u narednom perijodu koji predstoji.
#3 Why? 19.464 - isto veoma zanimljiva ekipa ljudi, imaju vise nego par iskusnih i starih igraca. Posebno od svih njih bih izdvojio ogi bogija ako je to on sa ba servera. Ako jeste naravno taj ce pokazati sta je znacenje old skull igre " hard do koske " Ubedjen sam da ce postici veoma dobre rezultate i da ce pokazati da ovo nije samo igra od pb trznice, vec iskustvo , znanje i taktika koji su pojedini od njih doneli sa ba servera. Ako je tri metra vodja :D hah ne secam se da sam ga pre video da vodi.. Ali za coveka mogu reci da ima iskustva , pre svega znanja sa polja , i vjerovatno vec zna vecinu ako ne i sve o vodjenju i upravljanju plemena.
#4 Negro 19.240
#5 *A* 18.031 - Ovde vidim par ljudi koji znaju da igraju, za ostale ne znam.. Verovatno su ekipa koja se mozda random skupila. Ne zelim da lazem ali neka ostane pod "?" Vodju isto tako ne znam. Mozda je promenio ime ili slicno ali cola mi nije u mojoj memoriji tako da cu isto tako reci neka ostane pod "?" jer ne zelim vredjati nicije sposobnosti niti kvalitete.
#6 Barbar 17.751 - Ekipa zeljna igre i zabave, njih mogu opisati kao jednu bandu koja zeli hoce i moze ali samo kad imaju veoma dobrog i jakog vodju. Sto bi se reklo "Josip". Ne vredjam ja doktora ali imao je svoje uspone kao i padove ali ko zna mozda se promenio i poboljsao gdje je nekada gresio. Ipak i on je ovde dugo sa nama i trebao bi da nam pokaze kako on igra i kako predvodi svoje pleme sa ponosom. Za ekipu barbara za ovaj svijet mogu reci da imaju izuzetno kvalitetne igrace i da se moze ocekivati veoma dobar uspeh. U svakom slucaju lagao bih i sebe i vas ako bih rekao suprotno jer vidite vi koga sve barbari kod sebe imaju! Ite kakve face od igraca koji prelivaju od iskustva kao i od znanja u igri u svim poljima.
#7 Bad 17.155
#8 -CMY- 17.107 - Ova ekipa da kazem ,sacinjena je od miska raznih igraca sa raznih svijetova gdje je svaki od njih napravio znacajan uspeh. Vodje su tu ajde da kazemo N/A negdje izmedju ali imaju iskustvo. Bice oni dobri borci i verujem da ce pokazati bas ono da su " Mala bara puna krokodila" :D Zelim vam uspeha momci!
#9 Gen-2 16.780 - ne komentarisem akademije...
#10 PSIHA 16.721 - ohoho vidi se ko ima najvise pba na hr23 :D.. Ima dobrih igraca , vidim i nekih starijih i iskusnih. Imace oni lep uspeh , bice oni pravi spartanci , i bez podcenjivanja adaptirajte se ljudi , ovo je igra u kojoj je dozvoljeno koristiti pb i kupovati resurse, kratiti zgrade , ubrzati izgradnju i neke ostale radnje. Pa cak i mi svi to radimo ako nista bar prodajete resurse da bi uzeli malo pba i iskoristili ga za nesto. Tako da pb nema veze kako neko igra niti ga treba gledati kao pb bicarku jbg lik se snasao isao radio polomio kicmu radec dao malo oduska pa kupio sebi za igru koju voli. I vi to uradite nece vas niko dirati jbg tako je to sad budimo moderni :mad:! hhaahahh inace puno poz i za ovu ekipu bice zanimljivo sa njima i vrv ce se udruziti sa nekim drugim ljudima ako ne neko ce se njima pridruziti.
#11 Barb@r 16.095 - ne komentarisem akademije...
#12 Why! 15.693 - ne komentarisem akademije...
#13 »WW« 14.431- hmmm :D novi ljudi? Ili su novi nikovi? Na zalost ja ne znam ko ste ... Ne bih komentarisao vodje jer i njih ne znam ali eto. Sa srecom :)!
#14 *A@* - 13.373 ne komentarisem akademije...
#15 -BRO- 12.494 - Bez uvrede ljudi al ja ove nikove vidim prvi put cak sta vise gledam jel ovo benjo medju njima ili ja sanjam :D oprostite vi meni ali ja stvarno ne umem da vas procenim drugacije nego "Neki novi ljudi , nas podmladak "
#16 DKL 12.284 - pa i ne znam bas da ce oni biti uspesni... Da se ne lazemo.. Ne mogu bas svi biti jaki i uspesni na zalost tako je sad. :) Ali opet zelim vam srecu i uspeh u igri. Puno pozdrava.
#17 SOAD 10.600 "?"
#18 -DS- 10.274 "?"
#19 TLA 9.904 "?"
#20 -DČ- 8.654 "?"

Bez uvrede za ova 4 plemena niste mi poznati niti bih vas zeleo komentarisati u nekom losem smislu. Ne naprotiv ja zelim da vas podrzim i bas vama pozelim puno srece uspeha i zabave u igri! Bicu tu kao mentor ako nekom od vas zatrebam . Ne grizem ne ujedan fin sam covek i mogu vam eto dati i podeliti par saveta oko igre i tako to. :) Slobodno mi se obratite u igri tu sam za vas kao sasvim obican covek od krvi i mesa . hehehe
 

Fate

Member
Reaction score
0
Eto ja se nadam da sam bio fin, i da nisam nikoga podcenio niti precenio vec rekao onako posteno. Jer tako stoje stvari :) i jos jednom zelim svima puno srece i dobre igre!
 

DeletedUser

Guest
Opristi ti meni a bili bi hteo citirati sta sam to provalio? I zbog cega velika slova? Msm u svakom slucaju ja bih zeleo od tebe da cujem tvoju verziju vidjenja ovog plemena ali da je sada napises ili da ne napises i da cutis? Vrv cutanje sa nekim prilozenim argumentom od prostog i povrsnog coveka.


Kao prvo veliki pozdrav. Sebe ne smatram površnim i prostim. Tebe da. Odakle tebi ta informacija " ohoho vidi se ko ima najvise pba na hr23 "?
Dole dalje navodiš još svakakvih nebuloza koje aludiraju na to da mi imamo premiuma. Istina da, par igrača u plemenu imaju. Ako ne znaš šta je "par" to je dva do četiri. Ništa preko ništa manje. To je onaj minimum. Ko je tebi to pričao taj isti širi laži a ti ispadaš naivan jer si poletio da objaviš to ovdje.
Širiš klevete. Kleveta je teška laž. Omaložavaš druge, a izvor informacija ti nije tačan. Kako ti znaš da ćemo se udružti sa nekim? Vidovit si? :) Tu si napisao "vjerovatno" pa ti se ne može toliko zamjeriti koliko za ove tvrdnje iznad o premiumu.
 

Fate

Member
Reaction score
0
Kao prvo veliki pozdrav. Sebe ne smatram površnim i prostim. Tebe da. Odakle tebi ta informacija " ohoho vidi se ko ima najvise pba na hr23 "?
Dole dalje navodiš još svakakvih nebuloza koje aludiraju na to da mi imamo premiuma. Istina da, par igrača u plemenu imaju. Ako ne znaš šta je "par" to je dva do četiri. Ništa preko ništa manje. To je onaj minimum. Ko je tebi to pričao taj isti širi laži a ti ispadaš naivan jer si poletio da objaviš to ovdje.
Širiš klevete. Kleveta je teška laž. Omaložavaš druge, a izvor informacija ti nije tačan. Kako ti znaš da ćemo se udružti sa nekim? Vidovit si? :) Tu si napisao "vjerovatno" pa ti se ne može toliko zamjeriti koliko za ove tvrdnje iznad o premiumu.


Oh oprosti na ne razumevanju. Striktno sam ciljao na samo jednu osobu iz vaseg plemena jer sam naveo;

" Tako da pb nema veze kako neko igra niti ga treba gledati kao pb bicarku jbg lik se snasao"

Moja greska je sto nisam striktno naveo na koga sam mislio tacno, ali isto tako nisam zeleo pominjati njegovo ime jer ga ne znam. A isto tako nisam napisao nigde da cjelo vase pleme ima pb nego opet pise ;


"ohoho vidi se ko ima najvise pba na hr23 "

se odnosi koliko ja znam opet na jednu osobu , a da sam zeleo reci da svi imate pb sigurno bih napisao " Vidi se koje pleme ima.." ili nesto slicno tome.

A sad povodom kletve :D hahah gdje pise da ja bacam kletvu ili ti ga lazem? Tj direktno da ja to kao govorim nesto i da za to sto "lazem" da pise da je tacno tako i nikako drigacije? Ja se nigdje u pomenutom mom komentaru nisam izrazio tvrdnjom koju bih ti mogao okarakteristisati kao "Laz" pritom i ako jesam po tvom nekom vidjenju voleo bih da mi ti pokazes gdje i koja rec to govori?

Ja ti se izvinjavam sa postovanjem sto nisam naveo jednu osobu jer ocigledno da sam poresio sto to nisam uradio. Ocigledno je doslo do nerazumevanja. Ali evo nadam se sada posto sam objasnio da se razumemo ili ne?

I da to vidovita zorka... Ja sam samo komentarisao i napisao to sto ti isto kazes verovatno. Ali ja sam napisao time svoju procenu na koje imam pravo reci, a uz dalju diskusiju bi se videlo dali je ili to nije tacno. Ali opet ja kazem verovatno ce to vama biti ponudjeno kao jedna od opcija. Jer stani sagledaj malo oko sebe razmisli i reci mi dali sa ovakom procenom gresim a pazi ja sam lepo napisao, citiram ;

"inace puno poz i za ovu ekipu bice zanimljivo sa njima i vrv ce se udruziti sa nekim drugim ljudima ako ne neko ce se njima pridruziti. "



A sada ti kao eto taj covek koji nije "povrsan i prost" da da odgovor na ovo sto sam sad napisao. Pritom ti mene smatras prostim prema stim pazljivo biraj svoje sledece reci jer bas bih voleo da vidim koliko si ti pametan. :)
 

DeletedUser

Guest
Čini mi se da imaš problem u izražavanju jer mi ovo izgleda kao da si mislio na čitavo pleme a ne na jednog igrača, "#10 PSIHA 16.721 - ohoho vidi se ko ima najvise pba na hr23".
Ja ne mogu da znam šta je u tvojoj glavi i šta si mislio, dakle moraš ispravno da se izraziš da bi te drugi shvatili.
Takođe sad znam na koga misliš, taj tvoj argument je tačan.

Drugo, nije kletva već kleveta. Kletva je kad nekom misliš ono "Da Bogda te ....". Kleveta je pojam širenja informacija koje nisu tačne s ciljem da poniziš nekoga, u ovom slučaju sam ja to shvatio kao naše pleme.

Razumijem sad šta si htio reći i povlačim ono gore što sam napisao ali jedno moraš da priznaš: nije do mene već do tebe. :)
 
Last edited by a moderator:

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
1 Crnci 25.721 35 735 35 735 - + za trud
2 GeN- 21.300 35 609 35 609 - shema ekipa bit ce nesto od njih,bit ce im tesko na kontinentu sa DKL
3 Why? 19.973 34 587 34 587 - ima igracica napravit ce nereda
4 Negro 19.776 35 565 35 565 - +
5 *A* 18.553 31 598 31 598 - amateri sto reci :p bit ce zanimljivo gledat njih i why u ratu :D
6 Barbar 18.276 34 538 34 538 - osvajaju nema sta,oni ili dkl
7 PSIHA 17.730 30 591 30 591 - vise se trosi na ljekove nego na pb,ali kako se prica imaju najvise pba :zid:
8 -CMY- 17.522 33 531 33 531 - ekipa zavrsava svijet 21 nisu ozbiljni zasad ode ali imaju igracica par koji valjaju
9 Bad 17.501 35 500 35 500 - izgorili
10 Gen-2 17.161 35 490 35 490 - propalo

:kokice:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
mah dzaba priče, prerano je za to :D

realno nijedna ekipa nije nešto posebno.. al hajde Crnci igraju i dolje ovi PSIHA nešto ako imaju namjeru oni igrat.. a ostatak nista posebno
Po par pojedinaca koji znaju po različitim ekipama, al sve skupa slabo..

crnci su naj.. :p
sa 105 igrača trenutno, bez još kakvog NAP-a Saveza i toga pošto to nepoznanica dali imaju ili ne koga još..
Sa večinom iskusnih igrača, ali isto tako mješana ekipa skroz, od svih prijašnjih ekipa nekoliko igrača, i dali će to uspjet neko držat na okupu, upitno je :pivo:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ma PSIHA samo PB kad ostanemo bez toga gotovo je

hahaha :D ma slab svijet skroz.. Da sad uđe na svijet neka organizirana ekipa, iako bi kasnila toliko imala bi velike šanse za osvojit :D

Ma vi mi najbolja ekipa tu :p
i kao konkurenti su ovi sa 105 računa.. a sve ostalo samo u prolazu tu :ludilo:

al ajde svijet sa bakljama i to, pa tu svašta moguće tu i botovi daleko doguraju
 
Top