Top 20 plemena

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
kaze nije isto hahahahahahahahahahahahahhaha a miga sta za tebe predstavlja to picka ? ko samo jedna rupa za istresanje nagona svog a :D pa i njoj je bolan lijepo ako nije i ljepse nego teb hahahahahahahah
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
mrs

Poredak Ime plemena Ukupni broj bodova Članovi Bodova po igraču Sela Bodova po selu
1 EAG 920.841 32 28.776 209 4.406
2 NW 694.900 34 20.438 206 3.373
3 PDP 549.358 28 19.620 141 3.896

uskoro do miliona ,a nekima ni spajanje ne pomoze...samo filujte seb akademije...ocekuje se do srijede/cetvrtka NW-4
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Spajamo se mi sa pdp-om :p
Hahaha jest al kad bi PDP bio DKL sa hr23 a NW Amateri sa istog servera... Pa nije trawka i gamma poput pere i bokija pa et mi idemo u rat sa vama da bi bili ko jednaki, zavaljujemo saveznicima ulazimo u savez i spajanje sa neprijateljima :D
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Diplomat plemena NW ponudio trawki posebnu vrstu diplomacije,jedan od uvjeta je da oni nas noblaju dok mi gledamo
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Kad stare kajle igraju, onda ona djeca sa prošlih servera moraju naučiti šta je stara dobra igra, kodeks ratovanja, kodeks diplomatije, kodeks noblanja, kodeks farmanja, kodeks razvijanja, kad to nauče, tek onda mogu igrat finu staru dobru igru zvanu Plemena :)
 
Top