Top 20 plemena

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
kaze nikname , PJANA JESI TI ANALITICAR? sta pricas nikname niste stigli nadefat sela da ne uzmu ljudi s kojima ste u ratu i sela koja su vam daleko?logicno da jeste botine ..idi i ti na taj slo bgt
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
Stari nalog mi ne prihvata šifru, mislio sam da se neću ni vraćati ovdje više, ali neke stvari se moraju razjasniti..

Akcija NW ukratko:
3 dana napadanja, svakodnevno fejkanje, 2 sela uzeta - jedno PDP vratio, znači jedno selo u plusu, uhvatili par offova, više offova zakucali..
znači sve u svemu: PDP 5-1 NW
PDP sela:81
NW sela:140

ko nije blesav može da vidi kakva smo institucija u odnosu na NW..
naravno, da ne zaboravim, imao sam pristup accu u OTP, pa znam da oni imaju nap sa NW i da oni svakodnevno šalju deff istima, isto je i sa SG, sigurno..
dakle, pleme koje ima duplo više sela, 3 plemena koja ih deffaju (SG, OTP i NW2) i dalje je smoglo hrabrosti i obraza da nakon ovakvih sramnih pokušaja akcija kažu ovdje pred svima da su uspjeli u nečemu i da su oni ti koji drže inicijativu..

ako je ovo sve što možete, onda neka tako bude do kraja servera, nama odgovara
a što se tiče pristrasnosti ovih ljudi, hvala Bogu pa su ljudi pristrasni nama kojih je manje tri puta, igraju fer i ubijaju brašno u vama, a ne vama koji javno na svom profilu objavite da ste odjednom kupili po 300k resursa sa 7000pb i samim tim ubijate u pojam sve one koji ovo igraju na stari dobri način i koji igraju ovo na način na koji se igra..

A nikname i ekipa, poruka za vas: Tek ćemo vas karati! :cool:
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
vidi ovoga heroja hahahah
sta se izvlacis hahahah lipo budi miran proc ce ovo brzo,neces ga ni osjetit :)
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Stari nalog mi ne prihvata šifru, mislio sam da se neću ni vraćati ovdje više, ali neke stvari se moraju razjasniti..

Akcija NW ukratko:
3 dana napadanja, svakodnevno fejkanje, 2 sela uzeta - jedno PDP vratio, znači jedno selo u plusu, uhvatili par offova, više offova zakucali..
znači sve u svemu: PDP 5-1 NW
PDP sela:81
NW sela:140

ko nije blesav može da vidi kakva smo institucija u odnosu na NW..
naravno, da ne zaboravim, imao sam pristup accu u OTP, pa znam da oni imaju nap sa NW i da oni svakodnevno šalju deff istima, isto je i sa SG, sigurno..
dakle, pleme koje ima duplo više sela, 3 plemena koja ih deffaju (SG, OTP i NW2) i dalje je smoglo hrabrosti i obraza da nakon ovakvih sramnih pokušaja akcija kažu ovdje pred svima da su uspjeli u nečemu i da su oni ti koji drže inicijativu..

ako je ovo sve što možete, onda neka tako bude do kraja servera, nama odgovara
a što se tiče pristrasnosti ovih ljudi, hvala Bogu pa su ljudi pristrasni nama kojih je manje tri puta, igraju fer i ubijaju brašno u vama, a ne vama koji javno na svom profilu objavite da ste odjednom kupili po 300k resursa sa 7000pb i samim tim ubijate u pojam sve one koji ovo igraju na stari dobri način i koji igraju ovo na način na koji se igra..

A nikname i ekipa, poruka za vas: Tek ćemo vas karati! :cool:
jel je to miga? tko je nas deffao? mogu dobit informaciju posto ja kao vođa nemam pojma o tome , slika koja??? molim bez lazi miga ipak smo si dobri :) i mislim da ima velika razlika, noblao sam selo na vasem kontinetnu a vi ste uzeli nasa sela sa vaseg konta...ja ne kazem nista protiv vas stransa ste ekipa i sve to stoji igracki definitivno jaci od nas, ali ste nekako po mojem misljenju zakazali vise sam ocekivao, eto iskreno bez ljutnje:)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nije mi jasno kakve veze ima selo gdje se nalazi? Jel npr jedno polje ovamo ili tamo? To su vasa sela, od pocetka, vi kupovali pb i dizali ih.
sa druge strane, meni vise znaci selo istureno na fronti nego 5 pozadi jer preko tog sela ako znas mozes razvalit 15 sela okolo, al ne cijenimo svi isto jbg...
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
jel je to miga? tko je nas deffao? mogu dobit informaciju posto ja kao vođa nemam pojma o tome , slika koja??? molim bez lazi miga ipak smo si dobri :) i mislim da ima velika razlika, noblao sam selo na vasem kontinetnu a vi ste uzeli nasa sela sa vaseg konta...ja ne kazem nista protiv vas stransa ste ekipa i sve to stoji igracki definitivno jaci od nas, ali ste nekako po mojem misljenju zakazali vise sam ocekivao, eto iskreno bez ljutnje:)

uzeli ste jedno selo u ovom ratu, a mi 5, bez obzira nemate pravo glasa bar dok to ne dovedete na neki egal
jer po vašem je normalno što ste izgubili 5 sela, oni su na našem kontinetu i po vama je normalno da smo ih uzeli, pa što ste ih dizali kad su na našem kontinentu, niste ih nama dizali sigurno, dizali ste ih sa ciljem da se razvijete nama u pozadini, ali to nije išlo, tako da tu priču bi trebali zaboraviti, udarali ste tri dana, bili smo tu svakodnevno da ispratimo napade, i jedno selo je moralo pasti, acc je bio crven tad, a plemići su bili na pola sata koliko se dobro sjećam..
a mi nismo u stanju da frontu zadeffamo kao i vi, razlika je velika samo kad se pogledaju dva glavna plemena(broj sela) bez obzira na sve ostalo, nikname ja imam poruke gdje si ti juče tražio od jednog plemena na našem kontinentu da vas deffaju, a to nije sigurno ni prvi ni poslednji put, radi se o Volpixu, eto da kažem, znači bilo je još takvih stvari sigurno, tako da imamo i to napismeno, robert ja te poštujem kao igrača, poštujem i kao čovjeka i nisu ti potrebne ovakve stvari.. razumijem da to sebi dopuštaju rew, njegov potrčko(čitaj doktor) i klapica, ali tebi to nije potrebno..
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Cuj potrcko hahah,kakav potrcko botino jedna....Mi igramo nekoliko sv zajedno i normalno da cu braniti covjeka kad neko nesto kaze,sto bi i on radio....
Druga stvar,ocekivao sam puno vise od pdpa,ona vojska vasa je sramota kakvim se igracima ovdje prozivate...Taj vas najbolji igrac gubi selo i u njemu polunuku,saljete prenoblavanje u nocnom a znate da imamo brzi deff,sramota isto...Mogli ste vratiti selo da ste znali kako ali ocito niste....A ta prva sela sto su pala,to nije bas nesto sad iznenadjujuce,opet kao sto je i on rekao to su sela na vasem kontinentu,NA VASEM......
OTP nas deffali? hahahahahha.....daj sliku tu gdje si vidio da imamo NAP sa njim,kad vec govoris,iznesi dokaze...
Nemoj lagati tako jer nemas potrebe....
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nije mi jasno kakve veze ima selo gdje se nalazi? Jel npr jedno polje ovamo ili tamo? To su vasa sela, od pocetka, vi kupovali pb i dizali ih.
sa druge strane, meni vise znaci selo istureno na fronti nego 5 pozadi jer preko tog sela ako znas mozes razvalit 15 sela okolo, al ne cijenimo svi isto jbg...
Ne znaju ba igrat ljudi bgm, pa to je selo na kontinentu pdpa zlata vrijedno..

Al tačno stvarno ne razumijem ni tebe nikname ni tebe doktore. Znači ne možeš pustiti selo koje je na kontinentu protivnika da padne i onda reći ma jebo ti ta sela, ona su svakako bila na vašem kontinentu. Pa to je zlatni rudnik botovi jedni, nadefaš, nakrcaš deffa napraviš 25 plemki i samo puštaš znači dereš ubijaš kidaš nogama, po noćnom, po danu, po hljebu po nebu bolan šta je vama, jeste vi ludi ?

Manite te priče, vi uglavnom pušite u ovom ratu i to je to, džaba vam te isprike neke, jebo ta sela, hahahhaha nije ni smiješno svega mi, već je žalosno.. Šta ti misliš da ja imam selo u sred k45, na vašem kontinentu, mislite lako bi ga pustio ? NE, nego bi slao svaku deff jedinicu u to selo da ga branim, pa jel ti lakše preko bedema udarat ili da ljudi razvuku deff po svom kontinentu zadefaju sela oko vaših sela na njihovom kontinentu..

Bože dragi, kao da ste jučer počeli igrat igricu, majko draga, odo kera istuć, saću ja
 
Top