Top 20 Plemena

DeletedUser

Guest
pa zato si ti "bio" :)
kao i na svim serverima si "bio" i na hr4 bit će biti da si "bio" :D
i nema potrebe da nekog molim :lool:

bez spama dalje...
ako imaš šta reći na pp reci

Konacno jedna pametna od tebe...da sam tu kraj tebe sad bi te poljubio u dupe radi ovog :D
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jako lijepo receno od Topa, mislim da je svijet 3 zavrsio svoje da bi mogao uskoro na gasenje.
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
opet jako jako smesno.
pleme koje je na vrhu smatras mass-recruit, i ako je primilo duplo manje igraca u pleme od ostalih.
znaci drugo trece cetvrto i peto pleme je opravdano sto su regrutovali pola sveta a sa drugom polovinom napravili savez pa im igraci noblaju napustena sela.....

ako se zelis poistovjecivati s nekim trecerazrednim savezima samo daj samo ces uglet srazit.
ocito niakd nisi igrao na stranom svijetu kada ovako pricas...moja poanta nigdje nije da su barbari losi samo da je steta sto su odlucili regrutirati i jos imaju i akademiju(i to ni nakon pola godine)
kao sto sam naglasio vec par puta barbar je odlicno pleme ali se ne ponasa ko najbolje s tim svojim regrutiranjem i tim stvarima(ne sumnjam da bi barbar i bez toga osvojio svijet ali na ovaj nacin nije zanimljivo! jednostavno ko da ste si rekli "daj neda mi se igrat ajmo regrutirat sve sto valja i zavrsiom")
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
e ero, ovaj ti je post i pitanja na mestu pa je red da pokusam malo da razjasnim.

igrao sam strane svetove i servere, .net najvise a omiljeni svetovi su mi bili w10 i 12.

Sto se tice nase akademije
vrlo je ogranicena sa oko 20 clanova, a glavno pleme oko 80, sto moze stati u jedno pleme (i u tim granicama drzimo obadva plemena).

Mada nama novi igraci nisu potrebni radi dominacije, ali radi toga sto ovo je ipak druzenje i zabava, i samo tako je shvacam, mislim da nema nista lose u tome sto primamo aktivne igrace koji neznaju mnogo o igri ali zele da nauce.
Po meni svaki igrac sto misli da je veliki ili dobar, vredi onoliko koliko i ostavi iza sebe sto se nemeri u selima, nego u kulturi i pomaganju drugima sto zele da nauce igrati.

Sramota je da igraci sto se smatraju najboljima nepomazu igracima sa manje iskustva, a nazalost sreo sam mnoge VELIKE igrace sto misle da su na vrhu sveta i nemaju ni malo ljudskosti da cak odgovore na poruke..
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
e ero, ovaj ti je post i pitanja na mestu pa je red da pokusam malo da razjasnim.

igrao sam strane svetove i servere, .net najvise a omiljeni svetovi su mi bili w10 i 12.

Sto se tice nase akademije
vrlo je ogranicena sa oko 20 clanova, a glavno pleme oko 80, sto moze stati u jedno pleme (i u tim granicama drzimo obadva plemena).

Mada nama novi igraci nisu potrebni radi dominacije, ali radi toga sto ovo je ipak druzenje i zabava, i samo tako je shvacam, mislim da nema nista lose u tome sto primamo aktivne igrace koji neznaju mnogo o igri ali zele da nauce.
Po meni svaki igrac sto misli da je veliki ili dobar, vredi onoliko koliko i ostavi iza sebe sto se nemeri u selima, nego u kulturi i pomaganju drugima sto zele da nauce igrati.

Sramota je da igraci sto se smatraju najboljima nepomazu igracima sa manje iskustva, a nazalost sreo sam mnoge VELIKE igrace sto misle da su na vrhu sveta i nemaju ni malo ljudskosti da cak odgovore na poruke..

ok i ja sam dobio prikladan odg. sada necu te vise gnjavit. svako ima svoj ukus. a sto se tice tih velikih igraca koje boli za druge to se slazem da! pozz :eek:k:
 
Top