TOP 25 igrača

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I još nešto, ako znaš da barataš sa TW stats sela i svime, onda ce ti biti jasno da je morao da potrošio do sada preko 20 000 premium bodova :D i u to sam ubijeđen ako ne i više neka da log pb, dok toliko PB
Sniper, Rok, Snupy zajedno nisu potrosili :D
 

OFFF

Member
Reaction score
2
To smo pisali kada nisam IMao pleme.
nemoj da izvrces moje rijeci I moje namere.
Opet si poceo kao po starom.
Sam si se nudio da mi saljes de po 1500 1500 kada sam krenuo ponovo dole
Imam I ja sve poruke.
Da slikam.
Samo si vadio poruke vadio Iz konteksta.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
To smo pisali kada nisam IMao pleme.
nemoj da izvrces moje rijeci I moje namere.
Opet si poceo kao po starom.
Sam si se nudio da mi saljes de po 1500 1500 kada sam krenuo ponovo dole
Imam I ja sve poruke.
Da slikam.
Samo si vadio poruke vadio Iz konteksta.
rekoh eto mene, sad ću ja :mad:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne krijem to istina je.
I prvi put kad su slali plemice na tebe rekao sam mogu to prekinuti.

I nisam rekao da si loš igrač, nego da puno trošiš, šta više rekao sam da znas da ubacujes vidio sam kada je bilo ono sa Elite, uzhivaj.
 

OFFF

Member
Reaction score
2
I ove stvari sto se desavaju kod firles. meni su ne shvatljive.
Lagano se to brani.
defa se samo selo gdje su plemke.
kada idu plemke na neko drugo selo sam sebi skidas odanost sa 3 plemke I Odma prenoblas selo I ubijati nuku. sasvim jednostavno. zrtvujes nesto malo vojske ali nuka pa da njegova. a nista nije dobio..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa nije to baš tako idealno vjeruj :D
Razlika je u OFFU , i tim što su oni ovih dana imali po 200 napada na jedno selo, od toga gađali katapultima unutrasnjost, gadjali offovima unutrasnjost, prije svake akcije sa plemicima na par sati iscistili okolna sela da ne sjeku, na više sela se islo, lahko je reci ali ni meni nije svejedno kad imam preko 100+ 150+ napada valja ispratiti sve i odraditi a pogotovo ako je to tri dana redom :)
 

OFFF

Member
Reaction score
2
vidi nema se tu sta razmisljati.
Sutra mene da katate. nije nikakav problem imam 15 sela.
na 2 cu postaviti def. Pa ufati cu neko katanje. Kada se neko zabije tako RazmislitI ce uvuduce. Kad tad neko naleti I poljubi zid. a u tako faxing igre smo gdje nema bas nuka toliko da se moze 15 sela katati. samo gdje vidim plemke tu skidam odanost.a imaju I ovi vidikovci. Ako neko pokusa da me izradi posalje 4 prazna plemka bez ofa prije da ubacim def I snip. I kako neko moze zadrzati selo ako tek moze def poslati kada osvoji selo. Ne ide mI u glavu.
ako se nekome isplati slati na mene katanje u 1 pravcu 12 sati. to je 24h .a za to moze ofarmati bruku resa
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Joj de sad price sta je bolje uraditi
Ja samo kazem da treba realno da se komentarise kad je vec tema napravljena.
 

OFFF

Member
Reaction score
2
http://prnt.sc/edfgmx
a mi smo vodili ovakve razgovare kada nisam imao pleme.
Sta tu ima lose?
Normalna konverzacija bez nekih tenzija.
Ovako se razgovarI sllikavaju da se stekne dojam o cemu se radi. Bez vAdjenja po poruku.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma ti si Doktor igre :)
Ne brini , ici ce kate i na 25h ;)
A ti nam pokaži kako se igra, nisam prepoznao tvoj talenat do sada :)
Te priče moze ono moze ovo, kada ima 40 offova sa katama, i kad svako daje jedan off sa katama a sa ostalim se farma, i kad opalis jednog igrača to puno znači, tako da poštedi me te taktike i poštedi me nekog odgovaranja na nešto, poštedi me svega od tebe.


hajde laku noć.
 

apsolute 0

New Member
Reaction score
0
to sto prozivate da e neko siri na osnovu svoih suplemenika trebate potkrepiti...nije lepo da se tako govori jer to nije tacno...neki ljudi nisu ni priblizno spremni da se suprostave ljudima koji su premiumom nabili poene i vojsku...neki se plae fejkova pa polace def pred plemice igracima sa fronta...neki ulaze 2 puta na dan i nemamo koristi od njih jer ne zelimo da neko taka u kasnijem periodu igre bude pored nas...ako vi smatrate da je to pokvareno sa nase strane to je vase misljenje i slobodno ga delite medju sobom ali ga za sebe i zadrzite...a to sto neko prica dini sta prica to je samo potvrda da se davljenik i za slamku hvata...svaki drugi vodja ili igrac bi na nasim mestima odustao tako da ja samo vidim jake karaktere ljudi koji jos pruzaju otpor nekim timskim radom...to sto je mozda za sada jadan jeste samo zbog vase prednosti koju ste premiumom stekli u pocetku. Zelim vam srecu u daljem igranju i borbi...pozz
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jeste da, sve je premium :)
Ma da , da sve je tako. Da si kakav igrač ne bi se i tebi vojska uhvatili zajedno s njima, pa zašto nisi kikovan ?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
a neko posalje farmanje 2 puta u danu ako neko citav dan farma, a neko digne kasarnu i stalu dok neko ima rese 22 o_Ojoj al serese sta ko i sta kako treba aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Top