TOP 25 igrača

wupsonja

New Member
Reaction score
0
nemas pojma zasto se deff vukao tocno nama i masteru, ne drzi se tako uzviseno :)
druga stvar zasto bi mi trebali dokazi da si nesto lose napravio? fino sam napisao da si popravio svoju igru na hr28 :D
mozes braniti slovence koliko hoces na tw se vidi da su gradovi masovno bili razvijani sa pbom jer toliko se farmalo nije :)
a ti da imas imalo odgoja ikakvog nebi prozivao komunistu isto tako bez dokaza :D ti igraci koji tebi pisu da smo prijetili, reci cu javno da sam im ja prijetio tako jer imaju sela u pozadini a svejedno povlace deff, ne znam jesu li botovi i ne zanima me..
istina, okupio si dobru ekipu i to sve, svaka cast, a bas zbog toga nisi neki vodja :D nije tesko voditi ljude koji sve vec znaju isto kao ti ili bolje haha
jos je zanimljivo kako si ispalio cim sam stavio onaj post na forum :D sta rekao sam malo previse istine? hehe
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja ispalio, stavio sam poruke od igračha koji su mi pisali od tamo.
Na početku ste pisali igračhima Otpisani da krenu sa vama na nas , uplašili ste se kao male curice, zaboravio sam dodati jos i Vitezove Vranške Vraške kako već, 11 ratova smo imali bilo je 2 plemena protiv vas 11, Otpisani su drzali NAP sa vama a savez sa nama a pokustali ste njih nagovoriti lično sam procitao poruke od Wolfija i Gebsa gdje pišu

'' Znamo mi kako oni igraju na kraju ce i vas restartovati '' a eto vas kad je bilo 11 vi ste mislili svi zajedno pod rukicu se drzati.
Prozivam nekoga sa pravom !!! Komunisti sam fino rekao ako primiš master.ba u pleme objavit cemo rat i pozuriti stvar, primio je igraca koji je bio prije kod nas i dovelo je do rata, svi savezi se raspali sada vam je ostao samo OLD da se prikačite i da pokušatanje s njima se zbliziti jer i oni su odigrali do sad bolje nego vi svi zajedno , poštedi me priče imam dovoljno razloga da prozivam komunistu.

Baš zbog toga sto si napisao imam jaku ekipu i ja se ku**m, sta je bilo na hr24 kada je komunista bio na izmaku snage ? sta sam tada imao?
Neprijatelji su mi cestitali kakvu sam stvar kao vođa uradio sa OSG, ja sam svoje umijeće kao vođa dokazao više puta na ovim serverima i opet dovodim sebe u situaciju da se raspravljam sa ljudima za koje ti kazes da mi moze biti otac na igrici, ( to je moj nick) idemo rezultat nula, eto toliko ste nam gradova uzeli, ja sam prestao da brojim koliko smo mi vama.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
tu sam samo da bocnem :p
vi pricajte o dinu ali momak odraduje vrhunski posa i daje 110% sebe za pleme
to sta ga idete blatit na nacin imas previse igraca,igras prljavo bla bla to si nabijte u ..... jer vas je bukvalno pojeo sa organizacijom...
pokusali ste sa 265 plemena udarat kontu al djaba,ne morete ni prnit kako triba a ne akciju organizirat,tomeka ste skoro probili onim brutalnim offovima,falilo je jos jedno 50ak komada samo :p
poyy
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
samo ću ti reć wups da ih je pola Dino naučio šta je i kako se igra ova igrica,i neće on morat skupljat nišza biće uvijek brojka polijepa igrača koji će uvijek uz njega igrat
Hoćemo na picu dino :p


Tome home <3
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
nemas pojma zasto se deff vukao tocno nama i masteru, ne drzi se tako uzviseno :)
druga stvar zasto bi mi trebali dokazi da si nesto lose napravio? fino sam napisao da si popravio svoju igru na hr28 :D
mozes braniti slovence koliko hoces na tw se vidi da su gradovi masovno bili razvijani sa pbom jer toliko se farmalo nije :)
a ti da imas imalo odgoja ikakvog nebi prozivao komunistu isto tako bez dokaza :D ti igraci koji tebi pisu da smo prijetili, reci cu javno da sam im ja prijetio tako jer imaju sela u pozadini a svejedno povlace deff, ne znam jesu li botovi i ne zanima me..
istina, okupio si dobru ekipu i to sve, svaka cast, a bas zbog toga nisi neki vodja :D nije tesko voditi ljude koji sve vec znaju isto kao ti ili bolje haha
jos je zanimljivo kako si ispalio cim sam stavio onaj post na forum :D sta rekao sam malo previse istine? hehe

za neke samo izgleda da znaju uz kvalitetnu organizaciju i pravo vodstvo ;)
da ne znam koja faca ude sad u dinovo pleme,ima da slusa i radi sta mu se kaze,dino ima autoritet kakav pola njih moze sanjat jer mu se ric ne moze prigovorit na nacin da se bahatis i slicno ides odma van nema brat sestra rodak decko :p ne znate vi pola price :p a kenjate bezveze
ko gubi ima pravo da se ljuti

benjakise <3
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Joooooooooooooj kako ne davati 110% sebe kad iz dana u dan samo motivacija
Joj Tomooooooooo pali GOLFA utorak u Bosni da si :oops::oops::oops::oops::oops:


Benjo :rolleyes::oops::oops:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Jeste ljudima krivo sto ih slovenci rokaju pa pricaju pb tam pb vam..
 
Top