Top 25 Igračhi

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
1 Shockwave. - Vjerovatno se spojio, ne farma aktivno, poraženi ništa, što znači ima dosta vojske , najveće gradove i može puno :D
2 Snupy..89 - Uporan dečko, rokao mi je rođaka koji je za mene kupio pb, brzo dosao do kata osigurao okolinu, farma aktivno, itekako dobar za sad
3 =CMV= - Da nema PB i burze ne bi bio tu gdje jeste, kratko i jasno.
4 TomekC - Na 25 ici je igrao strogog deffera, sva sela deff, ovdje je drugacije kako vidim, aktivno, dobro razmišlja ali neiskusan, vidjet cemo :D
5 zdeavac - Previše forsirao prvi grad da dođe do akademije, noblan multić , ne znam ga najbolje pa i neću puno
6 Wilimwen - Ako Tahir igra znači jakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii su :3
7 nikname - Nije forsirao akademiju, farmem, vec ima poražene, sad da vidimo šta će noblati, svakako jedan od boljih na serveru
8 Codename 47 - Ne znam ga šutit cu
9 Special One - Svakako jedan od najboljih igraca trenutno na hr serveru, očekuje se puno od njega i kao vođe i kao igrača.
10 adoo23 - hahahah, na početku praznio burzu sad nema vise pb, promijenio vec par plemena nikako da se skrasi, jadničak
11 RewCrew - Može puno svakako, toliko koliko je pošten za razliku od nekih svojih kolega
12 opet ja - Toni vec par svijetova krene i stane pa ode, svakako predobar pa cemo vidjeti koliko ce ostane ovdje
13 Valencia - Timski igrač uvijek bio, solidan, uklopi se lahko u svako pleme, i jedan od meni drazih sa kojim sam igrao
14 Odin - Ne znam
15 eliteSLO - I hoće i neće, i moze i ne moze, ne zna ni on da li bi igrao ili ne bi igrao eto toliko
16 stalker1 - Salbo ga znam tako da cu sutiti

17. makedonce - Ne znam

18 Acqua - Ne znam
19 Srbija - Tri prsta isto ne znam
20 gamma - Jedan od boljih , nažalost..
21 Ludi petak - Jak tandem, dosadni, jaki u igri , jaki na riječima, očekujem top 5 minimalno :p
22 wiljsuka9 - Ne znam
23 Rita Ora - Ne volim ga
24 Cristina Urgel25 .......
silver171 ...........
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
"21 Ludi petak - Jak tandem, dosadni, jaki u igri , jaki na riječima, očekujem top 5 minimalno :p"
Hahahah znaci za nas se ne moze reci "jaki samo na rijecima" :D
ps. Hvala na lijepim rijecima
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
1 RewCrew - Spajanje sa =CMV= nakon što je ovaj zakucao svojih ogromnih 250 konja i plemića na igraču od 900 bodova. Cirkus :) Prema Rew-u imam poštovanja kao igraču, ovaj drugi je samo čovjećuljak sa pb-om :)
2 zdeavac - Old school igrači. Na ovoj igrici se snalaze kao ribe u vodi i sela zasad padaju ko pokošena. Igraju u tišini, ne farmaju previše al rezultati su zasad odlični.
3 Shockwave. - Još jedno spajanje, igrač nije do sada ništa pokazao ali ima vremena. Vidjet ćemo što će biti idući korak.
4 TomekC - Možda sam i previše podcijenio ovog igrača, zasad napreduje solidno. Po meni nije igrač za sam vrh ali sigurno će puno doprinijeti svome plemenu.
5 Snupy..89 - Moj dragi susjed :) Početna injekcija PB-a je odradila svoje. Dobro su startali, aktivno farmaju i zasad odrađuju odličan posao. Puno će se od njih očekivat na fronti. Zbog njega ne smijem spavati noćima :confused:

6 gamma - Šta reći? Sve se zna o njemu. Igrač za sam vrh a izgleda da se upravo tamo i uputio :D
7 Valencia - Iskusan igrač. Prvo selo nije baš Bog zna kakvo ali pozicija je očito presudila. Vidjet ćemo što će biti dalje sa njim.
8 adoo23 - Ne znam točno kakav je igrač al kao čovjek je veoma... osebujan hehe :D Glavni farmer svijeta trenutno. Kontinent mu je slab, nema konkurencije niti u farmanju niti napretku, stoga bi on mogao velike stvari napravit. Pleme bez prevelikog potencijala ali bi mogli ozbiljno usporit neke od ovih vodećih plemena :)
9 nikname - Osovina plemena NW. Krenuo je veoma dobro u svijet. Vidim da ODA raste ali to ga sigurno neće pretjerano usporiti. Očekujemo i njega da uskoro dođe na front, ipak je on igrački možda i najveća prijetnja.
10 Wilimwen - Taheta što sam dosad gledao i slušao o njemu, mogu samo reći da je ozbiljan igrač. Jedan od glavnih aduta svojih orlova.

11 Odin - Bez komentara. Sramota na što se plemići troše. Pb igrač čini se :D
12 MIKICA - Nepoznato. Sudeći po statistici, ništa posebno.
13 makedonce - Također nepoznato. Više manje za njega vrijedi isto kao i za Adoo23, koristi malo slabiji kontinent i zasad mu ide solidno.
14 Special One - Veliki Andy. Strah i trepet :) Odličan igrač a svijet je odlično i krenuo. Očekuje se dosta od njega, samo da ne odustane prije vremena.
15 Codename 47 - Ne znam dal da ih nazovem igračima ili spamerima haha :p Sa njima nikad nije dosadno. Što se igre tiče, krenuli su malo rezervirano ali polako pojačavaju farm i pripremaju planove za ekspanziju. Vidjet ćemo što će dalje biti :D
16 eliteSLO - Veliko ime. Nažalost, izgleda da ovaj svijet ne igra toliko ozbiljno. Farmanje je za njih trenutno nepoznanica. Ali tko uopce danas treba farmati ako ima dubok džep za kupnju premiuma? ;)
17 Rita Ora - Nepoznato. Doduše volio bih iznijeti činjenicu da mu je rekord u ofarmanim selima 1,3k, a rekord u ofarmanim resima samo 19k.. i to čak nije bilo u istom danu hehe. Stvarno zanimljivo, ili je neki baksuz u pitanju ili nema dobru tehniku farmanja :D
18 Acqua - Nepoznato. Ima zanimljivu poziciju, sam među panjevima. Nadam se da nije ponio sa sobom sjekiru :rolleyes:

19 haos - Velika igračina. Tek se počeo zagrijavati, prave stvari tek stižu. Napravit će haos.:D

20 stalker1 - Kolko ja vidim, pb igrač. Zadnjih par svjetova, kad god je igrao, kraj bi mu brzo došao. Vidjet ćemo kakav mu je sada plan, osobito kad je bez plemena. Iako očekujem skori poziv od strane NW-a ili njegovo noblanje od strane NW-a :)
21 opet ja - Touniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii <3 Krenuo kao luđak pa usporio. Nadam se da će uskoro vratit u brzinu više:oops:
22 Ludi petak - Možda si ne pašemo kad su u pitanu međuljudski odnosi al ga kao igrača poštujem. Zasad se solidno razvijaju, farmanje im fino ide. Uz Andija i Taheta, glavni igrač svoga plemena.
23 Srbija - Nepoznato.

24 ERROR - Veoma iskusni igrači. Mrsko im je farmati trenutno tako da su mogli biti i na boljoj poziciji da su imali više volje haha. Vidjet ćemo kakav će biti njihov razvoj u budućnosti.

25 wiljsuka9 - Farmanje zasad za svaku pohvalu. Očekujem uskoro eksploziju u razvitku. Treba i na njega obratiti pozornost hehe :)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
1 RewCrew - ne poznajem ga, bar ne pod ovim nickom, po ODA se vidi da je tu na račun spajanja što nije loše, a ni farmanje mu nije nešto naročito, pa ću ga ostaviti, vidjećemo kasnije..
2 zdeavac - super ekipa, par pametnih poteza za sad, očekujem mnogo od njih..
3 Shockwave. - ne poznajem ga, znam samo da je pokupio onog misterioznog barbara, pa ćemo vidjeti kasnije..
4 TomekC - dosta dobro za sad, fin ODA, fino farmanje..
5 Special One - odličan igrač, na fronti je monstrum, ali uvijek ista priča, valjda ovdje bude drugačije
6 gamma - ne treba se mnogo šta reći, zvijer, očekujem dosta..
7 Snupy..89 - premium ga doveo na prvo mjesto, noblao relativno lošeg barbara i sad mali pad, vidjećemo..
8 Valencia - ako je isti igrač sa prethodnih svijetova onda znam da se radi o dobrom igraču..
9 Codename 47 - farma svoje, reketira premiumom i uzima rodice, stara bagra (inlove)
10 adoo23 - vidim da ga većina kritikuje, ja ga ne poznajem, ali vidim ludo farmanje, da li su u pitanju multići ili šta već ne znam
11 Odin - ne poznajem ga..
12 nikname - odličan, ne sumnjam da će praviti dobar posao
13 Wilimwen - dobar..
14 MIKICA - ne poznajem, ali solidno farmanje za sad..
15 Rita Ora - kao što je Mario napisao oko farmanja, jako čudno, da je to išlo bolje vjerovatno bi i acc bio mnogo jači, svakako dobro za sad
16 Acqua - ako je to Borg, onda se može svašta napisati, svakako sjajan igrač, dobar ODA, dobro farmanje..
17 makedonce - dobar..
18 eliteSLO - odličan na prethodnim svijetovima, ovdje pb uradio više posla..
19 haos - odličan igrač, još bolji momak..
20 stalker1 - za sad ništa naročito
21 Ludi petak - igrački dosta dobri, u svom plemenu među vodećima..
22 Srbija - ne poznajem, ali farmanje ide solidno
23 ERROR - zvijer
24 opet ja - odličan, nadam se brzom skoku naprijed..
25 boki007 - odličan i kao igrač i kao čovjek..
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Poredak igrača
Bodovi

#1
7764_thumb
RewCrew10.934

Pokazao se i u prijašnjim svijetovima kao dobar lider. Jak igrač stabilan i lojalan drago mi je da mi je suplemenaš.
#2
7607_thumb
Special One10.591
Naznam ga osobno ali koliko vidim i pratim profi igrač zna sta radi.
#3
7670_thumb
Shockwave.10.552
Dule moj nakon onog zelim najbolji ishod svima nama u plemenu idemooo samo Jako !!
#4
7599_thumb
zdeavac9.629
Kad vidim tko je na acceu sve jasno super ekipa i dobar fajt ocekujem.
#5
7730_thumb
nikname9.608
Strog doktor i profesor igrice.
#6
7710_thumb
Snupy..899.445
Neda svoje to je dobro za nas. Jak igrač dosta agresivan na fronti odličan.
#7
7754_thumb
Wilimwen8.470
Tahe moj kralj. Super kao igrač i kao prijatelj. Kad se sjetim sa cime se nosio sam sve pohvale.
#8
7658_thumb
opet ja7.999
Stari lisac na acceu kao uvijek.
#9
7631_thumb
Ludi petak7.609
Ludi spamer
#10
Odin7.184
Ako je to on iza ovog accea za koga govore da je onda 5/5 :***
#11
11.jpg
TomekC6.626
Defferčina ali cini se kako oce malo osjetiti off akcija ;)
#12
7809_thumb
adoo235.985
Dosta ga igraca izbjegava razlog neznam. Vidim da gura odlicno. Farm fantastika i sve vidjet cemo.
#13
7681_thumb
gamma5.747
Aaaa prijatelj damir. Klasa i tata igre
#14
7807_thumb
MIKICA5.627
Neznam
#15
14.jpg
makedonce5.353
Neznam
#16
haos5.267
Solidno
#17
8.jpg
Valencia5.190
Koliko znam ovaj je acc jedan od jacih. Ako je stara postava onda puno ocekujem
#18
7818_thumb
Acqua5.145
Ljubav moja hahah neka se vidi tko je glavni tu :*
#19
7614_thumb
Codename 475.115
Igracina. Old school
#20
13.jpg
stalker14.953
Neznam puno ali lojalno i respektno obavlja posao za sada.
#21
7665_thumb
IZZY4.887
Ne
#22
Rita Ora4.372
#23
leka4.238
Slo ekipa uvijek odlicna. Super organizacija sve najbolje o njemu
#24
ERROR4.179
Igračina. Malo govori puno radi. Joso all the way :)
#25
7806_thumb
DAgGeR4.063Iduće
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Bolje je da ''neznaš'' , nemoj da opet bude da si pao sa motora kad te i ovdje riješim i pošaljem na restart :)
Vjerovatno ces imati dvije '' ubodne '' rane.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Bolje je da ''neznaš'' , nemoj da opet bude da si pao sa motora kad te i ovdje riješim i pošaljem na restart :)
Vjerovatno ces imati dvije '' ubodne '' rane.
nemoj, oduzimaju mu ljudi prvenstvo dok žuri kući da snipa plemiće
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Stari lisac na acceu kao uvijek.

ja uvjek gledam kakv je ćovjektoni svaka čas al sinoč su te malo zeznuli nema veze mi sa robijom smo nakucali na dve plemke u početnoj fazi poludič šta neki mini raluni naprave

Acqua5.145
Ljubav moja hahah neka se vidi tko je glavni tu :*

u...ć te to je i moja ljubav nemoj me ljubomornog radit heheheh

Shockwave.10.552
Dule moj nakon onog zelim najbolji ishod svima nama u plemenu idemooo samo Jako !!

jeste čovjek skala nemreš mu ništa on samo dera


7809_thumb
adoo235.985
Dosta ga igraca izbjegava razlog neznam. Vidim da gura odlicno. Farm fantastika i sve vidjet cemo.

ja ga neznam al ima loš glas nije to dobro nikako uvjek moraš prvo bit čovjek pa tek onda igrač

7599_thumb
zdeavac9.629
Kad vidim tko je na acceu sve jasno super ekipa i dobar fajt ocekujem.

fina ekipa za defanje jer kodnas sa def igrom uvjek bi top 5 bili
 

DeletedUser

Guest
1 RewCrew - Iskreno smijurija od igraca
2 Ludi petak - Dobri igraci nemam sta reci
3 Special One- Andy ko Andy beton on igraca samo da ga niko ne naljuti
4 Shockwave.- Smijurija br. 2
5 zdeavac - Dobri momci jos bolji igraci
6 Snupy..89 - Onako nista posebno
7 nikname - Dobar dobar
8 Wilimwen - Solidan tandem na acc vidjecemo
9 opet ja - Bot ko bot ali mozda se dokaze
10 Odin - Nemam pojma
11 adoo23 - Sam sebe hvali ali vidjecemo sta ce pokazati
12 haos - Masina od igraca
13 MIKICA - Onako nije lose
14 TomekC - Dobar igrac
15 Cristina Urgel - Klasicni botovi
16 gamma - Sta reci osim masinerije
17 makedonce - Nista posebno
18 stalker1 - Na svakom svijetu ga ima ali solidan
19 wiljsuka9 - Dobar
20 Valencia - Dobar igrac za saradnju
21 Codename 47 - Igraci na pola
22 Acqua - Mozda i pokaze nesto
23 IZZY - Los spoj na racunu ali guraju
24 c0fko - Dobar
25 komunista - Onako nista posebno vidjecemo koliko ce izdrzati
 
Top