Top 25 Igračhi

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
1 Special One EAG 110.535 24 4606 - Prvenstveno dobar vođa, odličan igrač, ne znam kako stigne sva ova sela, ako uopšte stigne organizovati, i ne znam koliko vremenski Andy provedeš dnevno pa farmaš ove resurse, ali svaka ti čast. :)
2 Ludi petak EAG 97.018 19 5106 - Izuzetno jak trio, što se tiče igre sve što su pisali po forumu na početku svijeta su opravdali, pokazali su što je i bilo potrebno, vjerovatno sad nemaju plemiće, znam da je Andy imao sela u kontinentu od ovih što kupuju na burzi resurse, pa je Andy izvukao brdo PB i plemića otključao. Možda ih to koči u daljnjem osvajanju, ili su prestali skidati mala plemena, komunista je danas to osjetio na svojoj koži, krenulo se na NW. :)
Benjo i Pjana su isključivo meni objasnili neke stvari koje nisam znao.

3 Otac Na Igricu EAG 82.869 15 5525 - Dino zanimljiv igrač, sa zanimljivim in-game smislom vjerovatno je old school igrač, to pišem iz razloga jer je na forum mnogo stvari okačio kao EAG škola igranja za igrače koji su neiskusni.
4 haos PDP 65.763 14 4697 - Ne poznajem igrača, neću komentarisati ništa. Po nekim reportima mislim da će nositi pleme PDP zajedno sa Atilom.
5 Kralj Atila PDP 63.999 14 4571- Također ne poznajem igrača, ali sam twstats gledao jer sam pročitao da je 2 svijeta osvojio sa nekim plemenima, ima izuzetno zadivljujuće rezultate, znao sam da će buknuti sa bodovima, i znam da će se još više dići i biti još jači.
6 Valencia EAG 62.510 12 5209 - Iz mog plemena je, ne poznajemo se ingame nešto posebno osim toga da je timski igrač što sam od mnogih u plemenskom forumu pročitao.
7 RewCrew NW 53.723 12 4477 - Ne poznajem igrača, ali sam očekivao više posle onakvog starta uz igrače dulesavić i Snupi
8 mrva150 EAG 50.438 10 5044 - Igrač iz plemena, ali nismo ostvarili neku komunikaciju sem akcija
9 TomekC EAG 49.985 11 4544 - Ingame prijatelj i prijatelj za rokanje okolnih sela u kombu.
10 nikname NW 49.939 15 3329 - Neću te pljuvati kao većina, što se tiče mene sam si sebi napravio to što si napravio jebao ugled sa prepucavanjima, trebao si ignorisati i igrati svoju igru ispoštovati ovo sve do kraja i sledeći svijet opet igrati još bolje i bolje. Farmati i tako sve u krug, evo ja ću te pohvaliti, dobar si. :)
11 Wilimwen EAG 47.594 8 5949 - Dvojica sa ovog akaunta su me guzili u sv25, ali sada su sa mnom pa ne mogu. :D:D Odlični igrači.
12 gamma PDP 46.997 11 4272 - wstats također sam provjeravao, nisam siguran, ali mislim da je sa Atilom to ekipa iz prošlih svijetova, ako PDP cijeli nije dugoročna ekipa i uigrana.
13 opet ja PDP 46.552 12 3879 Ne poznajem igrača.
14 MIKICA EAG 46.408 10 4641 - Dobar.
15 wiljsuka9 EAG 42.131 8 5266 - Akaunt na kojem ja igram zajedno sa Nemanjom(wiljsuka9) koji je izuzetno dobar igrač. Sreća moja da igramo dual, ja radim pa i ne stignem, idemo na NW! :)


Radim pa ne stignem ući na vanjski forum, kamo li plemenski, međutim prate se akcije redovno. Svaka tema na vanjskom pretvorena u spam. :confused::confused::confused::confused::confused:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Haha Dzeemo hljeb, svaki put iznenadi :D
Svakako jedno lijepooo osvjezenje na plemenima sto se tice novih igraca, pogotovo na externom sa puno stila :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
haj kad budem dole džemo, odemo na vopi u trocadero, makar jedan paket svučemo, a ima i dobrih trebica po srebrNiku ihhhhhh
 
Top