Top 25 Igraci

DeletedUser

Guest
Ovi gratamticari jel to u skolama nestalo posla pa ste dosli ovdje *ebavat narod u zdrav mozak sa svojom gramatikom :hahaha:
Pajsone nisi vrijedan paznje a napade moras prisluzit vidis da si sad mala riba nemoze te niko uzet zbog morala a nemozes ni ti nikog uzet jer si sitna riba :predaja:
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro, svaka cast tim ljudima koji su iz drugih zemalja. Ali ovde je 90% ljudi Srbin, Bosnjak ili Hrvat i za nas je ista gramatika. I ovde se moze prepoznati, kad je neko dalje, a ko je sa Balkana. Ja sam govorio za ove ovde nase sa Balkana, za njihovu gramatiku.
I ne mozes ti reci da se ucilo od starijih, naravno da je ovde nas vecina islo u skolu, a neki i sada idu i naravno da ce uciti kako je propisano u skoli da se uci.
Ali dobro verujem da ima i onih koji nisu isli u skolu, koji su napustali. Ali mogli du nauciti, igraju ove igre ako imaju i druge drustvene mreze mogu lako da nauce.

I mislim da je dosta ovog raspravljanja oko gramatike. Jeste da sam ja prvi rekao za gramatiku i poceo temu, ali me je iznervirao onaj Haris Velicanstveni svojim komentarom da je nekome slabija strana matematika. A neka prvo pocne od sebe.

Ja ti burazeru vec 10god. nisam u Bosni i za mene je gramatika "pisi kao sto govoris" bmk sta ti tu nesto ispravljas jer i neobracam paznju na tu tvoju "gramatiku" matematika ima u svakoj drzavi u svijetu i svugdje je ista kolko znam prema toma zavuci se u cosak,pokrij usima i neizlazi.
Ako je na njemu otislo nekih 7 offova nemora pisat tu da je otislo 700 (jedino ako je mislio na 700 jedinica) al tu ti netreba neka "velika znanost" u vezi matematike, osim ako si negdje gore sa planina pa nisi zavrsio ni osnovnu ..
 

Limited Taurus

New Member
Reaction score
0
Hahahahah sad trazis napade dok si molio za podrsku pa se imas cime hvaliti. " Lako je tuđim ku*cem koprive mlatiti "
 

lordshone

Member
Reaction score
0
Ja ti burazeru vec 10god. nisam u Bosni i za mene je gramatika "pisi kao sto govoris" bmk sta ti tu nesto ispravljas jer i neobracam paznju na tu tvoju "gramatiku" matematika ima u svakoj drzavi u svijetu i svugdje je ista kolko znam prema toma zavuci se u cosak,pokrij usima i neizlazi.
Ako je na njemu otislo nekih 7 offova nemora pisat tu da je otislo 700 (jedino ako je mislio na 700 jedinica) al tu ti netreba neka "velika znanost" u vezi matematike, osim ako si negdje gore sa planina pa nisi zavrsio ni osnovnu ..

Pa sta ako nisi u Bosni?
Nisi valjda zaboravio gramatiku i ono malo sto si znao?
Idi u sumu i ne vracaj se...
Brate, ja mnogo mrzim ovako da se raspravljam, ali me prosto nerviras, ti tvoji postupci i koliko mislis da znas, a u stvari si nula...
I sad se svi mozemo izvlaciti koji ne znamo gramatiku kao i ti, da nisi ovde 10.god pa sta ako nisi, ne moze se to tako lako zaboraviti....
A pre neki dan, kad sam takodje nesto napisao za gramatiku ti si cutao, pa se javio neki pametnjakovic da ispravlje moje greske jer sam pisao "c" umesto "ć" i jos neka slova i sto nisam stavljao zapete na prava mesta...I kad je to napisao, ti si rekao nesto kako me je "nahvatao"
I posle kad je napisao jos neki komentar shvatio sam da je i on mnogo "ogranicen" lik...Meni nesto poceo pametovati a on pise "uredu" i ostalo...

Mislim da je dosta ovoga raspravljanja... LP
 
Reaction score
2
Pa sta ako nisi u Bosni?
Nisi valjda zaboravio gramatiku i ono malo sto si znao?
Idi u sumu i ne vracaj se...
Brate, ja mnogo mrzim ovako da se raspravljam, ali me prosto nerviras, ti tvoji postupci i koliko mislis da znas, a u stvari si nula...
I sad se svi mozemo izvlaciti koji ne znamo gramatiku kao i ti, da nisi ovde 10.god pa sta ako nisi, ne moze se to tako lako zaboraviti....
A pre neki dan, kad sam takodje nesto napisao za gramatiku ti si cutao, pa se javio neki pametnjakovic da ispravlje moje greske jer sam pisao "c" umesto "ć" i jos neka slova i sto nisam stavljao zapete na prava mesta...I kad je to napisao, ti si rekao nesto kako me je "nahvatao"
I posle kad je napisao jos neki komentar shvatio sam da je i on mnogo "ogranicen" lik...Meni nesto poceo pametovati a on pise "uredu" i ostalo...

Mislim da je dosta ovoga raspravljanja... LP



Halo gramaticare u usponu oladi malo..Nisi ni ti nesto prosjecan si osrednji igrac koji nikad nije napravio neki rezultat a na osmicevicev acc je i freya mogla doc jer je trazio duala ocajnicki tad jer mu je bila strka s faksom...Tako da se ne gledaj vecim nego sto jesi jer te niko ne gleda nekim respektom
 

lordshone

Member
Reaction score
0
Halo gramaticare u usponu oladi malo..Nisi ni ti nesto prosjecan si osrednji igrac koji nikad nije napravio neki rezultat a na osmicevicev acc je i freya mogla doc jer je trazio duala ocajnicki tad jer mu je bila strka s faksom...Tako da se ne gledaj vecim nego sto jesi jer te niko ne gleda nekim respektom

Hahaha. Ajde i ti oladi malo. Sta cu ako si se ti pronasao u proslom komentaru.
I naravno da igram na svom nalogu.
A jbg, ne mogu imati svi big respect kao ti. Ipak si ti "Baklava". Hahahaha
 

Pajson

Member
Reaction score
0
Ovi gratamticari jel to u skolama nestalo posla pa ste dosli ovdje *ebavat narod u zdrav mozak sa svojom gramatikom :hahaha:
Pajsone nisi vrijedan paznje a napade moras prisluzit vidis da si sad mala riba nemoze te niko uzet zbog morala a nemozes ni ti nikog uzet jer si sitna riba :predaja:

a zašto vam je nizak moral ??
nmg vjerovati koliko ste vi da iskreno kažem GLUPI da ne shvatate da sam napisao 700 offova, misleći na puno a ne na tačan broj 700
 
Reaction score
0
Ja ti burazeru vec 10god. nisam u Bosni i za mene je gramatika "pisi kao sto govoris" bmk sta ti tu nesto ispravljas jer i neobracam paznju na tu tvoju "gramatiku" matematika ima u svakoj drzavi u svijetu i svugdje je ista kolko znam prema toma zavuci se u cosak,pokrij usima i neizlazi.
Ako je na njemu otislo nekih 7 offova nemora pisat tu da je otislo 700 (jedino ako je mislio na 700 jedinica) al tu ti netreba neka "velika znanost" u vezi matematike, osim ako si negdje gore sa planina pa nisi zavrsio ni osnovnu ..

jbt znas li ti cutiti i igrati ovdje nesto baljezgas a nemas pojma o cemu baljezgas
 

DeletedUser

Guest
Pa sta ako nisi u Bosni?
Nisi valjda zaboravio gramatiku i ono malo sto si znao?
Idi u sumu i ne vracaj se...
Brate, ja mnogo mrzim ovako da se raspravljam, ali me prosto nerviras, ti tvoji postupci i koliko mislis da znas, a u stvari si nula...
I sad se svi mozemo izvlaciti koji ne znamo gramatiku kao i ti, da nisi ovde 10.god pa sta ako nisi, ne moze se to tako lako zaboraviti....
A pre neki dan, kad sam takodje nesto napisao za gramatiku ti si cutao, pa se javio neki pametnjakovic da ispravlje moje greske jer sam pisao "c" umesto "ć" i jos neka slova i sto nisam stavljao zapete na prava mesta...I kad je to napisao, ti si rekao nesto kako me je "nahvatao"
I posle kad je napisao jos neki komentar shvatio sam da je i on mnogo "ogranicen" lik...Meni nesto poceo pametovati a on pise "uredu" i ostalo...

Mislim da je dosta ovoga raspravljanja... LP

Ti tu gramatiku sebi u dupe fino gurni, meni ako se digne ja cu pisat u jednom redu bez razmaka,zareza,tackei ostala sranja.
U ostalom meni je bas super ovako pisat malo, sta fali kad se naucis kolko je 2 i 2 dodji komentirat :*
 
Top