Top 25 IGRACI

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
1 -Unpredictable*

(Ogroman start sa premium bodovima, što je dozvoljno, velika aktivnost i odlično farmanje, mislim da za dalje ne moraju koristiti PB, osim plemića, premiuma i neke hitne izgradnje znači završili su sa burzom, dug jezik tih igrača ali za sada odlično igraju, da su odlični igrači vidjet ćemo u u daljoj fazi kad će se pokazati ozbiljnost kako ratova većih tako i akcija.)

2 DAgGeR

(Od hr22 ga znam, na startu se gura premiumom, drzak i ima brži jezik od pameti, ne zna sjeći, ne zna tući backtime, veoma slaba taktika i razmišljanje kao jednog igrača, da hoće pomoći kada treba to stoji, ali nikako ne zasluzuje biti recimo top 10 igrač, jer to nikako nije njegov nivo.)


3 ROK THE MAN


(Sela koja je osvojio su čisto sela od drugih igrača, pokazao je da zna igra i pripada ovog ranku gdje sada i jeste barem po mom mišljenju, igrač koji može ići do kraja uvijek i jedan od boljih u plemenu Minjona.)



4 Beerus

(Znam ga od ranije, stari igrač sa ba servera u kontaktu sam s njim, za sada odlično sve radi malo slabije tu radi posla, ali itekako će se pokazati na ovom svijetu)

5 Lord of Drinks

(Ništa posebno, ne znam ga od ranije ali ovdje noblana dva grada valjda spajanje, ne znam ga pa neću ništa govoriti)

6 WhtGold

(Toni, Albin i onaj treći, Toni je dobar igrač to stoji, ali brzo odustajao zadnjih servera i to svaki put kada je gužva, itekako mogu puno ali vidjet ćemo šta će se ovdje desiti, Albin njega sam kako treba upoznao na hr24 pomagao mi je dosta sve pohvale za njega odličan igrač kako sa aktivnošću tako i sa igrom, uvijek se trudi.)


7 jerryy92

(Dosta prgav igrač koji igra dosta prljavo, ali zna da igra i vjerovatno bi bio mnogo veći igrač da nema mutnjih radnji kao što je da se nap svima nudi i da preko diplomacije tuku plemena koja uspiju da zajebu.)


8 histrion

(Stariji igrač, solidan za svako pleme ništa posebno jak, ali nije ni slab, neka solidnost koja moze valjati svakom plemenu)


9 octopusy

(Njega sam upoznao na hr17, bili smo u istom plemenu imao sam fin kontakt s njim poslije toga više nisam dolazio u dodir s njim obilazili smo se na serverima , kako god moj respect znam da je dobar.)


10 DEMON KILER

(Isto važi kao i za prethodnog slovenca gore)

11 Funky Fish

(Dobar igrač, stabilan, više ja zatvoren nego za timsku igru, čovjek mora izvačiti iz njega osnovne informacije, što mu je velika mana, troši off, obilazi plemenske akcije itd itd, da toga nema bio bi top)


12 Lord mafija

(Ne znam ništa previše o njemu)


13 bog i batina

(Jak igrač, aktivan, željan dokazivanja i željan ratova, od njega svi u plemenu očekujemo puno pa tako i ja.)

14 miracle

(Ne znam ga)

15 Vladox III

(Ne znam ga)

16 =CMV=

(Igramo u istom plemenu, lakovjeran, ne razmislja za buducnost igra za trenutak velika mana, inače dobar igrač aktivan, i nadam se da se neke stvari neće ponoviti.)


17 FoG-666

(Jak igrač, ali igra kako vjetar puše to znam po sebi, na jednom serveru dobar sa mnom, piše, na drugom ode u neprijateljsko i glavni je za svađe , dobro igra nema tu puno priče ali nije konstantan ni u čemu.)


18 Horus

(Ne znam)

19 Kralj Nedo

(Ima iha više na rachunu, jednog znam uzivo, konstantni su i aktivni i od njih se dosta očekuje.)

20 TheDoctor.

(Aktivan strašno, dobro igra, sve u svemu vruće ladan za pitanje velikih odluka, ali lojalan na kraju i to je najbitnije, i od njega lično očekujem puno na ovom serveru)


Komentarisao sam po svom mišljenju, za igrače gdje sam napisao da ne znam pisao sam jer nisam dolazio u dodir s njima a oni mogu biti expert igrači, tako da nisam pisao o igracima sa kojima nisam dolazio u neki dodir.
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Kad pročitam ovakva mišljenja, žao mi što ne igram ovaj svijet i da budem u ovom topu gore, baš bi me zanimalo šta bi za mene imao reći..

Inače, odlično si ovo odradio, ponosim se tobom buraz :* hahahaha

:love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kad pročitam ovakva mišljenja, žao mi što ne igram ovaj svijet i da budem u ovom topu gore, baš bi me zanimalo šta bi za mene imao reći..

Inače, odlično si ovo odradio, ponosim se tobom buraz :* hahahaha

:love:

<3 :love::love::andjeo:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
jel to onaj sto uvijek bude banovan xd

Nije moglo gore biti namjesteno.
Razlog za ban: pushing
i posle navodno moje racuen navedu koji su skoro dosli na svijet,nema 5 dana,i to jos da stvar bude gora ja sam cijelo vrijeme u Minion plemenu moze se provjeriti niti jednom nisam izasao.
Druga stvar,lijepo im kazem da provjere jesam li i put napao ijedan racun da su naveli,ako i jedan napad na te racune bude poslan sa mog racuna onda u redu,ali nisam naravno,svi su izvjestaji farmanja tu,javno Wicked neka ih sada objavi ako treba sve,i broj ofarmanih barbara,i igraci koji su farmani.
Ignoriraju mi se poruke koje saljem podrsci,kaze se samo da je pronadjena veza izmedju mog racuna i ostalih preko racunara,a razlog kao pushing,nigdje veze.
Sramotno i zalosno.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nije moglo gore biti namjesteno.
Razlog za ban: pushing
i posle navodno moje racuen navedu koji su skoro dosli na svijet,nema 5 dana,i to jos da stvar bude gora ja sam cijelo vrijeme u Minion plemenu moze se provjeriti niti jednom nisam izasao.
Druga stvar,lijepo im kazem da provjere jesam li i put napao ijedan racun da su naveli,ako i jedan napad na te racune bude poslan sa mog racuna onda u redu,ali nisam naravno,svi su izvjestaji farmanja tu,javno Wicked neka ih sada objavi ako treba sve,i broj ofarmanih barbara,i igraci koji su farmani.
Ignoriraju mi se poruke koje saljem podrsci,kaze se samo da je pronadjena veza izmedju mog racuna i ostalih preko racunara,a razlog kao pushing,nigdje veze.
Sramotno i zalosno.

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :D :D
Samo ne znam kako svaki server se tebi desava, al bas tebi, svaki server ;D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kakav bas svaki server?
Samo an 23ici sam dobio ban zbog sitanja 3+racuna o cemu pricas

Nije da ga branim i ako se ne raspravlja o banovima na forumu :)
Ja sam poznat po tim banovima, i vjerovatno sam jedan koji je najvise popio banova, bilo je zasluzenih :)
bilo je i zasluzenih ali recimo da prevelikom kaznom uzet cu primjet gdje je bilo pleme Loyal..

ja koji igram godinama i koji znam puno toga nisam taj server znao da ne smije se sittati vise od dva racuna unutar mjesec dana :) a sta je sa prethodni svijetova gdje je vođa kupio sitteve i gledao rachune? znaci pravilo samo upisano i nikog nisu obavijestili.
i rekao sam da nisam znao, ali dobio sam kaznu trajni ban sa mogucnosti napadanja :)?

Dok je recimo na hr22 moj kolega istu stvar imao i dobio ban 7 dana mogucnost da se ne moze napadati , zbog cega eto?
Nije da branim Zmajčeta namjerno vama ali u jednu ruku ga branim jer znam kako se osjeća, i ako ga ne volim ni malo.. da nastavim , sto je jos gore valjda imamo i mi pravo glasa nadam se da se WiCked neces naljutiti i ja isto kada sam dobio ban cekao sam 48h da dobijem jedan odgovor, u medjuvremenu se covjek iznervira i jos opsuje..

znaci jeste bilo je banova, ali sam isto tako dobivao ban ( hr17 ) prvi sam bio na svijetu zasluzeno itekako, pustim nekog lika hoce osvetu na Crowse (duall da mi bude) po imenu franc, a kasnije je rekao kako su mu dali PB da mi to uradi i to sam naknadno slikao kasnije podrsci kroz mozda godinu dana, samo da im pokazem da nisu bili upravu jer mi je on priznao sve, i on udje opsuje mater preko poruka igracu ( r0ke ) a tu poruku mi je kasnije WiCked pokazao znaci napisao i poslao?

zar admini nisu mogli zakljuciti da to nije moj nivo koliko god ja blesav bio i radio svasta da ja koji sam prvi u svijetu opsujem nekom mater, zar nije moglo malo logike? zar se nisu ip mogle provjeriti i da je poruka izbrisana?

nadam se da za ovu poruku necu dobiti niakakv ukor, smatram da komentirajuci ovako javno neke stvari mozemo doprinijeti samo razvoju i da imamo tu neku slobodu.

Zmajče ja te podrzavam i apelujem da ti se skine ban, hocu da te vidim licno u igri, cak ako treba napisat cu i molbu ličnu a ti itekako trazi da ti se dokazi pokazu.

Pozdrav.
 
Last edited:

zmajce

Banned
Reaction score
0
Nije da ga branim i ako se ne raspravlja o banovima na forumu :)
Ja sam poznat po tim banovima, i vjerovatno sam jedan koji je najvise popio banova, bilo je zasluzenih :)
bilo je i zasluzenih ali recimo da prevelikom kaznom uzet cu primjet gdje je bilo pleme Loyal..

ja koji igram godinama i koji znam puno toga nisam taj server znao da ne smije se sittati vise od dva racuna unutar mjesec dana :) a sta je sa prethodni svijetova gdje je vođa kupio sitteve i gledao rachune? znaci pravilo samo upisano i nikog nisu obavijestili.
i rekao sam da nisam znao, ali dobio sam kaznu trajni ban sa mogucnosti napadanja :)?

Dok je recimo na hr22 moj kolega istu stvar imao i dobio ban 7 dana mogucnost da se ne moze napadati , zbog cega eto?
Nije da branim Zmajčeta namjerno vama ali u jednu ruku ga branim jer znam kako se osjeća, i ako ga ne volim ni malo.. da nastavim , sto je jos gore valjda imamo i mi pravo glasa nadam se da se WiCked neces naljutiti i ja isto kada sam dobio ban cekao sam 48h da dobijem jedan odgovor, u medjuvremenu se covjek iznervira i jos opsuje..

znaci jeste bilo je banova, ali sam isto tako dobivao ban ( hr17 ) prvi sam bio na svijetu zasluzeno itekako, pustim nekog lika hoce osvetu na Crowse (duall da mi bude) po imenu franc, a kasnije je rekao kako su mu dali PB da mi to uradi i to sam naknadno slikao kasnije podrsci kroz mozda godinu dana, samo da im pokazem da nisu bili upravu jer mi je on priznao sve, i on udje opsuje mater preko poruka igracu ( r0ke ) a tu poruku mi je kasnije WiCked pokazao znaci napisao i poslao?

zar admini nisu mogli zakljuciti da to nije moj nivo koliko god ja blesav bio i radio svasta da ja koji sam prvi u svijetu opsujem nekom mater, zar nije moglo malo logike? zar se nisu ip mogle provjeriti i da je poruka izbrisana?

nadam se da za ovu poruku necu dobiti niakakv ukor, smatram da komentirajuci ovako javno neke stvari mozemo doprinijeti samo razvoju i da imamo tu neku slobodu.

Zmajče ja te podrzavam i apelujem da ti se skine ban, hocu da te vidim licno u igri, cak ako treba napisat cu i molbu ličnu a ti itekako trazi da ti se dokazi pokazu.

Pozdrav.

Da me i ti vec jednom podrzajes.Ma nema se sta vise traziti odgovore nakon 15h na mojih 5 poruka sa porukom: Jasno se vidi da imas poveznicu s racunima.
I ne daju nikakve informacije.Prvo kazukako sam radio pushing,pa posle kako sam se okoristio od resursa nekih,pa posle samo kako sam ulazio ne zna ni wicked vise sta pise..
ali sta se moze sta ja tu mogu sad uradit
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Ponekad je ban i zaslužen, ali najčešće je to neproporcionalna kazna.
Osobno mrzim banove, pa čak i ako su manjim dijelom i zasluženi.
Sjećam se da sam nekad davno jedini put u životu bio banovan na nekom davnom ba serveru po meni bez razloga, ali po beowulfu s razlogom.
Nakon toga jedini rezultat je bio taj da sam mu svašta napričao i nikad više nisam zaigrao ba server.

Što se tiče pušanja, koliko znam jedino je pušanje zabranjeno preko tržnice, ako slabiji acc šalje resurse jačem.
Sve ostale kombinacije sa farmanjem koje vjerojatno neki igrači rade nisu zabranjene.
To se može podvest pod taktiku.
Nije dobro ako se neko nejasno pravilo zloupotrijebi da se nekom da trajni ban.
Naročito to nije dobro ako se radi sa vodećim accem.
 
Top