Treba mi pomoc administratora

jovica

New Member
Reaction score
0
Dobar dan, igram svet 21 pod nicom jovica i zeleo bi da se spojim sa lord domags ali stavio sam jedno vreme deljenje internet veze posto mi je decko dao nalog nema vise vremena za igru e sad me zanima ja sam prekinuo internet deljenje veze i proslo je 24h od tada ali ja i dalje ne mogu da napadam ni da saljem resurse ni pojacanja zasto?
i kako bi mogao posto hocu da spojim ta 2 naloga da budu u jednom da budu sva sela kod lord domags
 

jovica

New Member
Reaction score
0
Ja ili ne vidim ili sam lud kada hocu da odgovorim na privatnu poruku i udjem u ono odgovori na privatnu poruku dole u desnom cosku i otkucam poruku i ne vidim nigde gde treba da kliknem da posaljem moze li mi neko pomoci?
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Dobar dan, igram svet 21 pod nicom jovica i zeleo bi da se spojim sa lord domags ali stavio sam jedno vreme deljenje internet veze posto mi je decko dao nalog nema vise vremena za igru e sad me zanima ja sam prekinuo internet deljenje veze i proslo je 24h od tada ali ja i dalje ne mogu da napadam ni da saljem resurse ni pojacanja zasto?
i kako bi mogao posto hocu da spojim ta 2 naloga da budu u jednom da budu sva sela kod lord domags

Ovako drug pokusacu ja da ti objasnim.
2 naloga ako imas to ti je momentalni ban sa igrice. (ne smes da imas 2 racuna na istom svetu)
E sad ako hoces da se spojis znaci jedan racun stavis na gasenje,predjes na drugi racun i krenes da kupis sela(ali mora da prodje ili 24sata ili 48sati - nisam siguran). Za to vreme obavestis administraciju za to preko prijave,cisto da znaju o cemu se radi(jer meni ovako izgleda na muljanje).
Ukratko cudi me da jos nisi dobio ban,al necu da raspravljam sad o tome,niti imam pravo,niti zelim da gubim vreme.

Moja topla preporuka ti je da procitas pravila igre.
 

jovica

New Member
Reaction score
0
Nije prevara liku je preminuo cale a meni se ne igra tako cesto i dao mi je sifru i ja sam ulazio na acc i stavio na deljenje i skinuo deljenje i proslo je 24h ali ja i dalje ne mogu da uzmem moja sela sa njegovog racuna, eto nisam znao da mogu da stavim na gasenje to cu sada da pronadjem i cim postanu barbari mogu da ih pokupim
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Drug ne ulazim u to odakle ti 2 racuna uopste me i ne interesuje.

Evo pronasao sam ti proceduru da se ne mucis:

Legalno preuzimanje racuna

Pa kaze pravilo 3:
"Znati lozinke 2 ili više računa u isto vrijeme smatra se kršenjem pravila."


Dalja procedura javiti se admnima i obrazloziti sve.


LP
 

DeletedUser

Guest
http://prntscr.com/8z1rrt
Osvrt na ovo,ocito PLEMENA vise nisu tu radi nas igraca,mislim a na nass 97 posto igraca jel ovo se svodi samo na novac,novac,novac..
Kada se pojavilo da se mogu gradjevine u izgradnji skratiti sa premiumom netko je napisao tada davno na forumu još samo treba da se i plemici kupuju.Pa eto doslo je i to vrijeme da imate opciju otljucavanja plemica,opciju na burzi da kupujete rese(ne treba ni trgovce posjedovati).Vojsku ne mozete direktno jos kupiti,ali zato postoji prem koji kupite i samo stavljate.Ispada da su ovdje 97 posto igraca debili koji ustaju po noci,vise cijele dane ubijaju se farmajuci dok pojedinci to lakocom rijesavaju,udju dva puta na dan,kupe rese i sve zadaju i mir.
Koju taktiku upotrijebiti,katati sela,ne vrijedi(vrate gradjevine u sat vremena),raditi ht sa naapadima,ubaciti off sat prije ht da srusis zid i da lakse uzmes selo,hahah sat vremena,koji sat vremena, kada 10 minuta potrebno da dignu zid na 20.Sta je na kraju ovo i gdje su one igre prije par godina kada trazili sve moguce nacine samo da nadjemo postavke za operu za train da saljemo i sve ostalo,nema ovdje vise taktike,uzalud aktivnost,samo kune i prem i to je dobitna kombinacija,na zalost,ali istinito.
Ocito cemo mi obicni smrtnici krenuti traziti netko drugu takticku igru gdje ne ovisi sve o novcu(ako vise koja i postoji) jel ovo nema smisla igrati,uzalud gubljenje vremena i pitanje je tko ce vise i igrati vise novi svijet ako se otvori.
 

ps in drek

New Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/8z1rrt
Osvrt na ovo,ocito PLEMENA vise nisu tu radi nas igraca,mislim a na nass 97 posto igraca jel ovo se svodi samo na novac,novac,novac..
Kada se pojavilo da se mogu gradjevine u izgradnji skratiti sa premiumom netko je napisao tada davno na forumu još samo treba da se i plemici kupuju.Pa eto doslo je i to vrijeme da imate opciju otljucavanja plemica,opciju na burzi da kupujete rese(ne treba ni trgovce posjedovati).Vojsku ne mozete direktno jos kupiti,ali zato postoji prem koji kupite i samo stavljate.Ispada da su ovdje 97 posto igraca debili koji ustaju po noci,vise cijele dane ubijaju se farmajuci dok pojedinci to lakocom rijesavaju,udju dva puta na dan,kupe rese i sve zadaju i mir.
Koju taktiku upotrijebiti,katati sela,ne vrijedi(vrate gradjevine u sat vremena),raditi ht sa naapadima,ubaciti off sat prije ht da srusis zid i da lakse uzmes selo,hahah sat vremena,koji sat vremena, kada 10 minuta potrebno da dignu zid na 20.Sta je na kraju ovo i gdje su one igre prije par godina kada trazili sve moguce nacine samo da nadjemo postavke za operu za train da saljemo i sve ostalo,nema ovdje vise taktike,uzalud aktivnost,samo kune i prem i to je dobitna kombinacija,na zalost,ali istinito.
Ocito cemo mi obicni smrtnici krenuti traziti netko drugu takticku igru gdje ne ovisi sve o novcu(ako vise koja i postoji) jel ovo nema smisla igrati,uzalud gubljenje vremena i pitanje je tko ce vise i igrati vise novi svijet ako se otvori.

Ja mislim da je burza bas stvorena za ovakve koji nemajo novca za puno pb.

Vrlo jednostavno...igraj svaki drugi ili treci svijet....skupljas pb na svijetima koje ne igras...nije neki problem skupit 10k pb ne jedan server, e pa onda trosi i konkuriraj pb playerjima sa farming power...

Jedino sto pb nemorajo kupiti so iskustva, cak i znas da to najvise vazi

;)
 
Last edited:
Top