Trenutna događanja !

DeletedUser

Guest
vitaminka je tu medju 5 igraca na serveru-kao dual,a nije Osma :eek:k:......inace Deki nije nikad bio multi niti ce biti i sada sam ovde kao dual na nalogu helenica,svoj nalog sam prepustio prijatelju tj dao sela....igram tj farmam i radim sto helenica kaze,pa dual sam za pozeleti hehehehe inace da sam hteo multi uzeo bih svoja sela sa naloga helenica,ali to se ne uklapa u moju viziju casti i postenja tako da mozete o meni sve pisati da sam bot,da nemam pojma poslati train-kao fate...sve osim da igram neposteno...
 
Reaction score
0
vitaminka je tu medju 5 igraca na serveru-kao dual,a nije Osma :eek:k:......inace Deki nije nikad bio multi niti ce biti i sada sam ovde kao dual na nalogu helenica,svoj nalog sam prepustio prijatelju tj dao sela....igram tj farmam i radim sto helenica kaze,pa dual sam za pozeleti hehehehe inace da sam hteo multi uzeo bih svoja sela sa naloga helenica,ali to se ne uklapa u moju viziju casti i postenja tako da mozete o meni sve pisati da sam bot,da nemam pojma poslati train-kao fate...sve osim da igram neposteno...

jesete bitno je biti posten kako u zivo tako i u virtualnom svijetu :D
 

worf

New Member
Reaction score
1
hahahaha
kako vas nije sram igrati ovako , svijet nije ni poceo a vi sve u diplomaciju. Vecu komediju od igre nisam jos dozivio :hahaha:
dajte vise te tajne da i ova sramota zavrsi hahaha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
hahahaha
kako vas nije sram igrati ovako , svijet nije ni poceo a vi sve u diplomaciju. Vecu komediju od igre nisam jos dozivio :hahaha:
dajte vise te tajne da i ova sramota zavrsi hahaha

hahah najneozbiljniji server ikad igran na .hr domenu.. :D

dugo još do kraja :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahaha
kako vas nije sram igrati ovako , svijet nije ni poceo a vi sve u diplomaciju. Vecu komediju od igre nisam jos dozivio :hahaha:
dajte vise te tajne da i ova sramota zavrsi hahaha

hahahaahaha
 

DeletedUser

Guest
hahah najneozbiljniji server ikad igran na .hr domenu.. :D

dugo još do kraja :D

ja jutros ulazi vidim EiB dal da se smijem ili da plačem bem mu miša :hahaha:
ovaj ide pjeske
a da je neozbiljan nemoj tako
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahaha
kako vas nije sram igrati ovako , svijet nije ni poceo a vi sve u diplomaciju. Vecu komediju od igre nisam jos dozivio :hahaha:
dajte vise te tajne da i ova sramota zavrsi hahaha

ma nije sve,imali su samo 6 saveza :hahaha:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ma nije sve,imali su samo 6 saveza :hahaha:

na početku ste napove imali i onda okrenuli protiv svih uz riječi "mi to možemo ,mi smo najjači i sve ćemo poderat" ,nekada prevelika smaouvjerenost se obije o vugla
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
na početku ste napove imali i onda okrenuli protiv svih uz riječi "mi to možemo ,mi smo najjači i sve ćemo poderat" ,nekada prevelika smaouvjerenost se obije o vugla

Samopouzdanje je izvor pobjede...
A diplomacija velika je izvor straha...
 

DeletedUser

Guest
:hmm: čekaj druže pa niste pobijedili hahhahaahahahhaha

ne ne ne neeeeeeee evo i ja gledam haahahaahahhahahahahah hahahaha a spuušili ga na početku ala vam je samopouzdanje vaše pomoglo haahhahaa :hahaha: hahaha a budalasa joj toni volim te toniiiiii :pivo: :love:
 

DeletedUser

Guest
FJDd1pi.png


to je to ustvari da ;)
 
Top