Trenutna događanja !

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
FJDd1pi.png


to je to ustvari da ;)

et to sramota čista, sa takvim načinom se hvalit :predaja:
Što je je, vidim riješili ste ove naše tj ni niste sve, neki i prešli.. al da na kraju ostane 5 plemena skupa, tog nema nigdje :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ja se ne hvalim, ja sam to sarkastično rekao :)
Ja sam 1. protiv ovog pa ovo je meni smiješno
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
et to sramota čista, sa takvim načinom se hvalit :predaja:
Što je je, vidim riješili ste ove naše tj ni niste sve, neki i prešli.. al da na kraju ostane 5 plemena skupa, tog nema nigdje :hahaha:

prvo razjasni taj pojam NAŠI a neki i prešli,ako su vaši što su prešli ? ko su oni onda :confused:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
et to sramota čista, sa takvim načinom se hvalit :predaja:
Što je je, vidim riješili ste ove naše tj ni niste sve, neki i prešli.. al da na kraju ostane 5 plemena skupa, tog nema nigdje :hahaha:

to sam i ja reko,na ba. sto je znalo posvetit svijet nekom igracu...ovaj svijet se triba posvetit sramoti..
:hahaha:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
prvo razjasni taj pojam NAŠI a neki i prešli,ako su vaši što su prešli ? ko su oni onda :confused:

aj benjo oladi.. Pobjedili ste i neka ste.. žalosno bi bilo da niste..
al ovo sa 6 plemena svijet završit, to u svakom slučaju sramota, a ne za se hvalit..

a spomenuo to "naši" to se odnosi na pleme Wall, sa kojim igrao al nažalost ne do kraja, iz raznih razloga, koji fala bogu nemaju nikakve veze ni sa vama ni njima.. nego realni problem.. Al i da jesam isto bi bilo ionako.. :love:
 

DeletedUser

Guest
Ne svida mi se ovaj potez osmicevica niti malo-s raspustanjem plemena,al za ovo ostalo se slazem...

http://prntscr.com/4b7jfv

toni jer se ti cudis i stvarno verujes da hakuje racune?!!!!
Toni jer sam i tebi i roke,lanetu svima rekao da ste najbolji,a kada je Osma dosao jer sam rekao da Vam dajem mesec ili dva do kraja...jer sam negde pogresio....
Inace Osma zna da igra samo treba da se smiri i da ne vija broj 1 po svaku cenu,muti itd....
 
Last edited by a moderator:

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Stvarno glupljeg svijeta nema nigdje.. Takav završetak.. nebitno ko je pobjedio.. al na takav način skroz bzvz..

Bilo koje pleme da je osvojilo na ovaj način, da ne ispadne da kažem samo jer su ovi u pitanju.. i dalje bi glupost čista bila, sramotno više nego drugo :pivo:
 

DeletedUser

Guest
tarikyalmiraga Kol 09, 22:07
Osmicevic na rachunu, hakovao i upao :) prijavite adminima. :)

Samo da vam kazem da gluplji zavrsetak svijeta nisam vidio. :)
Veliko hvala igracima Fate i PC Killer Cro sto su mi namjestili ban, mene bi bilo stid da ovako igram, raspustit cu vas sad vecinu. :)
i nikad vise necu igrati hr servere, samo rijetki u ovom plemenu ce ostati kao Benjamin Hodzic, Harun Hodzic, Filip. :)

Svaka vam cast na namjestenom banu i divnoj igri, Sniperu mene bi bilo stid da imam 200 000 porazenih, samo da znate svi jedno osim ove trojice niko od vas ne moze da mi stane blizu kada su u pitanju plemena, svi mozete samo da mi pusite onu stvar. :)

i veze nemate da igrate niko, i za mene ste svi velike picke sto igrate sa igracim TW GRAND MASSTER !

Josipe iznevjerio si me, kako vas nije stid uzeti server pogotov Fatea. :) prvo i prvo momak nikad nije tu sve su duali odradili, neka vas sve bude stid i sram, svaka cast pojedinim igracima ali gluplji server nisam vidio nit zelim da vidim. :)

stidite se svi redom. :)
neka vas bude stid i sram za porazene neprijatelje i nacin na koji uzimate svijet, neka bude stid ovih igraca sto su napustili spartu i dosli ovamo !


Pleme raspusteno. ;)


Osmicevic ? .




Eno mene i Benje gore
Smiješan svijet hahahhaha
Al idem došao sam na 18ku, fate pratim te fateeeee
a čovjek je u pravu, eo ja prvi nisam za ovo EiB ma haos
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
toni jer se ti cudis i stvarno verujes da hakuje racune?!!!!
Toni jer sam i tebi i roke,lanetu svima rekao da ste najbolji,a kada je Osma dosao jer sam rekao da Vam dajem mesec ili dva do kraja...jer sam negde pogresio....
Inace Osma zna da igra samo treba da se smiri i da ne vija broj 1 po svaku cenu,muti itd....

Ma nije tu bilo hakovanja niti ista,nego govorim da se slazem s njime tim sto je reka o fatetu-nista novo...

http://prntscr.com/4bcrxb

http://prntscr.com/4bcrlt


OVAJ MI JE NAJJAČI HAHAHAHAHAHHAHAHA:hmm::predaja:

hahaha nista novo za njega,bilo bi cudno kad bi on nesto drugo nobla...
 

DeletedUser

Guest
treba ga oplest po ušima

pa imas sanse i na svetu 17 napadni ga i resite problem....ili jos bolje izadji iz plemena i pusti da te svi napadnu kao ja sto se hvalis da ste me resetovali..ja i blodi protiv prvih 50 igraca sa servera....ja da sam na tvom mestu izasao bih iz plemena i napao,pa nek traje koliko traje,a ja sam Vas drzao preko 2 meseca da ne zavrsite svet...ali za to treba nesto imati :lool:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
pa imas sanse i na svetu 17 napadni ga i resite problem....ili jos bolje izadji iz plemena i pusti da te svi napadnu kao ja sto se hvalis da ste me resetovali..ja i blodi protiv prvih 50 igraca sa servera....ja da sam na tvom mestu izasao bih iz plemena i napao,pa nek traje koliko traje,a ja sam Vas drzao preko 2 meseca da ne zavrsite svet...ali za to treba nesto imati :lool:

puno trazis od njih :hahaha:
 
Top