Trenutna događanja !

DeletedUser

Guest
pa imas sanse i na svetu 17 napadni ga i resite problem....ili jos bolje izadji iz plemena i pusti da te svi napadnu kao ja sto se hvalis da ste me resetovali..ja i blodi protiv prvih 50 igraca sa servera....ja da sam na tvom mestu izasao bih iz plemena i napao,pa nek traje koliko traje,a ja sam Vas drzao preko 2 meseca da ne zavrsite svet...ali za to treba nesto imati :lool:

cuj ti i blodi protiv nas ? :festa:
znaci i tad smo te rr ?
ja ne pricam o tome prijatelju, vec sam ti jedno IG objasnjavao bheeeee neda mi se opet :pivo:
 

DeletedUser

Guest
smesan si kao bioskop....kada sam ja igrao plemena mama i tata ti nisu dali za komp garantovano....tako da moraces od sada da me oslovljavas sa Vi jer to si trebao da naucis...
Nikad nije bio problem da me neko resetuje ili da ja nekog resetujem,problem je ako se prodas,izgubis obraz....sela mozete uzeti,ali cast i obraz nikom nedam!!!!!!!
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
smesan si kao bioskop....kada sam ja igrao plemena mama i tata ti nisu dali za komp garantovano....tako da moraces od sada da me oslovljavas sa Vi jer to si trebao da naucis...
Nikad nije bio problem da me neko resetuje ili da ja nekog resetujem,problem je ako se prodas,izgubis obraz....sela mozete uzeti,ali cast i obraz nikom nedam!!!!!!!

ajde dosta te
 
Top