[TUT]Kako selo treba izgledati

Status
Not open for further replies.

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Ovako vam selo treba izgledati:

Seosko sjedište - razina 20 (Nije potrebno više, nego umjesto toga napravite vojsku!!!)
Vojarna - 25
Štala - 20
Kovačnica - 20
Akademija - 1
Okupljalište - 1

Spomenik - 1 (U svakom selu morate imati spomenik, jer inače ne možete prebacivati Paladina)
Tržnica - 15 (Može u nekim selima 10, a u nekim i 25)
Drvosječa - 30 (Ili manje, ovisno o tome koliko želite mjesta u Farmi (koja na razini 30 prima 24.000 ljudi), a uvijek je bolje imati više vojske, i s njima možete između ostalog i skupljati sirovine)
Glinokop - 30 (Ili manje)
Željezo - 30 (Ili manje)
Farma - 30
Skladište - 30
Skrovište - 1 (Kada krenete s igrom, već vam je Skrovište na razini 1, ali ga ne treba dizati na višu razinu)
Zid - 20


Farma vam na lvl 30 - ima 24.000 ljudi, a svaka građevina uzima određen broj ljudi ovisno na kojoj je razini (pogledati u Građevine)
Isto tako svaka vojna postrojba uzima različit broj ljudi po 1 vojniku (pogledati u Pregled jedinica).
Svim početnicima bi bilo dobro da pročitaju Osnove te tako nauče osnove ove igre, a zatim sve više i više znanje.

Imajte na umu: Koliko vojske želite i kako će vam građevine biti dignute (osim obaveznih koji moraju biti na max razini) To su one koje sam gore naveo bez zagrade.
Imajte na umu: VOJSKA JE NAJVAŽNIJA!!!
 

DeletedUser

Guest
kod mene obavezno rudnici na 30,pogotovo kad imate više sela,jer tad nećete više farmat i rudnici su jedini izvor resse
tržnica 20
p.s. nekad čak i seosko na 25
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Sve zavisi. Ja napravim negdje Seosko na 25 (manje vojske), a negdje na 20 (više vojske)
 

DeletedUser

Guest
ma ne muči me toliko količina vojske koja se izgradi u selu-za tržnicu preko 20 da,jer to stvarno zauzima puno mjesta- više to napravim ako imam neka sela na granici sa neprijateljem pod stalnim napadima tako da mi se zid brže izgradi,nije neka razlika,ali veseli
 
Status
Not open for further replies.
Top