ukidanje naj boljeg plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
neznam odakle da pocnem.

ovo je zalosno.sve je pocelo na svetu 2 de je moj brat i njegov kolega igrali i osnovali su plame koje su sa nekim naslovom igrali a da svi znaju da su srbi.
igrali su i borili se dok ih nisu igraci poreklu iz hrvatske unistili hrabro su se borili ali mnozina je bila jaca.
sad smo cekali da se otvori svet 3 de sam ja moji kumovi(2) brat i cela rodbina skoro jedan deo iz srbije drugi deo iz nemacke. poneli smo isto svabe koje vec dugo poznajemo sa nemackih servera.oni su dosli da nas podrze.pod srbskoj zastavi.

necu da kazem da nismo teli da provociramo ali nikog nismo vredjali vulgerno ili politicki ili sa nekim cetnickim parolama mi smo se zvali srbija do tokija.koje smo ime promenili i zva li smo se srbija zauvek.
srbija do tokija mozda jeste uvreda za hrvate ili bosance (muslimane) posto su to za vreme rata koristili da objave da se srbija siri skroz do tokija.mi to nismo teli da na tom smislu objavimo nego da se nase pleme siri do zadnjeg kraja .ali sve jedno.promenili smo ime na srbija zauvek.to nema nikakve veze sa politikom ili sa starim ratom.

sad upravo pre par minuta su nas izbrisali.

i nedaju da imamo ime koje pocinje sa srbija kolko sam ja razumeo.mada na ovom serveru 20%igraju srbi.teo sam da naglasim da skoro 10 igraca od nas imaju premijum kojeg placaju neka to administratori provere i da ih mi placamo njihovu platu i da ce mo da se zalimo kod nemackog suporta zbog NAZIALNOG ukidanja naseg plemena sa strane suporta.

borili smo se hrabro sto se tice u igri imali smo nase neprijatelje koje smo dobro unistili.(MH) i neznam dali sa njihove strane su dosle silne zalbe kad su nasi katapulti im unistavali sela.

koja su se naprimer zvali (SRBE NA VRBE) . (PUSIM KARU SVOM DRUGARU U NOVOME SADU). ja sam iz NOVOG SADA grad mi se zvao NOVI SAD.

nisam ih prijavio vec ih dalje napadao.

dakle da dodjem do kraja ovog puta su nam se pridruzili srbi i muslimani mozda i par hrvata koji su se sa nama borili i nisu mogli da nas izbrisu ko u SVETU2 mog brata i kolegu i poceli smo da ih u igri unistavamo posto smo bili prejaki onda je neki administrator koji sumjam je hrvat nase plame i drustvo POKUSO da unisti ali mi se necemo dati prebazi ce mo ime i cekati do konacnog odlucaja.


molim suport da ne ukine nek da da ljudi kazu sta misle i da se jave srbi na serveru i da pisu ovde molim samo da se nevredjaju srbi ili hrvati nego da normalno kazu svoje misljenje.
 

DeletedUser

Guest
primer

seksi canma
Bodovi: 1.403
Poredak: 168
Poraženi protivnici: 2.755 (202.)
Pleme: -MH-
» Napiši poruku
» U adresar
» Označiti na karti
» Korisnička datoteka (vanjski link)

Sela Koordinate Bodovi
Srbe na vrbe 516|565 1.403
 

DeletedUser

Guest
kristuss
Bodovi: 512
Poredak: 763
Poraženi protivnici: 737 (632.)
Pleme: ALKIC
» Napiši poruku
» U adresar
» Označiti na karti
» Korisnička datoteka (vanjski link)

Sela Koordinate Bodovi
pusi karu mom drugaru u novom s. 538|556 512
 

DeletedUser

Guest
sta dobijem kao poruke i moj odgovor^^

srbgags 09.08. u 20:00 sati
pitaj suport dali kad ponovo dodjes na 26 pojena dali ces moci da dobijes ponovo 2 nedelje stit od napada?^^.
puno te pozdravljam i hvala na tvojoj lepoj poruci ljubite moja vojska.i sledeci put nemoj da das mom bratu sve resorse ostavi i za mene nesto.^^

srbgags
seksi canma 09.08. u 19:32 sati
jebem ti mater u pičku !!!!!!!
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ne kvarite ovako lijepu igru nacionalizmom.
Igraci treba da se dijele na dobre i lose a ne na srbe ,hrvate i muslimane.
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
neznam odakle da pocnem.

ovo je zalosno.sve je pocelo na svetu 2 de je moj brat i njegov kolega igrali i osnovali su plame koje su sa nekim naslovom igrali a da svi znaju da su srbi.
igrali su i borili se dok ih nisu igraci poreklu iz hrvatske unistili hrabro su se borili ali mnozina je bila jaca.
sad smo cekali da se otvori svet 3 de sam ja moji kumovi(2) brat i cela rodbina skoro jedan deo iz srbije drugi deo iz nemacke. poneli smo isto svabe koje vec dugo poznajemo sa nemackih servera.oni su dosli da nas podrze.pod srbskoj zastavi.

necu da kazem da nismo teli da provociramo ali nikog nismo vredjali vulgerno ili politicki ili sa nekim cetnickim parolama mi smo se zvali srbija do tokija.koje smo ime promenili i zva li smo se srbija zauvek.
srbija do tokija mozda jeste uvreda za hrvate ili bosance (muslimane) posto su to za vreme rata koristili da objave da se srbija siri skroz do tokija.mi to nismo teli da na tom smislu objavimo nego da se nase pleme siri do zadnjeg kraja .ali sve jedno.promenili smo ime na srbija zauvek.to nema nikakve veze sa politikom ili sa starim ratom.

sad upravo pre par minuta su nas izbrisali.

i nedaju da imamo ime koje pocinje sa srbija kolko sam ja razumeo.mada na ovom serveru 20%igraju srbi.teo sam da naglasim da skoro 10 igraca od nas imaju premijum kojeg placaju neka to administratori provere i da ih mi placamo njihovu platu i da ce mo da se zalimo kod nemackog suporta zbog NAZIALNOG ukidanja naseg plemena sa strane suporta.

borili smo se hrabro sto se tice u igri imali smo nase neprijatelje koje smo dobro unistili.(MH) i neznam dali sa njihove strane su dosle silne zalbe kad su nasi katapulti im unistavali sela.

koja su se naprimer zvali (SRBE NA VRBE) . (PUSIM KARU SVOM DRUGARU U NOVOME SADU). ja sam iz NOVOG SADA grad mi se zvao NOVI SAD.

nisam ih prijavio vec ih dalje napadao.

dakle da dodjem do kraja ovog puta su nam se pridruzili srbi i muslimani mozda i par hrvata koji su se sa nama borili i nisu mogli da nas izbrisu ko u SVETU2 mog brata i kolegu i poceli smo da ih u igri unistavamo posto smo bili prejaki onda je neki administrator koji sumjam je hrvat nase plame i drustvo POKUSO da unisti ali mi se necemo dati prebazi ce mo ime i cekati do konacnog odlucaja.


molim suport da ne ukine nek da da ljudi kazu sta misle i da se jave srbi na serveru i da pisu ovde molim samo da se nevredjaju srbi ili hrvati nego da normalno kazu svoje misljenje.



nemam ništa protiv hrvata,bosanaca,srba,albanaca,slovenaca itd... ali imam protiv toga što provocirate sa svime. tražili ste, dobili ste!
kao homepage vam je stajao link sa youtuba pjesma se zvala mislim "Četničke pjesme: spremte se spremte", ili je ona "srpska se truba s kosova čuje", ne znam tačno...
u tvom prvom postu svaka druga riječ je srbi,srbija,hrvati,bosanci,muslimani itd...
pa brate napravite normalno pleme, kao što su sva ostala, a ne srbija do tokija, srbija zauvek, srbija ovo srbija ono...što vam to treba?
a te igrače gore što si naveo, fino ih prijaviš i riješena stvar...
i vjeruj mi, drago mi je da ste ukinuti...ovo je igra a ne rat, što morate vrijeđati koga...

što morate kvariti igru nekome ko ovo igra da se opusti?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ja sam doziveo rat u nemackoj nad televizoru mnogi na svojim i od rodbine krvi ZAO MI JE.

mi smo ovde teli da se borimo posto je ovo igra kome nikom ni trunke krvi nekosta samo zivce kad nas napadaju smeju se oni kad mi njima kontru smejemo se mi.
to je bilo misljenje.i da upoznamo nase ljude u igri i da vodimo plemenski rat.

upravo juce su se dvojica ponovo nasli jedan je bio kapetan u nisu a nisu se culi dugo.a da boli kad me hrvat unisti nemogu da lazem ali to tek mora da pokaze da je bolji od mene.^^
a i njega tako boli kad ih mi unistavamo to je sigurno.
nije bilo sigurno da ili bolje kasti nije sigurno da ce mo biti jaki ali tu sansu mi ocemo da pokazemo nesto a ako ti kojima smeta da se mi zovemo srbi sto i jesmo nek nas napadaju i pokusaju da nas izbrisu sa karte a ne kod suporta da se zale i da nas suport brise a kad saznam koji je to suport bio i on igra sigurno sam ima da bude prvi na mojoj listi^^ budi siguran na to administratoru.^^
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
ja sam doziveo rat u nemackoj nad televizoru mnogi na svojim i od rodbine krvi ZAO MI JE.

mi smo ovde teli da se borimo posto je ovo igra kome nikom ni trunke krvi nekosta samo zivce kad nas napadaju smeju se oni kad mi njima kontru smejemo se mi.
to je bilo misljenje.i da upoznamo nase ljude u igri i da vodimo plemenski rat.

upravo juce su se dvojica ponovo nasli jedan je bio kapetan u nisu a nisu se culi dugo.a da boli kad me hrvat unisti nemogu da lazem ali to tek mora da pokaze da je bolji od mene.^^
a i njega tako boli kad ih mi unistavamo to je sigurno.
nije bilo sigurno da ili bolje kasti nije sigurno da ce mo biti jaki ali tu sansu mi ocemo da pokazemo nesto a ako ti kojima smeta da se mi zovemo srbi sto i jesmo nek nas napadaju i pokusaju da nas izbrisu sa karte a ne kod suporta da se zale i da nas suport brise a kad saznam koji je to suport bio i on igra sigurno sam ima da bude prvi na mojoj listi^^ budi siguran na to administratoru.^^


zašto moraju svi znati tvoju nacionalnost nije mi jasno?
sad ja trebam napraviti pleme bosanci pa postavljati linkove balije ovo četnici ono ustaše ono....daj mani se toga života ti!
 

DeletedUser

Guest
ako je ovo igra da se opustis ^^ ja imam godisnji i kisa pada sedim na racunaru i ustajem ujutru u 4 da posaljem vojsku itd...

vise se umorim od igre nije ovo igra za opustanje druze ovo je zaraza sto je i u smislu proizvoljaca plemena i sve ostale igre zato i kazem da pokazu dali su bolji jer neznam dali neko jos tako dugo sedi nad racunaru a to su ti ti koji su i najbolji igraci.

neznam de sam pisao valjda na forumu u plemenu. dve stvari za najboljeg igraca su znanje kao 1 kao drugo puno vremena nad racunaru.

a za ono sto si piso cetnicke pesme to je bio link mozda smo to pogresili sto smo izbacili na stranu ali ste nas mogli opomenuti i bilo bi izbrisano.ali kolko ja znam pisalo je KLIKNI AKO SMES.a sto klikas ?^^

salim se. dati kazem zasto ih nismo prijavili zato sto nam sluze sada kao farme ako ih ti kaznis nemozemo da ih iskoristimo zato ih nismo prijavili.

a sto se tice vido na linku sad cu da gledam u drugim plemenima de su izvinjavam se sto moram tako da kazem USTASKE pesme ili linkovi na provilima vec sam par video ali me boli uvo pogledam i napadam sa vojskom .^^to je moj odgovor boli me uvo ja sam ponosan na sve srbe on na sve hrvate .i tako ti je brale imam puno drugova u nemackoj sto su drugih rasa ali ovo je igra.

koji normalni odrasli covek sedi nad racunarom i misli da je neki kralj i salje svoju vojsku ??? odgovori
moja masta je da je to srbija i da ja rukovodim vojsku . zar nije tako to je samo BAJKA i masta sta se igra u nasim glavama nista drugo.

a nek ostali misle sta hoce da su amerikanci ili kinezi neinteresuje me dok nevredjaju indirekt no a sto gledaju na nas profil to je njihov problem.
 

DeletedUser

Guest
pogrebno poduzeče sr.ba
Koordinate: 546|550
Bodovi: 546
Igrač: croatia man
Pleme: MI HRVATI
» Centriraj kartu
» Pošalji postrojbe
» Pošalji sirovine
» Dodaj u favorite

igrac je bio kaznjen i dalje drzi ime a suport kao nece to da vidi tek posle par pisanja su ga kaznili a ime nije promenio ili je stavio samo tacku.
 

DeletedUser

Guest
ja ovu temu kljucam

na forumu se ne raspravlja o ingame banovima, za to se tuzite onome tko vam je dao ban preko sustava podrske jer ona to to i sluzi

evo po stoti put link PODRŠKA

Osobno ne znam koji je razlog vaseg kaznjevanja, ustvari kao moderatora foruma me i ne treba zanimati jer ja ova ne vidim nigdje podforum "Rasprava o kaznama"

Necu nikome djeliti kartone, jer ne zelim dizati dodatne tenzije
Pozdravljam
 
Status
Not open for further replies.
Top