*Ultra*Mega*Giga TIM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nece vise schumi dijelit ... nit banove nit pjesmice ... ode schumi u mirovinu - jednom zauvijek ...
sad ce dalila da nastavi, tamo gdje smo zajedno stali ...
 

DeletedUser

Guest
retirement-cake_sm.jpg


svježe ispečena, samo je malo kasnila dostava iz slastičarne :D

a i slova su neka otkinuli.
 

DeletedUser

Guest
Jeli to kao loša stvar ?
volite se i farma za tebe, nije da znam ali kažu najbolja stvar :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Vodič za uzimanje sela bez gubitka

Ultra Mega Giga Extra Turbo tajni laboratorij *Ultra*Mega*Giga TIMA razvio je najučinkovitiji način za uzimanje sela neprijateljskom igraču bez ikakvih gubitaka ...

Da bi metoda funkcionirala, trebate slijediti par koraka ...

1. KORAK
Napustiti svoje pleme i prebacit se u CTRL pleme (nužan korak, budući da igrači CTRL plemena prema vlastitom kućnom redu ne smije pomagati igračima plemena koja se taj period osjećaju neprijateljski nastrojena).

Tribalwars Player Profile: DOBRI DO BOLA (tribe changes)

Old tribe New tribe Date/Time Points
.beer. None 28th December 2011 - 13:06:29 2,791
None CTRL 28th December 2011 - 15:06:37 2,805



2. KORAK
Zamoliti Krvava Mary za čišćenje sela .... Hmmm, a ne, od moljenja nema kruha... Zato uključite CapsLock i izderite se na Krvavu Mary, obavezno rečenični oblik stavite u imperativ ... i Krvava Mary jednostavno neće imat srca Vam kazat "ne" ... :love:


DOBRI DO BOLA 15.01. u 10:12 sati
MISLIM DA JE VRIJEME ZA AKCIJU.... ZATO MI SE ODMA JAVI KAD PROČITAŠ PORUKU

DOBRI DO BOLA 15.01. u 11:28 sati
____ je dao zeleno svijetlo za napad

[report_display]http://hr7.plemena.com/public_report/d67dbbecca3e92901ec618811f51854a[/report_display]

znači ovak- ti ga očisti i pošalji dva plemića, pa ću onda ja odmah iz tebe opalit.. samo mi javi kad pošalješ kad dolaze plemići da znam izračunat da moji dođu odma iz tebe

DOBRI DO BOLA 15.01. u 11:28 sati
još sam zaboravio reć da i ja katapultima ak imaš napadneš na zid

3. KORAK
Budući da je Krvava Mary (barem onaj ženski dio, onaj muški je za spamanje i provociranje) jeb****** protivnik ... svi napadi prolaze kratko i ubitačno ... i novo selo Vam je tu ...

Village Points Old owner New owner Date/Time
Pan Osvježi Dan (532|509) K55 3,194 DeWuS9 [Die.] DOBRI DO BOLA [CTRL] 2012-01-15 16:18:05



4. KORAK
Sad Vam samo preostaje vratiti se u neprijateljsko pleme te dalje nastaviti borbu protiv CTRL plemena ...


Tribalwars Player Profile: DOBRI DO BOLA (tribe changes)

Old tribe New tribe Date/Time Points
CTRL Lunga! 23rd January 2012 - 21:07:46 13,271


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Također se preporučam za daljnju suradnju svim ostalima (jedini uvjet je da niste u plemenu CTRL, jer zbog nemogućnosti provedbe 1. koraka ... akcija se neće moć izvršit po pravilima struke).

A vjerujem da i ostali igrači *Ultra*Mega*Giga TIM-a će isto biti uslužni ... pa navalite, dok još tim postoji :lool:

:eek:k:


PS.
Ovo je samo mala provokacija igrača, valjda imam na to pravo nakon svega ovoga, pa molim da se nitko ne zamjeri ... ajmo dalje :boks:
 

DeletedUser

Guest
hahaha...:eek:k:

a sto ces prijatelju, ovdje vrijedi.. sto si bolje prema drugima, to su oni gore prema tebi...

osim mene naravno:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top