Ushr

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
prijatelju...u krvu si...nama svijet 2 nije bio bitan..nego samo svijet 1....isto tak....necemo sada zapostavit svijet 1 zbog svijeta...4...
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
joj covjece stvarno si nemoguc,,dok je rasta igrala s1 vi ste tada jos bili neprimjetni na karti.

ZAGOR vladao svijetom i napadao drugo pleme joks,,rasta nadefala joks i jedini napali ZAGOR i tu pocinju prvi zagorovi problemi, nakon toga napad na kill i die te protiv svih imamo pozitivnu statistiku(istina ZAGOR je brzo okrenuo ali smo ih vodili).Nakon toga smo upali i vama u dvoriste i neki vasi igraci ce se sjetiti kako smo se uvalili sa par sela usred vaseg plemena i onda se vi pomahnitalo zabijali u 3 do zuba nadefana sela,Posto se ZAGOR zaglavio na joksu sklopili su savez sa kill i pa smo onda i mi svama sklopili NAP a kasnije savez jer ste bili najblizi ,,medutim do tada smo i vas vodili u noblanju jer ste jos bili relativno pocetnici pa nije bilo tesko iako priznam bili ste puno kvalitetniji od killa pa je i izbor napa pao na vas,,mjesecima smo govorili da prestajemo sa svijetom cim se otvori s2 jer zelimo od pocetka svi krenuti sa svima ravnopravno i dokazati da znamo.Tocno to smo i napravili i nismo nigdje pobjegli nego jednotsavno prestali kako smo i rekli.

toliko tupis o tome s1 kao glavnom vasem svijetu a ni danas to bas i nije neki uspjeh pozicija 4 sa vecim brojem igraca nego prva 3,, tako da neznam scim se hvalis nakon godinu i pol igre.

s2 je vama bio vazan krenuli ste normalno kao i svi mi sva druga plemena koja su jedva docekala novi svijet,, svi su se dobro trudili par mjeseci samo nesreca vasa jer ste dosli na k55 a mi nismo htjeli prenijeti suradnju sa s1 i rezultat je vas restart i svih vasih saveza na k55 pa i sire

ti pozivi dodi na s4 pa da vidimo i tako to su izjave djece u vrticu,jer da smo mislili doci dosli bi bez tog poziva.

Ja sam samo na pocetku rekao a i slicicama dokazao sta je bilo na s2 i pokazao ostatku servera vasu cjelu povijest a ne kao ti samo dio te povijesti

Ne kazem da ste losi i da niste dobra ekipa dapace jeste i svaka cast otajete ustrajni do kraja i niste raspustili pleme kao vecina vasih saveznika i plemena na tom s2 koji te bode u oci.

tko je igrao i kako je cak i nebitno (a igrali ste svi i ti to dobro znas) bitno je da je pleme USHR postojalo I BILO U TOP 10 sve dok nije restartano i to je kraj price
svi kad izgube se vade na neke razloge a svi ti razlozi su nebitni u biti

Posto smo sada vec stvarno pretjerali necu se vise prepirati slika govori tisucu rijeci pa ju pogledaj jos jednom ako nesto nije jasno
Eh da mislim da i nismo bas masili temu posto je ovo tema plemena USHR povijest buducnost sadasnjost i slicno a sve je vezano za to


Iskreno sretno na s4 i na s1 imajte se dobro i dobra vam igra bila, nisam ja protiv vas niti vas omalovazavam ali samo nevolim netocne navode i svih cu ispraviti ako vidim da im prica nije bas tocna.

a sad adio poz i uzivaj :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pocetnici Su Bili Neki, Speks Je Bio, Ja Ga Naucio Da Igra...:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
E ako si ga ti ucio on je njub 100 % ! :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Po tvom tumacenju,igrac koji igra bez skripti je bolji igrac od igraca koji igra sa skriptama? :p
 

DeletedUser

Guest
Po tvom tumacenju,igrac koji igra bez skripti je bolji igrac od igraca koji igra sa skriptama? :p

Ma Jok, Pogresno Si Protumacio :eek:k:
Kazem Da Je Dobar Igrac A Da Ne Koristi Skripte :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
oš da kazem nešto ..nezelim nikog vrijeđat...ali igrac koji koristi skripte da bi mu olaksale igru...za mnene nije igrac...koristim jednu jedinu....sto je najbolje imam toliko slobodnog vremena da prijeđem sva sela i da sve kontroliram bez ikakih skripti...ja mislim da sam prosijecan igrac....twstats sve govori pa gledajte........dule naucio si ti mene igrat ali samo osnove kak izgradit prvo selo...tipa da se nesmije miješat vojska i te stvari...ali me bome nisi naucio one bitne stvari..nego su me naucili ekipa iz ushra i još neki malo iskusniji igrac...
 

DeletedUser

Guest
@speks12
Da Ti RaZ0R Nesto Kaze'

Cim Je Tebe Dule Ucio Da Igrash.. Odma Mogu Da Predpostavim Kakav Si Igrach...

@whitewidow7 Ja Dok Sam Igrao Hr1 I Dok Sam Bio U Zagoru...Raste Nije Bilo'
(Nije Da Vas Nije Bilo,Nego Niste Pruzali Nikakav Otpor...Jedino Je Gandalf 34 Pravio Probleme...
Ako Je On Uopste Bio Sa Vama...Ispravi Me Ako Greshim)

A,I Sam Znash Sta Sam Ti Radio Dole Kad Sam Se Prebacio Na Frontu Kod Vas...
Kad Sam Te Vozao Kao Malo Zdrebe'
I Kad Sam Te Smatrao Pocetnikom...

Al' Na HR 2 Si Se Pokazao...I Imas Moj Respect' :pivo:
 

DeletedUser

Guest
daj razor ne petljaj se baš svuda; toliki noob poput tebe i onda još takav spamer; da ti si bio na sv1 u zagoru i skrivao se iza plemena,a kad si izašo potrajao si koliko dugo?
i onda mi se još tu prenapuhavaš po forumu ,ali u ama baš svakoj temi-ti si veliki igrač,svi te znaju pod nickom trane,svima se javljaš,svih poznaješ itd itd,a u biti se zavlačiš svima u pakšu razguli!
 

DeletedUser

Guest
daj razor ne petljaj se baš svuda; toliki noob poput tebe i onda još takav spamer; da ti si bio na sv1 u zagoru i skrivao se iza plemena,a kad si izašo potrajao si koliko dugo?
i onda mi se još tu prenapuhavaš po forumu ,ali u ama baš svakoj temi-ti si veliki igrač,svi te znaju pod nickom trane,svima se javljaš,svih poznaješ itd itd,a u biti se zavlačiš svima u pakšu razguli!

Kome Se Ja To Zavlacim U PakSu ?

BTw' Da Ja Sam Taj Profi Noob' ;)

Shto Se Tice HR1 Kad Si Ga Vec Naveo...Ja Se Skrivao Iza Svog Plemena ?
Nezz' Onda Ko Se Uvjek Prebacio U Srz Kod Neprijatelja...
Onda Nisam Dugo Potrajao Zato Sto Sam Bio U Srcu Zagora...
Al' Zato Sam Im Nanjeo Veliki Posledice ;)

I Ti Mene Nazivas Noob-om Sto Nisi Nikad Imao Veci Acc Preko 500k...

Idi Gledaj U Sunce Il' Tako Neshto..

Hvala.
 

Tose23

Member
Reaction score
0
I Ti Mene Nazivas Noob-om Sto Nisi Nikad Imao Veci Acc Preko 500k...


nisam mislio na accaunte :D
 

DeletedUser

Guest
@speks12
Da Ti RaZ0R Nesto Kaze'

Cim Je Tebe Dule Ucio Da Igrash.. Odma Mogu Da Predpostavim Kakav Si Igrach...

@whitewidow7 Ja Dok Sam Igrao Hr1 I Dok Sam Bio U Zagoru...Raste Nije Bilo'
(Nije Da Vas Nije Bilo,Nego Niste Pruzali Nikakav Otpor...Jedino Je Gandalf 34 Pravio Probleme...
Ako Je On Uopste Bio Sa Vama...Ispravi Me Ako Greshim)

A,I Sam Znash Sta Sam Ti Radio Dole Kad Sam Se Prebacio Na Frontu Kod Vas...
Kad Sam Te Vozao Kao Malo Zdrebe'
I Kad Sam Te Smatrao Pocetnikom...

Al' Na HR 2 Si Se Pokazao...I Imas Moj Respect' :pivo:

Sad Bih Ti Nesto Rekao, Ali Mi Je Putin Rekao Da Se Ne Svadjam Sa Botovima...Ajd' Uzdravlje...I Nemesaj Se Tamo Gde Ti Nije Mesto
 

DeletedUser

Guest
Sad Bih Ti Nesto Rekao, Ali Mi Je Putin Rekao Da Se Ne Svadjam Sa Botovima...Ajd' Uzdravlje...I Nemesaj Se Tamo Gde Ti Nije Mesto

Putin Mene Nazvao Botom ?

Pitacu Ga Za To.

BTw' Reci Sreco Sve Sto Ti Je Na Srcu.
 

DeletedUser

Guest
@speks12
Da Ti RaZ0R Nesto Kaze'

Cim Je Tebe Dule Ucio Da Igrash.. Odma Mogu Da Predpostavim Kakav Si Igrach...

@whitewidow7 Ja Dok Sam Igrao Hr1 I Dok Sam Bio U Zagoru...Raste Nije Bilo'
(Nije Da Vas Nije Bilo,Nego Niste Pruzali Nikakav Otpor...Jedino Je Gandalf 34 Pravio Probleme...
Ako Je On Uopste Bio Sa Vama...Ispravi Me Ako Greshim)

A,I Sam Znash Sta Sam Ti Radio Dole Kad Sam Se Prebacio Na Frontu Kod Vas...
Kad Sam Te Vozao Kao Malo Zdrebe'
I Kad Sam Te Smatrao Pocetnikom...

Al' Na HR 2 Si Se Pokazao...I Imas Moj Respect' :pivo:


slušaj...pod prvo nepodcijenjuj me...pod drugo dule me naucio..sta je deff sta off...i taka sranje....sve ostalo šta znam me puno iskusnija ekipa naucila...mrzim umišljene igrace koji misle da su nesto bolji od drugih...daj se spusti na zemlju...i prije svega budi covijek pa onda sve ostalo!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top