Utjecaj crkve

Vebit

Member
Reaction score
0
Poznato mi je da se vojska iz sela koje nije pod crkvom slabije bori. Također, koliko sam ja shvatio jedinice u pojačanju se bore kao i one iz tog sela.
Ali pošto na sv3 nije bilo crkvi, upao sam u dilemu sa jednim frendom.
Naime, on mi tvrdi(po iskustvu sa sv1) da ako uzmem selo koje je pod utjecajem crkve mog suplemenika nemam potrebu raditi crkvu jer je pod utjecajem tog sela.
Pa da nebi bilo nismo znali, molim odgovor ko je u pravu. Jer ja mislim da mora biti utjecaj crkve mog sela.:confused:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Kolega te blefira, ako je selo u centru plemena (gdje nema opasnosti) onda nemoras gradit novi hram, ali ako ti je selo na granici i ratujes na granici nema veze koliko deffa ubacio bit ce srusen, jer nemas svog hrama, znaci ta tvrdnja da igrac iz tvog plemena "stiti hramom" tvoje selo nije tacna.
 

DeletedUser

Guest
jakog mu iskustva xD

nije tačno to što on govori...
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Kolega te blefira, ako je selo u centru plemena (gdje nema opasnosti) onda nemoras gradit novi hram, ali ako ti je selo na granici i ratujes na granici nema veze koliko deffa ubacio bit ce srusen, jer nemas svog hrama, znaci ta tvrdnja da igrac iz tvog plemena "stiti hramom" tvoje selo nije tacna.

ma ne blefira on mene,radi se o njegovom selu, ali davno je igrao sv1
a na sv3 smo se itekako pomagali


zahvaljujem svima na odgovorima :pivo::eek:k:
može lokot na temu
 

Tose23

Member
Reaction score
0
joj sta bi volio da jos igra s1
pa da naletim na njega:lool::lool:

ugl bitne su samo tvoje crkve i da su tvoja sela pod tvojim crkvama
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Kolega te blefira, ako je selo u centru plemena (gdje nema opasnosti) onda nemoras gradit novi hram, ali ako ti je selo na granici i ratujes na granici nema veze koliko deffa ubacio bit ce srusen, jer nemas svog hrama, znaci ta tvrdnja da igrac iz tvog plemena "stiti hramom" tvoje selo nije tacna.

Svako selo mora da bude pod hramom ako zelis da imas religiju i da ti se vojska bori 100%,a ne 50%
 
Top