Vud

Nimiz

Member
Reaction score
0
Vud je pleme u kojem je dosta nas učilo igrat i uvjek ču bit ponosan na taj dio jer koliko nismo bili dobri toliko smo se žilavo branili a za sve info pitajte članove barbara koliko su se kroz vud probijali dugo
 

DeletedUser

Guest
Vud je pleme u kojem je dosta nas učilo igrat i uvjek ču bit ponosan na taj dio jer koliko nismo bili dobri toliko smo se žilavo branili a za sve info pitajte članove barbara koliko su se kroz vud probijali dugo

heheheh, a gdje si ti prijatelju zalutao sad ;)

Istina je da je bilo teško probijati, ali nije to neka velika nauka kada je moral bio 40 - 50 većini. I tu sad daj baklju i eto ti 10 njuka ti treba najmanje da probiješ selo ako ne i više :festa:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
zalutao, zalutao!!!

Ma eto dok sam bio na s3 nisam pratio forum pa sam sad osjetio potrebu da neko iz vuda napiše nešto u obranu tog plemena.

Istina nije neka velika filozofija obranit se bila ali tamo sam na teži način naučio skoro sve, od toga kako bi mi selo trebalo izgledat pa do sječenja vlakića.

A uzmi u obzir da je to i moje prvo pleme i pleme u kojem sam proša sve od igrača kojeg su slučajno pozvali sa svojih 200-300 bodova do titule osnivača (a to sam stvarno sve zaslužio svojim trudom i radom) jer me niko nije poznavao kad sam krenuo s TW-om štoviše na ovu sam igru sasvim slučajno zaluta iz puke dosade.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
zalutao, zalutao!!!

Ma eto dok sam bio na s3 nisam pratio forum pa sam sad osjetio potrebu da neko iz vuda napiše nešto u obranu tog plemena.

Istina nije neka velika filozofija obranit se bila ali tamo sam na teži način naučio skoro sve, od toga kako bi mi selo trebalo izgledat pa do sječenja vlakića.

A uzmi u obzir da je to i moje prvo pleme i pleme u kojem sam proša sve od igrača kojeg su slučajno pozvali sa svojih 200-300 bodova do titule osnivača (a to sam stvarno sve zaslužio svojim trudom i radom) jer me niko nije poznavao kad sam krenuo s TW-om štoviše na ovu sam igru sasvim slučajno zaluta iz puke dosade.:pivo:

Super, tako sam i ja krenuo iz dosade i eto postala opsesija igra :hahaha: A šta ćemo, moramo se s nečim zabavljat u životu.

Pa ti si meni tamo zvučao kad sam te upoznao da si znao malo više o igri nego kako ti kažeš, u svakom slučaju jako lijepo je znat da si je tako brzo shvatio način i bit. To neka bude pouka onima koji igraju godinama plemena pa i dalje ne kuže ništa. Bitno je imati samo malo volje i sve se može shvatiti relativno brzo :)
 
Top