WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Samo jedno pitanje za igrace iz zohara sto su presli u wanted.
Sto se toliko niste dizali dok ste bili u zoharima?

Ko kaze da se sad dizemo?
To ne smije niko drugi da komentarise javni forum osim vas. Zohari i dalje postoje ako nisi primjetio i postojace to sto smo presli nas 4 5 igraca u drugo pleme ne znaci nista .

I ne znam sto vas to toliko muci Sad je borba ravnopravna po svemu 2 kont na druga 2 . pobjedite u ratu posteno mi cemo vam cestitat al nemojte pisat neke stvari po javnom za koje niste informisani i koje nisu tacne.

Stvari su sad jasne Wonted i Zohari protiv sjevera tu nema vise nista da se kom.
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Evo, čisto evidencije radi, da se ne zaboravi :)

Proslijedi Premjesti Izbriši << >>
Naslov Rat između Razor Blades i ROYAL je završen.
Poslano Tra 20, 2013 02:48:43
Rat između Razor Blades (raspušteno) i ROYAL je završen.


» Prikaži statistike rata
» Plemenski ratovi
Proslijedi Premjesti Izbriši << >>
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Interesantno kako je to išlo s ztanackovićem

18.04.2013.
Cujem royal poziva igrace NM na spajanje... Ima li ko da to demantuje?

18.04.2013.
Wanted uskoro na restart od zohara.. Kome zohari objave rat nadrljao je..

Cujem pravi se neki usmeni dogovor royal- wanted da pokupe zohare i nm na brzinu pa da se spoje i zavrse svjet u rekordnom roku... Ima li ko da demantuje?

18.04.2013.
Niko ne demantuje nove pregovore royal-wanted? :D

19.04.2013.
Pa ne mozemo biti neutralni kad smo u ratu sa wanted :D

20.04.2013.
Čujem da je ztanacković prešao u WANTED?!
Ima li ko da demantira?

Ztanackoviću, pokolopi se ušima
 

DeletedUser

Guest
A EVO DA SE ONI NEBI MUČILI I NOBLALI SVOJE MI IM VEČ UVELIKO POMAŽEMO.

11.ZoHari Is Coming! (536|490) K45 7,652 xyzz007 [ZoHari] Shta ima [ROYAL] 2013-04-20 - 17:31:31
Logicno..Odjebi_006_ (571|490) K45 9,089 skakavac [KaMile] Delboy Trotter [ROYAL] 2013-04-20 - 17:29:20
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
ma kakav ztanackovic da ih je 1000 takvih preslo u WANTED ne bi se trebali brinuti ni grama... svaka cast debilu i jacksu, ali ostali zohari su cista nula, polako vrijeme ce to i dokazati (dosta je i do sad pokazalo:p) ...vec sam oznacio k55 u plavo xD
 

DeletedUser

Guest

E stvarno se nemožeš sakriti od paparaca nigdje.
Šta se može život je takav čupav i dlakav kad ga obriješ nikakav.


Znači akcija ubij insekte počela laganini.
Bojni otrov bačen.


6ef7e94884.png

e53f6d0584.png
 
Last edited by a moderator:

kiklop

Member
Reaction score
0
Ko kaze da se sad dizemo?
To ne smije niko drugi da komentarise javni forum osim vas. Zohari i dalje postoje ako nisi primjetio i postojace to sto smo presli nas 4 5 igraca u drugo pleme ne znaci nista .

I ne znam sto vas to toliko muci Sad je borba ravnopravna po svemu 2 kont na druga 2 . pobjedite u ratu posteno mi cemo vam cestitat al nemojte pisat neke stvari po javnom za koje niste informisani i koje nisu tacne.

Stvari su sad jasne Wonted i Zohari protiv sjevera tu nema vise nista da se kom.

nemate šanse ni da se nm još sa vama udruži royal če ovaj svijet dobit samo je pitanje kolko dugo čete pružat otpor
 

DeletedUser

Guest
Zagrijava se atmosfera!

Ko ce na kraju biti jaci, Tribal Hug Wanted ili Multi (Ne)Sitt Royal, pitanje je sad...

pitanje.jpg
 

DeletedUser

Guest
Zagrijava se atmosfera!

Ko ce na kraju biti jaci, Tribal Hug Wanted ili Multi (Ne)Sitt Royal, pitanje je sad...

pitanje.jpg

Istrebljenje insekata ide uveliko.

Logicno..Odjebi_006_ (571|490) K45 9,075 **Kanabis** [ZoHari] Delboy Trotter [ROYAL] 2013-04-20 - 19:55:44
Logicno..Odjebi_006_ (571|490) K45 9,075 Delboy Trotter [ROYAL] **Kanabis** [ZoHari] 2013-04-20 - 19:53:16
09.ZoHari Is Coming! (538|489) K45 8,084 xyzz007 [ZoHari] Shta ima [ROYAL] 2013-04-20 - 19:51:11


afe4712e44.png
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
eheheh campo lako s tuđim kur*** po plotu tuč možeš ponekad stavit i svoje izvještaje ako ima takvih :kisa:

P.S. kad već objavljuješ onda si mogo i ovo!

http://prntscr.com/11as39

Brat moj ima toga kod mene još ali treba to plakice pa kad naleti.
Znaš ponekad imam osječaj da osvajamo nekakav zološki vrt.


9b6805a6ed.png
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
0
Samo jedno pitanje za igrace iz zohara sto su presli u wanted.
Sto se toliko niste dizali dok ste bili u zoharima?
Zar se sad dizemo? Ja spamam od kako je poceo hr10 i nigde sebe nisam hvalio.. Samo potpaljujem vatru ovde okolo..
Interesantno kako je to išlo s ztanackovićem

18.04.2013.


18.04.2013.


18.04.2013.


19.04.2013.


20.04.2013.
Čujem da je ztanacković prešao u WANTED?!
Ima li ko da demantira?

Ztanackoviću, pokolopi se ušima

To je iz taktickih razloga ;)

ma kakav ztanackovic da ih je 1000 takvih preslo u WANTED ne bi se trebali brinuti ni grama... svaka cast debilu i jacksu, ali ostali zohari su cista nula, polako vrijeme ce to i dokazati (dosta je i do sad pokazalo:p) ...vec sam oznacio k55 u plavo xD

Ma sta mi rece? :D

nemate šanse ni da se nm još sa vama udruži royal če ovaj svijet dobit samo je pitanje kolko dugo čete pružat otpor

Pa u tome i jeste car ove igre da se sto duze pruzi otpor.. Sta treba zohari da pomognu rojalu da unisti wanted i posle da se hvalite okolo kako ste uzeli svjet sami.. Ne hvala.. Ja vise volim dobru borbu pa mak i restart..

Brat moj ima toga kod mene još ali treba to plakice pa kad naleti.
Znaš ponekad imam osječaj da osvajamo nekakav zološki vrt.


9b6805a6ed.png

Zoloski se pise sa dva "o" tj zooloski vrt..
 

Debil

New Member
Reaction score
0
@bakho

Dok su bili u zoharima qrcili su se, sad se lagano dizu. :p


Nezz sta je problem?
Kako sam upoznat royal je regrutovao ostatak RB-a, ulizo se s NM i dogovara se takodjer spajanje (il je kriger odusto zbog nemoci odbrane igraca, vec ce ih kupit)

Balite sad svi u prazno, objasnjeno je jedinom igracu zbog kojeg je postojala diplomacija s vama i zasto je prekinuta.
Ukratko, vodja vam je htio tako.

Haj mi recite vi mozgovi, jel vas stid ?

U par navrata je bilo pokusaja zavadit nas s RBom, nije uspjelo.

Navodno je trebalo bit brisanje racuna kad su se NM i RB ujedinili protiv vas, i dobijete diplomaciju i pomoc protiv NM te se uspijete i vratit.

Kukali ste na Wanted, bili ste cijeli svijet na njih okrenuli, sto samo jedno govori.. strah.. i sad kako je nasih par igraca preslo odma halabuka na forumu.
Ima debila bgm pa ce povjerovat u vasu halabuku, kao i u to da je kriger posten igrac, ma da i to kratko traje.


Za sve receno postoje poruke :)
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Prva i prva stvar nikada igraci royala nisu rekli da ce brisati racune, pomjesao si nas sa RB.
Druga stvar, ni uz pomoc nikakvog NM se nismo vratili u igru, nego smo ratovali s' NM sve do trenutka kada je RB porazen!
Nemoj da pricas nebuloze i stvari koje ne znas.
Igrace iz WANTEDA cijenim kao protivnike, ali vas iz zohara nikada.
Jedva ste porazili Muuu i ostala sitna plemena na vasem kontinentu, pod naletom RB-a bi pali u roku od 2 akcije.
A kada spominjes vec krigera, pa on te druze moze uciti o ovoj igrici.
Nadam se da ce te Disa (u rangu s' kojim ti neces biti nikada, cak ni priblizno) nauciti sta .
 

DeletedUser

Guest
@bakho

Dok su bili u zoharima qrcili su se, sad se lagano dizu. :p


Nezz sta je problem?
Kako sam upoznat royal je regrutovao ostatak RB-a, ulizo se s NM i dogovara se takodjer spajanje (il je kriger odusto zbog nemoci odbrane igraca, vec ce ih kupit)

Balite sad svi u prazno, objasnjeno je jedinom igracu zbog kojeg je postojala diplomacija s vama i zasto je prekinuta.
Ukratko, vodja vam je htio tako.

Haj mi recite vi mozgovi, jel vas stid ?

U par navrata je bilo pokusaja zavadit nas s RBom, nije uspjelo.

Navodno je trebalo bit brisanje racuna kad su se NM i RB ujedinili protiv vas, i dobijete diplomaciju i pomoc protiv NM te se uspijete i vratit.

Kukali ste na Wanted, bili ste cijeli svijet na njih okrenuli, sto samo jedno govori.. strah.. i sad kako je nasih par igraca preslo odma halabuka na forumu.
Ima debila bgm pa ce povjerovat u vasu halabuku, kao i u to da je kriger posten igrac, ma da i to kratko traje.


Za sve receno postoje poruke :)

E stvarno ti nick pristaje.
Nemaš ti poima.
 

DeletedUser

Guest
čestitke na odbrani

Čestitke naravno ali smo bar našli najslabiju kariku i slabe tačke prema tome uskoro popravni.
Ipak ovo je po prvi put da neko pravi akciju na njih.

Jedno ali vrjedno kao kuča.

We are WANTED!!! (474|490) K44 6,907 Dektiva [WANTED] Three Wise Men [ROYAL] 2013-04-21 - 09:02:15
 
Status
Not open for further replies.
Top