WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

Lord niko

Banned
Reaction score
0
Prva i prva stvar nikada igraci royala nisu rekli da ce brisati racune, pomjesao si nas sa RB.
Druga stvar, ni uz pomoc nikakvog NM se nismo vratili u igru, nego smo ratovali s' NM sve do trenutka kada je RB porazen!
Nemoj da pricas nebuloze i stvari koje ne znas.
Igrace iz WANTEDA cijenim kao protivnike, ali vas iz zohara nikada.
Jedva ste porazili Muuu i ostala sitna plemena na vasem kontinentu, pod naletom RB-a bi pali u roku od 2 akcije.
A kada spominjes vec krigera, pa on te druze moze uciti o ovoj igrici.
Nadam se da ce te Disa (u rangu s' kojim ti neces biti nikada, cak ni priblizno) nauciti sta .
a sta je molim te wanted ovdje napravio da su oni bolji od zohara? Osim sta su napravili sve ono sta su rekli da nece(mislim na zagrljaje i varanje saveznika) nista drugo nisu uradili nego noblali male igrace i mala plemena. Nevolim bas previse royal no u sveopcem sr... Od ovog svijeta oni su svakako pokazali najvise. S druge strane oni igraju prljavo i sa puno diplomacije i reakcija wanteda i nije mogla biti drugacija da bi prezivjeli no vidim da im vecina ovdje zamjera velicanje samih sebe a bez nekih rezultata.
Unatoc spajanjima i prespajanjima misljenja sam da svijet uzima royal a svaki hr svijet ima sve manje igracaa vise diplomacije. Ovdje stvarno neznas ko koga i ko skim..... Kad smo vec kod toga- sta se dogodilo sa wanted i NM ? Jesu li ih wanted otkantali pa opet imaju samo "jednog" saveznika?a najsmjesnije je to sta su upravo ti igraci prozivali PLEME i SB :D a nisu im nido koljena
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Nekim pojedincima sam i cestitao, a evo sada cjelokupno cestitam na akciji, i naravno mojima na odbrani :)

Sretno svima i naravno da bude dobre borbe :festa: :festa: :festa:
 

DeletedUser

Guest
Cestitke i jednoj i drugoj strani.

Zahvaljujem sto ste me pocastili offovima,uradite to cesce.

;)
 

DeletedUser

Guest
Zanimljivo kako svi spominju neko nase postenje i diplomatiju ovdje a cinjenice su sljedece:

- Nijedan clan Royala nije kaznjen u igri zbog nepostivanja pravila niti ima razloga da bude

- Za razliku od svih drugih vecih plemena na hr10 nijedan clan Royala nije prekrsio nikakvu postavljenu diplomatiju, stavise nikad nismo skinuli ni jedan NAP ili SAVEZ dok nije prvo skinut nama i sve dok se nismo nasli pod napadima od doticnih


Ako neko moze da ospori ovo neka proba slobodno rado bi se lupao ovdje cinjenicama a ne nekakvim tracevima o postenju


zanimljivo da nas neki bivsi RB clanovi optuzuju za prvo a sami su gubili igrace zbog stalnih banova.. sa druge strane oni koji spominju diplomatiju sad eto napadaju svoje dojucerasnje saveznike, zbog losih statistika ili cega vec
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
eheheh campo lako s tuđim kur*** po plotu tuč možeš ponekad stavit i svoje izvještaje ako ima takvih :kisa:

P.S. kad već objavljuješ onda si mogo i ovo!

http://prntscr.com/11as39


a sto vi niste stavili raporte od subote ujutru kada se jack i fasto kucali na shta ima....stvarno zao mi je al nisam vam mogo dat gradove
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Zanimljivo kako svi spominju neko nase postenje i diplomatiju ovdje a cinjenice su sljedece:

- Nijedan clan Royala nije kaznjen u igri zbog nepostivanja pravila niti ima razloga da bude

- Za razliku od svih drugih vecih plemena na hr10 nijedan clan Royala nije prekrsio nikakvu postavljenu diplomatiju, stavise nikad nismo skinuli ni jedan NAP ili SAVEZ dok nije prvo skinut nama i sve dok se nismo nasli pod napadima od doticnih


Ako neko moze da ospori ovo neka proba slobodno rado bi se lupao ovdje cinjenicama a ne nekakvim tracevima o postenju


zanimljivo da nas neki bivsi RB clanovi optuzuju za prvo a sami su gubili igrace zbog stalnih banova.. sa druge strane oni koji spominju diplomatiju sad eto napadaju svoje dojucerasnje saveznike, zbog losih statistika ili cega vec

Ovdje ciljano spominješ mene. Brate šta će ti ko osporavat, svi znaju kako prljavo igraš, čast izuzecima, ROYAL pleme je ok, imam tu dosta frendova, sa nekima igram trenutno, sa nekima sam igrao davno.

Da te napomenem na nešto, ja sam jedini primio kaznu [od onih na koje ciljaš(RB,PAT,NM,WANTED,ŽOHARI + postojeće akademije)], svjesno sam snio posljedice i časno vam ovdje iznio svoj rad.

-A VI što ste sittali čitavo pleme, ti što si sa sitova slao vojsku, noblao gotovo čitavo pleme SHAKE, ti mi pričaš o poštenju, ne samo ovdje, nego na bilo kojem drugom serveru, molim te, poštedi nas koje čitamo postove..

-btw. Ja idalje sam ponosan na sebe što sam imao priliku igrati tu gdje sam igrao.
 

DeletedUser

Guest
Ovdje ciljano spominješ mene. Brate šta će ti ko osporavat, svi znaju kako prljavo igraš, čast izuzecima, ROYAL pleme je ok, imam tu dosta frendova, sa nekima igram trenutno, sa nekima sam igrao davno.

Da te napomenem na nešto, ja sam jedini primio kaznu [od onih na koje ciljaš(RB,PAT,NM,WANTED,ŽOHARI + postojeće akademije)], svjesno sam snio posljedice i časno vam ovdje iznio svoj rad.

-A VI što ste sittali čitavo pleme, ti što si sa sitova slao vojsku, noblao gotovo čitavo pleme SHAKE, ti mi pričaš o poštenju, ne samo ovdje, nego na bilo kojem drugom serveru, molim te, poštedi nas koje čitamo postove..

-btw. Ja idalje sam ponosan na sebe što sam imao priliku igrati tu gdje sam igrao.

Sve svoje igrače koje smo noblali nisu se bunili.
Jedino se bune noblani igrači koji nisu bili u našem plemenu.
 

DeletedUser

Guest
jeste zapeli za neke sittove,evo i ja imam 3-4 trenutno-i što mi je to pomoć??? samo problemi s tim,ne možeš deffat iste igrače,ne možeš napadat....općenito ti je lošija koncentracija,da ne pričam kad imaš neki sitt koji nema premium
bilo je i drugačijih situacija-sv7 50% vremena je moj acc bio pod sittom-pa ne može uvijek isti sitter,pa opet komplikacije
ali unatoč tome vi na račun sitteva pronalazite razlog da nas optužujete za nepoštenu igru-naravno da se ne slažem s tim,ali ajde nek bude kako vi kažete-što bi ja onda trebao prozivat andya jer ga je neki dan netko sittao?
ista priča je bila i sa vašim razumjevanjem deffanja i primanja deffa van plemena-izgleda u buduće postavke svijeta će morati dolaziti ne samo napismeno već i nacrtano da članovi wanteda uspiju nešto razumit

p.s. što se tiče obrane-pronalazak vaših grešaka bi bilo baš cjepidlačenje,sveukupno jako kvalitetno odrađeno-ono što se mi nadamo da smo postigli jest to da smo postavili neke temelje i izvukli pouke i zaključke,eventualno uočili neke vaše slabe točke
jel bilo uspješno-nije,jel bila katastrofa opet nije,svijesni smo da neće bit lagano i da će trebat strpljenja
sljedeći na potezu-Wanted + žohari čekamo vas :)
 

kiklop

Member
Reaction score
0
ćestitke royalu na pobjedi
a wanted dobro se držite za sad ja jedino ne razumijem di je nestao nm bili ste saveznici valjda je logićno da se spojite sa nm nego sa insektima jer po meni nm je mnogo bolje pleme
 

DeletedUser

Guest
Ovdje ciljano spominješ mene. Brate šta će ti ko osporavat, svi znaju kako prljavo igraš, čast izuzecima, ROYAL pleme je ok, imam tu dosta frendova, sa nekima igram trenutno, sa nekima sam igrao davno.

Da te napomenem na nešto, ja sam jedini primio kaznu [od onih na koje ciljaš(RB,PAT,NM,WANTED,ŽOHARI + postojeće akademije)], svjesno sam snio posljedice i časno vam ovdje iznio svoj rad.

-A VI što ste sittali čitavo pleme, ti što si sa sitova slao vojsku, noblao gotovo čitavo pleme SHAKE, ti mi pričaš o poštenju, ne samo ovdje, nego na bilo kojem drugom serveru, molim te, poštedi nas koje čitamo postove..

-btw. Ja idalje sam ponosan na sebe što sam imao priliku igrati tu gdje sam igrao.



Kad lopov vice na sav glas - drzite lopova

Jos jednom ponavljam po ko zna koji put, umjesto da kokodaces po forumu non stop idi na prijavu i prijavi me za tu tvoju prljavu igru ako tako tvrdis, eto mi tebe jesmo pa si kaznjen, da bi potom presao na drugi nalog koji je resetovan u kratkom roku..

Inace za cast adminima koji dopustaju ovo konstantno prozivanje bez dokaza, ali iskreno i briga me - ko gubi i ima pravo da se ljuti uvjek bilo i bice pa slobodno ozezi dok mozes ;)
 
Reaction score
0
Kad lopov vice na sav glas - drzite lopova

Jos jednom ponavljam po ko zna koji put, umjesto da kokodaces po forumu non stop idi na prijavu i prijavi me za tu tvoju prljavu igru ako tako tvrdis, eto mi tebe jesmo pa si kaznjen, da bi potom presao na drugi nalog koji je resetovan u kratkom roku..

Inace za cast adminima koji dopustaju ovo konstantno prozivanje bez dokaza, ali iskreno i briga me - ko gubi i ima pravo da se ljuti uvjek bilo i bice pa slobodno ozezi dok mozes ;)

Nesto si mi mnogo aktivniji na eksternom ovih dana.. Da li je to slucajno ili te muci "ujedinjenje" wanteda i zohara?
 

DeletedUser

Guest
Prezabrinut sam :eek:ok:






Side 1:
Tribes: ROYAL, SJV
Side 2:
Tribes: ZoHari, KaMile, MaMbe, WANTED

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 11
Side 2: 6
Difference: 5

chart
 

DeletedUser

Guest
tema više nema smisla jer plemena navedena u naslovu više ne postoje kao protivnici royal-a.

zbog promjena u diplomaciji, nepotrebno gomilanje tema.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top