WiB

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
uništavate svu ljepotu ove igre...
3 plemena na vrhuncu snage,čeka se tko će prvi koga lupit da počne pokolj i onda vi diplomacijski riješite čitav svijet i ubijete igru.najlakše je pozvat hrpu do tada najboljih igrača i jurišat na slabije jer se zna da neće biti nikakvog otpora.
svaki put se sve više razočaram u ovu igru,a znam da je tako i drugima,a onda je čudno što je svaki mjesec sve manje igrača.

nadam se da ćete uživat u takvoj pobijedi,na kraju krajeva...nije nam igra svima u prvom planu...
 

DeletedUser

Guest
uništavate svu ljepotu ove igre...
3 plemena na vrhuncu snage,čeka se tko će prvi koga lupit da počne pokolj i onda vi diplomacijski riješite čitav svijet i ubijete igru.najlakše je pozvat hrpu do tada najboljih igrača i jurišat na slabije jer se zna da neće biti nikakvog otpora.
svaki put se sve više razočaram u ovu igru,a znam da je tako i drugima,a onda je čudno što je svaki mjesec sve manje igrača.

nadam se da ćete uživat u takvoj pobijedi,na kraju krajeva...nije nam igra svima u prvom planu...

nisi zanimljiv.. :p
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
danny nemoras nis ni komentirat sve si pokazao na s5 znamo kak orazmisljas i bez svog ovog komentara :eek:ok:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ma svima je cilj pokupit premiume, i sad evo svijet 6 je gotov, a ime plemena WAR is Business, od rata ni R nismo dobili, zapravo oni bježe od rata!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ma svima je cilj pokupit premiume, i sad evo svijet 6 je gotov, a ime plemena WAR is Business, od rata ni R nismo dobili, zapravo oni bježe od rata!

Tebe sam vidio na hr1,hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Ma svima je cilj pokupit premiume, i sad evo svijet 6 je gotov, a ime plemena WAR is Business, od rata ni R nismo dobili, zapravo oni bježe od rata!
točno.
al ipak je General jedan od najboljih igrača na svijetu 6...pokupio je čak 28 sela LIMITu :festa:
 

VAANDAL

New Member
Reaction score
0
Igrao sam puno online igrica od World of warcrafta do traviana, tribal wars, battlefielda itd. i uvijek se našao neki debil ili ne odgojeni slon koji ti pokvari to malo slobodnog vremena šta ga imaš. Ali nikad nisam doživio da se od 100 aktivnih igrača na jednom serveru nađe toliko sebičnih, pokvarenih i glupih ljudi da je to ne vjerovatno.
Ne mogu vjerovati da nikome od njih nije glupo ovo šta su napravili. Ovo igra je izgubila skroz smisao zbog ovakvih glupana, najsmiješnije je šta se oni sami nazivaju vođama i elitom.
Tu su pokazali svoj primitivni balkanski mentalitet. Ovo mi je škola da nikad više ne igram balkanske servere.
Čestitke vojskovođama iz WiB-a na genijalnom potezu
Pozdrav
 

DeletedUser

Guest
sastali se nadobudni koji su se prodali za šaku premium bodova:zid:
 

DeletedUser

Guest
točno.
al ipak je General jedan od najboljih igrača na svijetu 6...pokupio je čak 28 sela LIMITu :festa:

Kakva bruka ccc.... ima 37 sela od toga 28 svojih igrača prenoblao i 3 barbaraska ukupno 31,
samo 6 sela je uzeo na pravi način ccc i to je pitanje kako je uzeo :zid::zid:
i dam se kladit da je ovo spajanje svih boljih igrača (po bodovima) bila njegova ideja :ludilo:

lolčina :zid:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Kakva bruka ccc.... ima 37 sela od toga 28 svojih igrača prenoblao i 3 barbaraska ukupno 31,
samo 6 sela je uzeo na pravi način ccc i to je pitanje kako je uzeo :zid::zid:
i dam se kladit da je ovo spajanje svih boljih igrača (po bodovima) bila njegova ideja :ludilo:

lolčina :zid:

Danny nemoj da ti usi na masnu svezem

General odnosno jedan od igraca na tom racunu je moj stari duall...tak nemoj da pricas lose o njemu inace cu te morat ja malo :boks:
 

DeletedUser

Guest
Danny nemoj da ti usi na masnu svezem

General odnosno jedan od igraca na tom racunu je moj stari duall...tak nemoj da pricas lose o njemu inace cu te morat ja malo :boks:

Izvini što sam rekao njegova noblanja :p
a da ovaj drugi igrač slučajno nije Holiday? :lool::lool:
 

DeletedUser

Guest
Nije vise ...jocker... je sam ostao ! predator nemoj biti arogantan nego slusaj Davida sta ti kaze !
A WiB isto kao sto se nije znalo da ce ovo nastati isto tako se nezna da ce i ostati ! mozda se i rascijepimo za kraj samo da se napadamo medjusobno a mozda i vi ostali nas pobijedite nikada neznas zato je ova igra posebna !
Ali tuzne su predrasude !
 

DeletedUser

Guest
Nije vise ...jocker... je sam ostao ! predator nemoj biti arogantan nego slusaj Davida sta ti kaze !
A WiB isto kao sto se nije znalo da ce ovo nastati isto tako se nezna da ce i ostati ! mozda se i rascijepimo za kraj samo da se napadamo medjusobno a mozda i vi ostali nas pobijedite nikada neznas zato je ova igra posebna !
Ali tuzne su predrasude !


Kakve David ima veze s ovim? :woot:
Da tužne su predrasude evo srce mi se para ne znam kako ću večeras zaspat :lool:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Ma svima je cilj pokupit premiume, i sad evo svijet 6 je gotov, a ime plemena WAR is Business, od rata ni R nismo dobili, zapravo oni bježe od rata!

to sam ja sto puta reko...a ti si se na svakom serveru biser naso meni javljat i govorit da nije tako...

noob.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top