WiB

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
S6

Ovo je veliko sr.... napravili su frankestajna i da osvojite svet kakve koristi imate od toga svako ko bude spomenuo S6 bice ispracen recima a znam to je onaj svet gde se ne zna koje ga je pleme osvojilo THC,Limit ili coma :lool:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Sorry era, pretjerao sam, bilo je rečeno nepromišljeno, ispričavam ti se. Ozbiljno to mislim, nije nikakva fora, nisam trebao tako reagirati :)
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Nastojim se ne mišat u svijetove koje neigram
al nemogu si odolit da ovo ne prokomentiram:hahaha::hahaha::hahaha:

idu ljudi osvojit svijet:ludilo:

Svakakvih spajanja sam vidia svakakvih svijetova odigra svakakvih plemena prosa
al ovo jos nisan vidia:woot:

ugl moj naklon momci i cure triba znat okupit sve te ljude i to sve dogovorit:eek:ok:

čua sam da ova igra minja:andjeo: ime.

p.s. duboko se ispričavam svima koje je ovaj moj post uvridia, ponizija, uznemirija ugl. kuzimo se;)

p.p.s.
Ovim putem se ispričavam drugu borisu i scapi kad sam ih proziva za tribalhugs, evo sv6 mi je pokaza da je njihova taktika mila majka za ovo ode:)
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Nastojim se ne mišat u svijetove koje neigram
al nemogu si odolit da ovo ne prokomentiram:hahaha::hahaha::hahaha:

idu ljudi osvojit svijet:ludilo:

Svakakvih spajanja sam vidia svakakvih svijetova odigra svakakvih plemena prosa
al ovo jos nisan vidia:woot:

ugl moj naklon momci i cure triba znat okupit sve te ljude i to sve dogovorit:eek:ok:

čua sam da ova igra minja:andjeo: ime.

p.s. duboko se ispričavam svima koje je ovaj moj post uvridia, ponizija, uznemirija ugl. kuzimo se;)

p.p.s.
Ovim putem se ispričavam drugu borisu i scapi kad sam ih proziva za tribalhugs, evo sv6 mi je pokaza da je njihova taktika mila majka za ovo ode:)


mislim da bi bilo pozeljno da nekog ovaj post uznemiri...jer sto ovi ljudi ovdje rade je kriminalno...gotovo da ih mogu usporedit s hrv. politicarima :D
 

DeletedUser

Guest
Vasi komentari su opravdani ! ali nemoj te pricati jer niko nezna sta nosi dan a šta noć, ali vrijeme će pokazati !
 

DeletedUser

Guest
Ajde recite razlog zbog kojeg je nastao Dream team iz top20 (50)
Želite li najbrže osvojiti server?
 

shta ima

New Member
Reaction score
0
:ludilo: :zid: :hahaha:

laprdate od kad je svjeta i vjeka uvjek je neko bio jaci od nekoga i prirodno je da ce recimo oni malo iskusni koji su neutralni ici uz jace igrace.

Skupilo se nas 10ak do 15 aktivnih igraca krenuli malo svet 5 gruvali prvih 2-3 mjeseca mozda malo duze zasluzili respekt i dobili raznorazne ponude, prihvatili najprivlacnije i dovukli najaktivnije uzeli 3/4 sveta samo sto smo pozvali te igrace i onda se lagano povukli a nasa imena osvojila svet 5. To je monopol ljudi sto vam je Diplomatija resava svaki svet i svaki naredni ce rjesiti bez obzira na kvalitet igraca koji budu igrali taj svjet.

Ova igra zhtjeva vreme niko vam nije kriv sto si nemate dovoljno vremena za odvojit, nemojte za to kriviti druge igrace sami ste krivi.

Soft-Hearted Killer

Pozdrav za ekipu :eek:ok:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
killeru očekiva sam bar od tebe malo zdravije razmisljanje:confused:
sta se desava danas sa igračima neide mi jednostavnu u glavu valjda je to takav trend u tw kod nas hrvata(na balkanu):predaja:

kako ti kazes napravit monopolu u par miseci i onda sta prije zatvorit svijet:ludilo:

svaka vama čast al na ovakav način nit sam ikad igra nit imam namjeru ikad tako odigrat.:eek:ok:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
killeru očekiva sam bar od tebe malo zdravije razmisljanje:confused:
sta se desava danas sa igračima neide mi jednostavnu u glavu valjda je to takav trend u tw kod nas hrvata(na balkanu):predaja:

kako ti kazes napravit monopolu u par miseci i onda sta prije zatvorit svijet:ludilo:

svaka vama čast al na ovakav način nit sam ikad igra nit imam namjeru ikad tako odigrat.:eek:ok:

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ima 1 nacin da se ovo zaustavi grupisanje 1 te istih igraca.
Jednostavno je kad se novi svet napravi nema biranja strana tako se pruza sansa i novim igracima i svetovi ce biti interesantniji
 

DeletedUser

Guest
Ima 1 nacin da se ovo zaustavi grupisanje 1 te istih igraca.
Jednostavno je kad se novi svet napravi nema biranja strana tako se pruza sansa i novim igracima i svetovi ce biti interesantniji

ovo je odlična ideja. al opet nije sve bajno. vjerojatno bi se dotični u isto vrijeme prijavili, pa bi ih na isto mjesto stavilo :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Šta se sada javljaš, nemoj se brinuti posaljem ti ja svojih "pro" igračina koji se hvale a onda nmg odraditi akciju ;)
Btw: dobro vam ide šta oćes posebno kada vas full njuke napadaju u NOCNOM BONUSU ali nisam znao da tako pro igrači igraju riješit ćemo mi to........:pivo:
Btw(2): samo je igra čestitke tebi i nikonu a i drugim pojedincima dobro snipanje i odbrana ;)
 

DeletedUser

Guest
nisi sposoban prenoblat barbara,de reci ljudima koliko si živih sela prenoblo,sve što si prenoblo je od tvojih bivših igrača iz plemena LIMIT,to dovoljno govori o tebi :zid:
 

DeletedUser

Guest
A oni su kao gledali kako im ja uzimam sela ? Nisam ja to čistio sve je sa neba palo..... :eek:ok:
 
Status
Not open for further replies.
Top