YouMe? vs. -ZB-

Status
Not open for further replies.

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Branitelj: Jezinac
Cilj: Brlog 1 (492|496) K44

Količina: 254 297 0 0 33 5 0 0 0 2 1 0 0
Gubici: 254 297 0 0 33 5 0 0 0 2 1 0 0

Da nastavimo danas je LIMIT , bivši you objavio rat ZB pa da krenemo ispočetka :D
 

DeletedUser

Guest
Da nastavimo danas je LIMIT , bivši you objavio rat ZB pa da krenemo ispočetka :D

barbar ima pravo....zaključajte ovu temu jer se youme? raspao i nema smisla sad slušat njihova opravdanja zašto i kako,nek se otvori druga LIMIT vs. -ZB- pa nek tamo poprave dojam poslje prvog rata:boks:
 

DeletedUser

Guest
@rubo

Ko se to iz YouMe pravdao.Mi vise nista ne trebamo pokazivat,dovoljno smo pokazali svijetu nasu zajednicku kvalitetu.
 

DeletedUser

Guest
@rubo

Ko se to iz YouMe pravdao.Mi vise nista ne trebamo pokazivat,dovoljno smo pokazali svijetu nasu zajednicku kvalitetu.

krivo smo se razumili,nisam ništa loše mislio,vidim da rasprave bježe u spam zašto ste se raspali svak nagađa i ima svoju verziju,a tema je predviđena za nešto drugo

a što se tiče toga da ste se pokazali,ja sam prvi predviđao da će te bit uspješni čak ste i bili 1. po ODA i svašta,ali raspad je nastupio tako da spadate u onu priču o kravi i prolivenom mlijekom....naravno ima tu još ex članova koji su i dalje u igri i dobro napreduju,neki su sad u LIMIT plemenu zato sam i predložio novu temu
 

DeletedUser

Guest
Ok moja greska nisam te razumio.

YouMe se raspao uglavnom zbog unutarnjih problema.Neki clanovi su otisli u druga plemena prije nego sam ja prestao igrati,a druga polovina mi je bila odana do mog samog kraja.

Eto sad znate sta je razlog raspada,da neko iz plemena sa kojim smo ratovali nebi pomislio da smo se raspali zbog njih.
 

DeletedUser

Guest
ma neee :D gledaj ovo.. :festa:


6 LIMIT 71.024 71.024 27 2.631 32 2.220
7 -ZB- 68.477 68.477 47 1.457 46 1.489
 

DeletedUser

Guest
manite se bre...gledajte ovo


Village Points Old owner New owner Date/Time
004 angry...:( (492|520) K54 2,117 nena123 [-ZB-] madman000 [LIMIT] 2011-08-21 09:24:07


:D :D :D :))
 

DeletedUser

Guest
ma to je stara vijest :predaja:

a lijepo je voditi u ratu za jedno selo.. :lool:
to je jedna stvar koju ZB neće nikad moći postići :hmm:
 

Arturo Fuente

Banned
Reaction score
0
Daj ba nesprdajte se s ljudima...Ipak mislim da nisu lahke mete...Ako se aktiviraju samo malo vise videcete muka onda...
:p
 

DeletedUser

Guest
čisto sumnjam,to dokazuju ratnom statistikom protiv nas.. :glazba:
 

DeletedUser

Guest
znate zašto ZB trenutno ima nešto više bodova od LIMIT-a???

pa počeli ljudi pravit akademije :hahaha::hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
znate zašto ZB trenutno ima nešto više bodova od LIMIT-a???

pa počeli ljudi pravit akademije :hahaha::hahaha::hahaha:

ooo ako je istina ovo sto pro doom kaze...
onda stvarno cestitam.... :lool:


(setili ste se :zzz: )
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
znate zašto ZB trenutno ima nešto više bodova od LIMIT-a???

pa počeli ljudi pravit akademije :hahaha::hahaha::hahaha:

ok mogu ismijavat ZB kolko ocu...ali sto je smjesno u tome sto su ljudi poceli akademije gradit reci mi molim te?
ocemo se sada svakom igracu na hr6 kad izgradi akademiju smijat??? :confused::confused::confused:
:kisa:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
e bome ni ja nemam pohvale za njih sto im vise pomazes to te jace izdaju
 

DeletedUser

Guest
Malo update: (tacno 7 dana rata)

sdadsav.png
 
Status
Not open for further replies.
Top