zagor vs. rasta

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
samo da kažem ovim preseratorima iz kill.a da sam ugasio acc na s1 prije par dana tako da se ne preseravaju previše sa preuzimanjem mojih sela jer više ne igram s1! )

nisam bas pratio tvoju situaciju ,ali koliko znam dobro su te sasjekli ....mislim...i ja bi onda odustao :) ........nemoj se sad izvlaciti :D
 

DeletedUser

Guest
ugasio sam raćun prije nego su me napali, a ti ako nemaš pametnijeg posla nego podjebavat bolje se ne javljaj onda a koliko vidim na s2 su neki vaši farme iz zagora.
 

DeletedUser

Guest
hehehehe neda mi se igrat na dva svijeta a na s1 sam se kasno uključio, tako da igram sada s2 samo i ba servere sam ugasio.. :)
 

DeletedUser

Guest
ok...onda cu vam praviti drustvo na s2 dok mi ne dojadi...ja cu se restartat na sjever ,ali prvo moram neke ljude ovdje malo zezat :)
 

experience

Member
Reaction score
0
hihi tek je poceo rat a joks ide prvi na restart--a onda ste vi na redu vidit cemo za 1 tjedan do 2 statistiku-raduj se dok možeš :D

a mi smo jos tu...koja steta za prepotentnu ekipu iz Zagora.....i jos jednu malu ekipicu plemena sa servera koju cu napisat kratko: Kill, UsHr |NQSHA kill.a |NQS-A...... koja je u ratu sa Rastom i Barbarom....eto a da ne spominjem ostala plemena koja podilaze Zagoru samo sto nas jos ne napadaju neznam iz kojeg razloga tipa: Sumrak Daedra tako dalje ta ostala plemena sa kojima ste u navodnoma savezu kako bi mogli s mirom ratovat sa rastom.....znaci Rasta i Barbar protiv ostatka servera,,,, :D


Da rezmiram...dakle Zagor je jedno pleme koje se boji za svako svoje selo i koje je svijesno da kad bi ratovalo sa rastom cistu borbu je svijesno da bi nestalo sa mape malo po malo...kao sto su i njihovi veliki saveznici kao sto je bio Die....ubrzo ce i kill itd...jednostavno postoje ljudi koji neznaju i ne volej gubit....i onda se zbog tog razloga kako nbi izgubili spustaju na najnizu mogucu razinu postovanja i morala.......presmijesno..... :cool:

pozdrav ExperiencE
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
a mi smo jos tu...koja steta za prepotentnu ekipu iz Zagora.....i jos jednu malu ekipicu plemena sa servera koju cu napisat kratko: Kill, UsHr |NQSHA kill.a |NQS-A...... koja je u ratu sa Rastom i Barbarom....eto a da ne spominjem ostala plemena koja podilaze Zagoru samo sto nas jos ne napadaju neznam iz kojeg razloga tipa: Sumrak Daedra tako dalje ta ostala plemena sa kojima ste u navodnoma savezu kako bi mogli s mirom ratovat sa rastom.....znaci Rasta i Barbar protiv ostatka servera,,,,


Da rezmiram...dakle Zagor je jedno pleme koje se boji za svako svoje selo i koje je svijesno da kad bi ratovalo sa rastom cistu borbu je svijesno da bi nestalo sa mape malo po malo...kao sto su i njihovi veliki saveznici kao sto je bio Die....ubrzo ce i kill itd...jednostavno postoje ljudi koji neznaju i ne volej gubit....i onda se zbog tog razloga kako nbi izgubili spustaju na najnizu mogucu razinu postovanja i morala.......presmijesno.....

pozdrav ExperiencE


ma da kako nas čovjek samo čita
mi se bojimo raste i tu si nemožemo pomoć
ljudi u rasti udaraju na sve strane po forumu najviše
u igri nema tolko napada AL PO FORUMU UDARAJU da me već strah izaći uopće na forum :)
 

DeletedUser

Guest
hehehehe neda mi se igrat na dva svijeta a na s1 sam se kasno uključio, tako da igram sada s2 samo i ba servere sam ugasio.. :)

neda ti se igrat,,,, pa normalno nebi se ni meni dalo da sam ostao na 2000 bodova :D
 

experience

Member
Reaction score
0
ma da kako nas čovjek samo čita
mi se bojimo raste i tu si nemožemo pomoć
ljudi u rasti udaraju na sve strane po forumu najviše
u igri nema tolko napada AL PO FORUMU UDARAJU da me već strah izaći uopće na forum :)

a di to vi udarate molim te pokazi....hahahahahahha.....a uostalom nije clan raste otvorio ovu temu....otvaranje ove teme isto dozivljavam kao strahopostovanje prema rasti.....i naglasavam ovo STRAHO....ovo vam je ventil za izpuhivanje od neuspijeha u igri...nas je uspijeh samo taj sto smo jos tu di jesmo a cijeli sv1 ratuje protiv nas......a kad smo imali priliku svi skupa krenut na sv2 svi igraci Zagora koji su se tamo nasli pod imenom dalton...i koji su samom pojavom ulijevali svima strah su sada restartani od strane igraca rasta.......pih...molim te ne pfilozofiraj i pokusaj skopcat i ti i svi vi iz zagora koji ste isfrustrirsni igroma pa se ode izivljavate jer necu generalizirat jer u zagoru uistinu ima dobrh igraca koji se ode uopce nisu javili......

Dakle ja samo iznosim cinjenice koje vama izgledaju kao verbalni napadi pa se na sve nacine pokusavate branit sto je isto jedan od pokazivatelja vasih slabosti...i sve slijedece sto napisete na ovu temu takodje je samo jedan u nizu pokusaja da si skinete blato sa imena koje vam je u igri nabacilo pleme rasta.... ;)

Exp...
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
ma istina
ja se ispričavam
vi ste najjači,najbolji i svi su protiv vas zato što vas se boje mi smo jadno pleme od 20 ljudi koje vlada sv1
po statistici vas teško deremo al i to je slučajnost
jel uvjek vas nekako nespremne uhvatimo
iiiiiiiiiiijjjj dečko spusti se na zemlju i prihvati realnost

ajd ova je rasprava stvarno bezveze i neću da se spuštam na svačju razinu



DEČKO REZULTAT SVE GOVORI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

experience

Member
Reaction score
0
da rezultat sve govori....

Side 1:
Tribes: RASTA
Players:

Side 2:
Tribes: ZAGOR Kill.
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 690
Side 2: 2,304
Difference: 1,614

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 113
Side 2: 56
Difference: 57

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 2,587,477
Side 2: 10,225,983
Difference: 7,638,506

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 763,104
Side 2: 367,891
Difference: 395,213

image.php
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
A ČEK PA JA SAM TEK SAD VIDIO JA SE JA SE S LIKOM PREPIREM KOJI IMA 153.844 :D :D :D

ajmo ovo završit
ti si upravu
rasta je najbolja i mi se vas bojimo a mene je osobno strah tebe
ja se ispričavam ak sam te uvrijedio nemoj se naljutit
hih dečko trebaš ti još puno pure jest
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
a mi smo jos tu...koja steta za prepotentnu ekipu iz Zagora.....i jos jednu malu ekipicu plemena sa servera koju cu napisat kratko: Kill, UsHr |NQSHA kill.a |NQS-A...... koja je u ratu sa Rastom i Barbarom....eto a da ne spominjem ostala plemena koja podilaze Zagoru samo sto nas jos ne napadaju neznam iz kojeg razloga tipa: Sumrak Daedra tako dalje ta ostala plemena sa kojima ste u navodnoma savezu kako bi mogli s mirom ratovat sa rastom.....znaci Rasta i Barbar protiv ostatka servera,,,,

....kako volim igrace koji pogadaju ....hvala ti Boze sto samu u plemenu gdje po prvi puta nema spijuna i gdje je prava ekipa :)
 

DeletedUser

Guest
znaci daleko se cuje :D ...ovu vecer sam bio cijelu budan ,a sad sam na poslu ...katastrofa .....
 

DeletedUser

Guest
samo da kažem ovim preseratorima iz kill.a da sam ugasio acc na s1 prije par dana tako da se ne preseravaju previše sa preuzimanjem mojih sela jer više ne igram s1! ;))

aaahahahahaha
a bio je tako zanimljiv dečko.....
 

DeletedUser

Guest
s2?
igrao jesam ali obrisao acc jer nisam imao vremena (previse obveza u rl)
nitko me nije napadao niti sam bio farma....

za razliku od tebe....
kakav je to osjećaj kad izgubiš sve gradove?
jesi li plakao?
 

DeletedUser

Guest
evo seljo nakaradni da ti odgovorim na tvoju provokaciju! povlačim se sa svih servera radi zdravstvenih problema ako ti što nije jasno da ti pojasnim!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top