Zastave

DeletedUser

Guest
ZASTAVE
Dodana je nova mogućnost pod nazivom zastave! Jedna zastava se može dodijeliti po selu i pružiti specifičan bonus, ili rasporediti nakon 24 sata i primijeniti negdje drugdje umjesto. Nadogradnja zastave povećava njihovu učinkovitost, kombinirajući 3 na istoj razini, na razini od max 9!

Vrste zastava :
Resource-proizvodnja
-Unit proizvodnja
-Napad snaga
-Defense snaga
-Sreća
-Stanovništvo
-Smanjeni novac / paket troškove
-Resource nosivost

Ako ste u potrazi za zastavu s određenim bonus tipa, možete trgovati zastave na istoj razini sa svojim prijateljima plemena.

Zaradite zastave po:
-Poraženi protivnici (poput zarađivanja Paladin stavke)
-Stvaranje plemića
-Postizanje nagrade
-Završetak određenih zadataka
-Pozivanje prijatelja

Najbolje od svega, zastave nisu obavezne na jednom svijetu. Ako, na primjer, zaradite zastave na svijetu 1, možete je koristiti na svijetu 3!


Kako to zapravo izgleda :

flags.png
 
Last edited by a moderator:

LJUTKO

New Member
Reaction score
0
ok
ajde sada zdravo seljački za glupu plavušu

šta znače ovi brojevi u zastavi
ja kada igram volim sve znati
ali očito ove zastave me muče
kako da ju dodam jednom selu a drugom ne
hvala
 

DeletedUser

Guest
Pa kad pročitaš probaj pa ćeš skontati dodaješ zastave selima (max svakih 24 sata) znači da ih možeš mijenjati svakih 24 sata a ovi brojevi kod pojedinih zastava su ti NADOGRADNJA ! istih znači povećavanje učinkovitosti.
 

LJUTKO

New Member
Reaction score
0
hvala generale
pravi si general
sve po špagu
dobro da nisi odgovori samo sa da i ne
čao
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Kada skupis min 3 sive zastave npr, upres crvenu strelicu u lijevom uglu zastave da ti je unaprijedi na veci level (sivu u smedju npr).

Broj u desnom uglu predstavlja broj takvih zastava koje igrac posjeduje, a kao sto vidite kada ima jednu ili dvije ne moze je unaprijediti,dakle potrebne su min 3 jednake!

Ostalo je sve do vas i vaseg stila igre, mudro ih koristite i nemojte zuriti prilikom stavljanja, jer je moras gledati naredna 24 sata :)
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
mislim da ima neki problem s zastavama sreće. Imam zastavu 14% sreče i aktivirao u trainu. Sva 4 napada su imali sreču 0%. poslao sam poslije izviđače sreča u napadu opet 0%. Ne mogu vjerovati da su svi napadi imali sreću istu tj -14%. Mislim, koja je to vjerojatnost.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
mislim da ima neki problem s zastavama sreće. Imam zastavu 14% sreče i aktivirao u trainu. Sva 4 napada su imali sreču 0%. poslao sam poslije izviđače sreča u napadu opet 0%. Ne mogu vjerovati da su svi napadi imali sreću istu tj -14%. Mislim, koja je to vjerojatnost.

moguce da ti je sreca svaki put bila u opsegu -14 (-) +14, tako da je nulirano svaki put bilo
 

DeletedUser

Guest
mislim da ima neki problem s zastavama sreće. Imam zastavu 14% sreče i aktivirao u trainu. Sva 4 napada su imali sreču 0%. poslao sam poslije izviđače sreča u napadu opet 0%. Ne mogu vjerovati da su svi napadi imali sreću istu tj -14%. Mislim, koja je to vjerojatnost.

imas li jos uvijek tih problema, najvjerovatnije da je to puka sreca.
u suprotnom javi se preko podrske i istrazit ce se.
 

DeletedUser

Guest
pa što se čudite-to je zastava koja balansira sreću:zzz:
 

DeletedUser

Guest
Kako dobivat zastavu, ne razumjem kako da ih osvojim. Pomozite mi!
 
Top