Zatvaranje ležernog svijeta

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom na to da gasimo .hr verziju igre Plemena, Ležerni svijet ćemo uskoro zatvoriti.

Tako će svijet biti aktivan do 01.03 (petak) u 18h kada će biti i konačno zatvoren te će biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Nagrade su premium iznosima iduće:

1. mjesto: 1000 premium bodova
2. mjesto: 750 premium bodova
3. mjesto: 500 premium bodova

Svi članovi pobjedničkog plemena (plemena koje u trenutku zatvaranja svijeta ima najveći postotak dominacije): 200 premium bodova.

Kod dodjele premium bodova bitno je da mi se putem sustava podrške na .hr serverima, jave igrači koji planiraju igrati na internacionalnim serverima. U poruci mi napišite ime računa na kojem igrate na tribalwars.net, kako bi vam premium bodove dodjelio tamo. Nakon zatvaranja svijeta imate 7 dana da mi se javite kako bi vam dodijelio premium bodove, nakon toga to više neće biti moguće.

Čestitke pobjednicima!

Hvala svima na zajedničkoj igri i vidimo se na tribalwars.net svjetovima!
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
daj nam premiuma wicked od sebe, što smo te trpili ovoliko godina na ovom serveru, mislim da je zasluženo pjanketu svom baciš 5k boba na netu, prošli smo mi kroz sito i rešeto :rolleyes:
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
može li se spavati na ležernom svijetu, pitam za prijatelja
 
Top