Zatvaranje svijeta 17

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom na to da je svijet pobijeđen od strane plemena EiB koje je skupilo sve tajne, svijet 17 ćemo uskoro zatvoriti.

Tako će svijet biti aktivan do 11.09 (čet) u 18h kada ce biti i konacno zatvoren te ce biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Nagrade su premium iznosima iste kao i kod prijašnjih svjetova:

1.: 1400 premium bodova
2.: 1000 premium bodova
3.: 600 premium bodova

Svi članovi pobjedničkog plemena: 200 premium bodova

Čestitke pobjednicima!

Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!
 

DeletedUser

Guest
Nema. Samo pleme koje je pobijedilo dobija nagradu, inace bi se moglo 5 minuta prije zatvaranja pojaviti jos 10 akademija na svakom serveru :)

Pa svi koji su ucestvovali trebaju dobiti PB 5 plemena je Fate-u trebalo da uzme server tako da treba nagraditi :predaja:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ubuduće za svijetove s tajnama stavite tribe limit:300 tako da jedno pleme osvoji, da se akademije ne rade.
 
Last edited:

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nema. Samo pleme koje je pobijedilo dobija nagradu, inace bi se moglo 5 minuta prije zatvaranja pojaviti jos 10 akademija na svakom serveru :)

Ma nema TW pb-a koliko su ovi akademija imali :hahaha:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Ma nema TW pb-a koliko su ovi akademija imali :hahaha:

JA sam zadovoljan sasvima :) , Ipak ovo je igra i svako zasluzuje sansu da igra , da pokusa da pokaze da umije,a ne da se i ovaj server ugasi jer se sva elita svukla na 1 mjesto, zar je to resenje? Plaseci se bezajuci u masu? Ne ja sam vam pruzio otpor sa obicnim ljudima nekim novim iskoristivsi vase greske i sasvim posteno smo vas porazili. Smatram da je ovo sahovska tabla i da oni glavni prave te poteze. Moji potezi su bili s postovanjem sa ciljem, zrtve su uvjek bile neminovne ali cilj je bio zacrtan. Ja sam cijenio te pijune i svaki potez sam promisljeno vukao. Vi moze te se tjesiti time sto ste u masi uvjek, ali probati srcem i zeljom vi se nemozete uporediti sa nama.


:) Pozdravljam sve svoje ljude i cestitam im na pobjedi!
 
Top