Zatvaranje svijeta 18

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom na to da je svijet pobijeđen od strane plemena -SB-, svijet se zatvara.

Tako će svijet biti aktivan do 21.04 (uto) u 18h kada ce biti i konacno zatvoren te ce biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Nagrade su premium iznosima iste kao i kod prijašnjih svjetova:

1.: 1400 premium bodova
2.: 1000 premium bodova
3.: 600 premium bodova

Svi članovi pobjedničkog plemena: 200 premium bodova

Čestitke pobjednicima!

Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ja sam ti lipo reka da sam ih pita da puste da jos traje,radi tvojih zastava :love:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Svijet je ipak zatvoren nešto kasnije zbog određenih komplikacija sa serverima. U svakom slučaju, nagrade su podijeljene i još jednom čestitamo pobjednicima!
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Cestitke jos jednom svim mojim saigracima :)
Budice sad se mozes javiti na terapiju zvanu age of empires 2 the conquerors :hmm:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Cestitke SB plemenu al isto tako mi je zao sto nisu malo jos svijet produzili da David uzme 100M porazeni jedinica i uzme mailston nagradu za 100M porazeni jer to do sad niko nije uspio :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Cestitke SB plemenu al isto tako mi je zao sto nisu malo jos svijet produzili da David uzme 100M porazeni jedinica i uzme mailston nagradu za 100M porazeni jer to do sad niko nije uspio :)

skroz nepotrebno receno.....

Cestitke suigracima a ponajvise davidu to me je trpio :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top