Zatvaranje svijeta 7

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom da je jedno pleme uspjelo skupiti i zadržati potreban broj tajni za završetak svijeta, svijet 7 će se i sluzbeno zatvoriti. Dajem vam jos jedan dan za cestitke zelje i pozdrave, sutra (7.8) iza 14h zatvaram svijet i dijelim nagrade.

Cestitke pobjednicima!
 

DeletedUser

Guest
davide svi te nevolimo hahhaha samo zato sto i dalje imas u navici probuditi u 4 ujutru hahh
 

DeletedUser

Guest
ja sam i pokušao napasti....ali uvijek bi mi pisalo da nije dozvoljeno zbog nekih 24 sata i sittanja:ludilo:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Svijet 7 je i službeno zatvoren. Čestitam pobjednicima! :pivo:


Usput bi zamolio igrača KillerWolfs da mi se javi privatnom porukom na forumu ili putem podrške s podacima (ime, adresa, veličina majice) kako bi mu mogli poslati njegovu nagradu, s obzirom da je završio kao br 1.

Ostalima će nagrade (premium bodovi) biti podijeljeni u skoro vrijeme, kao i na svakom svijetu prema standardnom obrascu:

1. igrač u poretku: 1400 premium + Tribal Wars shirt
2. igrač u poretku: 1000 premium
3. igrač u poretku: 600 premium

Svaki član pobjedničkog plemena: 200 premium bodova.

Nadam se da se vidimo na idućim svjetovima, želim vam puno uspjeha u daljnjoj igri! :eek:ok:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Sve cestitke mojim saigracima u -SB- na pobjedi,posebno zenskom dijelu ekipe :love:
Okupljenje vjerovatno krajem godine da ce biti :glazba:
Srecno svima koji nastavljaju sa igrom i naravno onima koji idu u penziju :predaja:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Cestitam SB-u i babama i ugodno okupljanje (ponesite rukavice), te cestitke plemenu MOH dalje da nenabrajam i naravno od srca plemenu .beer. :love: Ajd bar netko da se sjeti za vas sjajan posao ;) , tj... ma nije vazno glavno je sudjelovati :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
S obzirom da je jedno pleme uspjelo skupiti i zadržati potreban broj tajni za završetak svijeta, svijet 7 će se i sluzbeno zatvoriti. Dajem vam jos jedan dan za cestitke zelje i pozdrave, sutra (7.8) iza 14h zatvaram svijet i dijelim nagrade.

Cestitke pobjednicima!

zakasnio sam malo ali predlažem da više nikada ne uvedete te nagrade :)
 
Status
Not open for further replies.
Top