Zatvaranje svijeta 8

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Evo i svijet 8 je pri kraju, pa samo kratka obavijest vezana uz zatvaranje. Nakon sto istekne odbrojavanje, svijet ce se nastaviti, do 30.04 (utorak) u 14h kada ce biti i konacno zatvoren te ce biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Sto se tice svih ostalih detalja, slijede naknadno.

Čestitke pobjednicima!

Isto tako, molio bih da pojedinci smire tenzije i prestanu s vrijeđanjima jer ćemo podijeliti trajne banove za ponašanje koje je krajnje neprimjereno i nekulturno te protiv pravila.

Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!

Dodatak:

Nisam inicijalno naveo nagrade, no u premium iznosima iste su kao i kod prijašnjih svjetova:

1.: 1400 premium bodova
2.: 1000 premium bodova
3.: 600 premium bodova

Svi članovi pobjedničkog plemena: 200 premium bodova

Primjetiti ćete kako prvi igrač više ne dobiva majicu, nažalost imali smo više problema nego bilo čega drugog s tom nagradom. Nekim ljudima su majice slane po nekoliko puta, pa se vraćale ili nisu nikad zaprimljene itd. Zbog toga od ovog svijeta na dalje igrač br 1. dobija nagradu samo u premium bodovima.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pa nije se nikad ni pisalo na forumu na ovoj temi ko je pobjednik, osim na s4... samo je izgleda na početnoj stranici proljetni događaj veća i važnija vijest nego to da je PLEME osvojilo svijet :confused:
Dosad se uvijek stavljalo na početnu, od sada su izgleda nova pravila
 

DeletedUser

Guest
Pa nije se nikad ni pisalo na forumu na ovoj temi ko je pobjednik, osim na s4... samo je izgleda na početnoj stranici proljetni događaj veća i važnija vijest nego to da je PLEME osvojilo svijet :confused:
Dosad se uvijek stavljalo na početnu, od sada su izgleda nova pravila

http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?1627-End-game-faza-svijeta-5
http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?1847-End-game-faza-svijeta-6
http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?1930-Zatvaranje-svijeta-7

jedino se na sv 4 u temi za zatvaranje spomenulo pleme koje je osvojilo

http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?1515-Zavr%C5%A1na-faza-zatvaranje-svijet-4
;)
 
Last edited by a moderator:

kodiak

Member
Reaction score
1
Evo i svijet 8 je pri kraju, pa samo kratka obavijest vezana uz zatvaranje. Nakon sto istekne odbrojavanje, svijet ce se nastaviti, do 30.04 (utorak) u 14h kada ce biti i konacno zatvoren te ce biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Sto se tice svih ostalih detalja, slijede naknadno.
mbmbmbmb

Čestitke pobjednicima!

Isto tako, molio bih da pojedinci smire tenzije i prestanu s vrijeđanjima jer ćemo podijeliti trajne banove za ponašanje koje je krajnje neprimjereno i nekulturno te protiv pravila.

Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!

isto tako i mi molimo već neko vrijeme da neki pojedinci prestanu vrijeđati , jer vrijeđaju nas konstantno.No na žalost mi nismo u mogućnosti dijeliti banove već ih samo primati i trpiti.

Hvala wicked na čestitkama
ali po meni ovako izgleda iskrena čestitka jednog teama
http://www.tribalwars.net/
pa kad izabereš more vidiš lijepu čestitku
http://forum.tribalwars.net/showthread.php?264052-W38-Congratulations-to-Domino!
 
Last edited:

haos

New Member
Reaction score
0
ja nemam običaj pisanju po forumu ali želim čestitam ekipi što je izdržala i osvojila svijet a moja malenkost je pomogla u samom početku. bilo bi lijepo da se ovaj svijet završi lijepo i bez tenzija i ružnih riječi i podržavam wickeda u tome.
"Isto tako, molio bih da pojedinci smire tenzije i prestanu s vrijeđanjima jer ćemo podijeliti trajne banove za ponašanje koje je krajnje neprimjereno i nekulturno te protiv pravila."
ali evo kada spominjemo neprimjereno i nekulturno te protiv pravila bilo bi lijepo za početak i da wicked kada već čestita pobjednicima objavi i njihovo ime jer pobjednici bar zaslužuju da ih se spomene po imenu osim ako se misli da pobjednici nisu to zaslužili.
a što se tiče ovoga na kraju "Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!" nešto je tu za zabrinuti se i upitati.
svaki slijedeći svijet ima sve manje igrača i bojim se da će to dovesti do gašenje hr servera kao što se dogodilo s ba serverom.
razlozi ... vjerojatno ih ima puno ali ja bih izdvojio slijedeće:
1.) trajno oglušavanje na prijedloge igrača o postavkama servera i njihovo ne prihvaćanje za svaki slijedeći server
2.) dugotrajno puštanje nepodopština (da ne kažem ništa gore) samo odabranim igračima što izaziva frustaciju kod ostalih
3.) forum služi kao ispušni ventil za igru i admini bi to trebali trebali prepoznati i naravno dopustiti (osim naravno vrijeđanja)
ovdje nas ima različitih igrača s različitim ponašanjima i životnim navikama a na wickedu i adminima je težak zadatak da sve to zadrže na jednom prihvatljivom nivou i igrivosti. kako se broj igrača smanjuje mislim da je vrijeme da se zapitate da li ste vi "zaslužni za to".
mi ćemo se nastaviti igrati ili ovdje ili negdje dalje a što ćete vi ...
lijep pozdrav svim igračima i adminima i puno sreće u RL a zabave u igrama
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Ajme ljudi što ga cjepidlačite :)

Čestitao sam pobjednicima, naravno da je riječ o PLEME. Ljudi su odigrali dobro i zasluženo pobijedili, nema se što osporavati u toj priči, čestitke još jednom.

Sad što se tiče ovog prozivanja da nismo objavili na naslovnici itd itd - procedura je više manje ista kod svakog svijeta i ne stavljamo to na naslovnicu. Biti ćete svakako spomenuti još jednom i u idućem broju Plemena Newsa gdje ćemo se osvrnuti na zatvaranje svijeta 8 i neke završne statistike.

Što se tiče mojeg "Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!" - naravno da svi igrači ne nastavljaju, bilo bi nerazumno očekivati od mene ili od članova admin teama da to očekuju. Ljudi imaju i druge stvari u životu osim igre, uči se, studira, ženi, odgaja djecu :) I to je sve stvar normalno - samo sam zaželio ostatku ljudi koji nastavlja sreću.

Toliko od mene i zaključavam temu, nema potrebe da se filozofira i piše doktorske dizertacije na ovo :)

Za sve nejasnoće imate podršku.
 
Status
Not open for further replies.
Top