Zatvor - Forum

DeletedUser

Guest
moja zena nikom nece kuhat kafe...(osim meni)

tebi ako se kuha,,,zasuci rukave i bujrum :)
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
nista tvrle, ajmo mi napraviti zatvor kad neda ravka :D

...ili ima traume, ko ce ga znat'

:predaja:
 

DeletedUser

Guest
Dragi admini i moderatori,

Imam jedan prijedlog...da se otvori zatvor na ovom forumu ...gdje bi oni koji su banovani mogli zajedno provoditi vrijeme u posebnom dijelu foruma (Prison Break) dok im ne istekne kazna


Evo...npr. Ja na .net forumu imam acc u zatvoru(vec 1 godinu i 6 mjeseci) i svaku vecer imamo party :ludilo:

Zamislite to ovdje ...to bi bilo ONO NA ;)

i don't like this idea!i don't now why :lool::lool:
 

DeletedUser

Guest
Kad je dobra ekipa u zatvora to je najbolje. :kokice:

Trazio sam u .ba zatvoru jednu temu, da vam postavim SS, ali nema, obrisana... Uglavnom tamo kad odesh u zatvor nemash avatar ni sig, a mi smo imali temu "Oceni sig osobe iznad" pa mozete zamisliti komentare.

A to da ce se spamovati samo da bi se otishlo u zatvor je istina.

zz ♥ ♥ ♥
 

DeletedUser

Guest
Kad je dobra ekipa u zatvora to je najbolje. :kokice:

Trazio sam u .ba zatvoru jednu temu, da vam postavim SS, ali nema, obrisana... Uglavnom tamo kad odesh u zatvor nemash avatar ni sig, a mi smo imali temu "Oceni sig osobe iznad" pa mozete zamisliti komentare.

A to da ce se spamovati samo da bi se otishlo u zatvor je istina.

zz ♥ ♥ ♥

He kad se sjetim sta smo sve radili da bi otisli u cuzu :)

Ravka je uvijek :boks:
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Ako napravimo zatvor, oni koji budu u njemu max 3x dobivaju BAN! Pa razmislite ;)
 

Saraxy

New Member
Reaction score
1
Ako napravimo zatvor, oni koji budu u njemu max 3x dobivaju BAN! Pa razmislite ;)

Pa ako budu u zatvoru, vec su banovani.. na odredjeno vrijeme... Ili vi mislite ko ode u zatvor da je trajno banovan ?
 

DeletedUser

Guest
jedino da napravimo zatvor a da oni koji hoće u zatvor neka se jave da hoće da ih banuju a ne da pospamaju cio forum :lool:

a vidi na toj slici ima lik isti nick kao kod mene :O
 
Top