Završna faza / zatvaranje svijet 4

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Budući da je na svijetu 4 PLEME ostvarilo znatnu dominaciju (u vrijeme pisanja ovog posta ona iznosi 87%), svijet 4 od iduće nedjelje (23.10.2011) ulazi u završnu fazu. Više detalja o tome možete pronaći ovdje: http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?p=44768

Ako se završna faza dovrši bez velikih promjena, svijet 4 će se zatvoriti nakon 3 mjeseca.

Sretno!
 

DeletedUser

Guest
...i da uleti ti kita kruta...

Opet kultura nekih igraca se vidi.

I admini poslije mnogo ovakvih postova evo konkretno od ovog istog igraca nisu nasli za shodno da mu dadnu kakav duzi ban,ili mozda dozivotni.
A igrac Plemena At Eri se zbog jednog posta,u kojem nije bilo psovke banuje zauvijek.
Hvala vam admini!
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Opet kultura nekih igraca se vidi.

I admini poslije mnogo ovakvih postova evo konkretno od ovog istog igraca nisu nasli za shodno da mu dadnu kakav duzi ban,ili mozda dozivotni.
A igrac Plemena At Eri se zbog jednog posta,u kojem nije bilo psovke banuje zauvijek.
Hvala vam admini!

Što jest jest, moderatori su previše nekulturni, upravo mi glanza kao komentar kad mi je dao karton, spomenuo majku... jadno,jadno
 

audia4

Member
Reaction score
0
borise rekli smo da vise necemo dolaziti na vanjski forum iz protesta jer se sikaniraju igraci pleme i banaju trajno radi nicega dok neki pljuju na sve strane i vrijeđaju i njima se dopusta sve i svasta a igrace pleme se kaznjava sve ti je to zavist moj borise od nekih zato idemo ono zavrsiti na sv4 jos do kraja jer vlada korupcija svi smo mi at eri
 

DeletedUser

Guest
Što jest jest, moderatori su previše nekulturni, upravo mi glanza kao komentar kad mi je dao karton, spomenuo majku... jadno,jadno

O ovome ja pricam.
Igracu je obrisan post i dobio samo karton!
I sljedeci post mu je opet vrijedjanje, ovaj put admina!

I nigdje ni bana a jos dozivotnog!

Cestitke adminima na poslu....
 

DeletedUser

Guest
Cestitke PLEME-nu i njihovim clanovima

Mada moze to i bez psovki :pivo:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
djingiskanu sta se ti javljas ovdje?

bio si stalno protiv plemena a sad kao hrabar igrac PLEMEna xD

idi u sumu covjece sakri se negdje sramota sve zbog pobjede
 

DeletedUser

Guest
djingiskanu sta se ti javljas ovdje?

bio si stalno protiv plemena a sad kao hrabar igrac PLEMEna xD

idi u sumu covjece sakri se negdje sramota sve zbog pobjede

slazem se :p

a kada plava dodje onda će kazniti te sto su borisa vrijeđali jer ona je zaduzena za svjetove :andjeo:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ne bih da se miješam u aktuelnu temu oko administracije, ali moram ovo za shecher...

Ne znam zašto nervirate curu, bude hejtova raznih od nje, ali jednostavno ne vjerujem, tj. nisam vidio nikad nigdje da je psovala nekom nešto, pogotovo majku itd i sl, majka je svetinja. Zašto radite to? Ima li dokaz neki?
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Hvala adminima na brisanju i zaključavanju moje teme Spam sv 4 :eek:ok:
Baš očekivano.
Mada neznam kako je sadržaj bio neadekvatan i kako vrijeđanje od strane drugih igrača prema našem TEAMU nije huškanje a kad se mi usudimo nešto reći to je : vrijeđanje, huškanje, otežavanje rada....

Sustavno se ovdje vrijeđaju naši članovi mjesecima, a AT ERI je samo kap u punoj čaši.
Preko podrške komunicirate sa nama na slijedeći način:

pudlice, ajde na hlađenje

produzeno zbog vrijeđanja moderatora te cjelokupnog tima.

S tim da se odgovor čeka i nekoliko dana. Mi takvim pristupom nismo zadovoljni i imamo pravo to i izreći.

Poštujte vi nas i mi ćemo poštivati vas :eek:k:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
O ovome ja pricam.
Igracu je obrisan post i dobio samo karton!
I sljedeci post mu je opet vrijedjanje, ovaj put admina!

I nigdje ni bana a jos dozivotnog!

Cestitke adminima na poslu....


Možda bi mogao da prestaneš da stavljaš nos gdje ti nije mjesto.
Javi se Wickedu na PM i reci šta ti se ne sviđa, a ovako u tvom svakom drugom postu pjevaš borbene o nepravdi :zzz:
 
Status
Not open for further replies.
Top