Završna faza / zatvaranje svijet 4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
dugo ništa i onda opet neke rasprave:zid:

čestitke PLEMENU(bez ironije,stvarno:eek:k:).....regrutacija,saveznici....ostavimo sad to po strani,svaki svijet svoja priča i pobjeda je ono što se pamti -PLEME je to ostvarilo

a sad drugi dio cijele priče....

...eto, ne znam gdje bih ovo napisao pa cu ovdje da ne otvaram novu temu:


htio bih jos jednom pozdravit sve igrace koji prodjose hr4, ...posto ih ne mogu vise naci na karti, najlakse ovdje, ...bilo mi je drago igrati sa vama, nadam se da cete na iducem serveru proci bolje, ponesta se manje ljutiti, ...osjetiti slasti pobjede, ...neki mozda i obnovit kontakte sa mojom malenkoscu, neki ih stvoriti, ...scapa nece igrati vise, samo ce "djelovati" na forumu kako neki rekose,

znači čista provokacija...sljedi nastavak di sam sebi govoriš u 3 licu:zid: a ljudima nagovještavaš da će možda stvorit kontakt s tobom:zid::zid:
...koja to plemena zatvaraju svijetove, ...mnozina se moze samo za nas upotrjebit....

lp. scapa, :p
još jedna izjava u tvom stilu....misliš nešto pametno,a ispadaš hmmm noob(inače najveća prihvaćena uvreda na forumima) pa 3 plemena završavaju svijet....Rast@,PLEME i AlkoSi, a ti kad baš želiš reć da se samo za vas može upotrijebit množina nek ti bude,stvarno vas je mnoštvo hahahhaha

...zatvaranje slijedi sutra, ...skoro 100% dominacija, ...jel to jos nekom uspjelo...

i ja :hmm: skoro svaki dan....skoro danas,skoro jučer,skoro prekjučer

ako ti nije jasno što sam ti sad napisao; u obrazloženju za tebe mogu dodat: ....PLEME čestitke na zatvaranju....scapa šuti i ne blamiraj se
 

DeletedUser

Guest
Standardno, rubo ljubomorko. :love:

Cestitam R@sti na zatvaranju svijeta 2. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Ja bi cestito svojoj dualki, sto me trpila i nije o'sla,
i jos cestitka na hrabrosti, sto u novi svijet samnom je posla.

:love:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
dugo ništa i onda opet neke rasprave:zid:

čestitke PLEMENU(bez ironije,stvarno:eek:k:).....regrutacija,saveznici....ostavimo sad to po strani,svaki svijet svoja priča i pobjeda je ono što se pamti -PLEME je to ostvarilo

a sad drugi dio cijele priče....



znači čista provokacija...sljedi nastavak di sam sebi govoriš u 3 licu:zid: a ljudima nagovještavaš da će možda stvorit kontakt s tobom:zid::zid:

još jedna izjava u tvom stilu....misliš nešto pametno,a ispadaš hmmm noob(inače najveća prihvaćena uvreda na forumima) pa 3 plemena završavaju svijet....Rast@,PLEME i AlkoSi, a ti kad baš želiš reć da se samo za vas može upotrijebit množina nek ti bude,stvarno vas je mnoštvo hahahhaha



i ja :hmm: skoro svaki dan....skoro danas,skoro jučer,skoro prekjučer

ako ti nije jasno što sam ti sad napisao; u obrazloženju za tebe mogu dodat: ....PLEME čestitke na zatvaranju....scapa šuti i ne blamiraj se

rubo, gdje god si kod nas doso, ...jako si brzo i poso, ...aaaaaa, vidi, uspio si shvatit, ...provokacija....eureka.......

lp. scapa, :zid:


...ovaj krug sam smislio....
 

retriver

Member
Reaction score
0
scapa
...kao iskusan igrac, pogotovo na forumu, morao bi znati da je ovo zabranjeno....


lp. scapa,
Jel to ponovo "učiš" admine njihovom poslu i držiš pridike drugim igračima? Stvarno ako nemaš ništa pametno za reć bolje nemoj ništa ni reć nego ovako!:ludilo:
 

retriver

Member
Reaction score
0
boriss
Ko o cemu, baba o ustipcima...
Ja se pitam šta ti i tvoja desna ruka i dalje tražite ovde kad vam ništa ne paše. Ne valjaju igrači, nisu dobri ni admini a i postavke igre su loše. Šta ćete vi profi igrači ovde? Oslobodite i sebe i nas tih napora i fino hajdete negde gde možete pokazati sve te svoje vrline i sposobnosti. Možda vas tamo negde neko ozbiljno bude shvatao mi vas ovde baš i ne razumemo.:ludilo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ja se pitam šta ti i tvoja desna ruka i dalje tražite ovde kad vam ništa ne paše. Ne valjaju igrači, nisu dobri ni admini a i postavke igre su loše. Šta ćete vi profi igrači ovde? Oslobodite i sebe i nas tih napora i fino hajdete negde gde možete pokazati sve te svoje vrline i sposobnosti. Možda vas tamo negde neko ozbiljno bude shvatao mi vas ovde baš i ne razumemo.:ludilo:

...ja mrzim pase....


..za sve ostalo, tu su retriver i rubo...


lp. scapa, :D



...znam da volis corbu...
 

retriver

Member
Reaction score
0
scapa
...ja mrzim pase....


..za sve ostalo, tu su retriver i rubo...


lp. scapa,
Fin post uprovo jedan od onakvih kakve tebi i priliče! Ima nas svakakvih, na žalost!:ludilo:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
ne znam, ja da sam nekim slučajem umjesto vas, bilo bi me stid i da se javljam na forum:(
 
Status
Not open for further replies.
Top