Združena Braća

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
..evo da i ja predstavim svoje pleme, ZB dolazi sa predhodnog servera hr6,tamo se nismo baš proslavili sa bodovima ali smo od početka bili u ratu sa plemenom Limit i THC, 2 najveća plemena i pokazali smo da se možemo i sa njima boriti jer nas nisu uspjeli pokoriti!!

ovdje je došla ekipa koja je tamo pokazala da ima srce za borbu i da su igrači za ekipu,a ne svaki za sebe,igarači koji se nepredaju tako lako unatoč daleko nadmoćnijem protivniku!!! :boks: :boks:


sretno svima,a naravno najviše mojima :))

-LP- camel2306
 

DeletedUser

Guest
...nismo se došli opirati,došli smo da nam se opiru :boks:

:festa:
 

DeletedUser

Guest
tja, ovdje ima braće koliko hoćeš... oćeš složnu, združenu braću, hoćeš + ili - minus pol, dvostruki - (što daje plus :p)... svega ima :D jao li vam majke kako će vas samo sve prehraniti :D (šala mala) :pivo:

good luck boys and girls... go get 'em ;)
 

Vebit

Member
Reaction score
0
-ZB- je osnovno pleme ,a +ZB+ je nastalo širenjem umjesto akademije jer mi ne novačimo u "glavno" pleme već nastojimo da oba napreduju i imaju ravnopravan status,samo su u osnovnom plemenu većina ušla dogovoreno sa predpozivom iz bivšeg SB sa 6 i još poneki što se znamo sa prethodnih servera
a namjerno nismo htjeli imati akademiju jer iako u ovoj igri treba da se zna neki red ne treniramo strogoću već se igramo i zabavljamo prije svega,sa usponima i padovima
i podjednako volimo:kokice: :pivo: i :boks:
pa makar nekad i ovakve situacije imamo :zid:
 

zli medo

Member
Reaction score
0
drugovi rudari sretno


ako ste dosli da se druzite i zabavljate onda bi vam bolji naziv plemena bio KUD (kulturno umjetnicko drustvo) :lool:
 

DeletedUser

Guest
Znaci vi ste akademija SB ?
Ili sam ja nesto pobrkao ?

brkas ti stosta bolje se pozabavi svojim citerima ;) i prevarantima sto dobijaju banove,vise farmanja manje spama i prepiranja
nemoj se cuditi sto neki imaju po 3-4 mil ofarmano,a tvoji neamju ni milll ofarmano
pricas da se farmaju racuni igraca koji su nekativni i koji su na djeljenju veze,a kod nas na sitevima
pa se farmaju medjusobno ovaj ovog,onaj drugi ovog
admiini imaju pristup svim acc efo prvog mene nek uzmu pod pregled pa nek pregledaju sta sam ja i koliko farmao
i dali sam kakvog bota koristio kao sto se vec prica ,dok su tvoji igraci se pozabavili bodovima ko ce biti prvi
drugi igraci su se pozabavili pravljenjem vojske i farmanje ....


vise vojske = vise farmanja = vise resursa = bolje razvijanje


cast nekim iz tvog plemena skidam kapu jer ima boljih igraca tamo od mene
i neam im za sta prigovoriti
al itekako imam prigovoriti igracima sto imaju 1k bodova a po 300 axe i 200 lc
ja sam sa ovim bodovima imao duplo vise vojske od njih ;)
i nije ni cudo sto sam vise farmao to i ti sam znas al se pravis pametan
a ustvari nisi ni blizu tog nivoa :lool:


i da ovo sam zaboravio reci :p


SAMO' BAHATO SAMO' BEZOBRAZNO
 

zli medo

Member
Reaction score
0
al itekako imam prigovoriti igracima sto imaju 1k bodova a po 300 axe i 200 lc
ja sam sa ovim bodovima imao duplo vise vojske od njih ;)



i da ovo sam zaboravio reci :p


SAMO' BAHATO SAMO' BEZOBRAZNO

pa ja nemam ni toliko a i ne farmam jel to znaci da sam ja bahat i bezobrazan?
 

DeletedUser

Guest
pa ja nemam ni toliko a i ne farmam jel to znaci da sam ja bahat i bezobrazan?

ne,ne ja kazem za sebe zeko,a u tvoje sposobnosti ne sumljam,jer tebe vrlo dobro znam
a i ti mene i svi trebaju biti svjesni da nemogu oni ofarmati spavajuci nista,kao sto mogu ovi farmajuci ;)
prave se previse pametni a ustvari ne znaju na kojem im je nivou pamet ;)



<3 zaljubio sam se u tebe !!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja imam jedno pitanje kazes ako farmas bolje je napredak....
Pa jeli to vazi i za auto-farm mislim nekim ljudima nije uzitak farmati pa bolje vako....
 
Status
Not open for further replies.
Top