Združena Braća

Status
Not open for further replies.

Tose23

Member
Reaction score
0
hahhahahahhahahahah
koji si ti lik

zbog tebe treba uvest nagradu
Posjete selima:lool::lool:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Znaci vi ste akademija SB ?
Ili sam ja nesto pobrkao ?
nisi ti pobrkao nego ja kiksnuo i krivo napisao s predhodnog servera SB umisto ZB :D
e sad zamolio bi poštovane igrače iz složne braće da otvore svoj forum predstavljanja plemena pa tamo spamaju,hvale se uspjesima itd. jer ovo nije njihovo predstavljanje :hahaha: mada ja tu sad baš ni nemam predstavljati jer bi se naše pleme slobodno moglo prekrstiti u ZAVAĐENU BRAĆU umisto ZDRUŽENE :kisa:
da ne pilam s detaljima o tome,puno se toga kod nas prominilo što nam baš ni ne ide na čast ali što je tu je i u novoj formaciji nastavljamo združeno,pa nek se igra dalje
jer kao što sam već jednom rekao,nismo došli (a bome slabi nam izgledi i da mislimo) pokoriti svjet već se igrati i dalje sa usponima i padovima
eto toliko od mene :pivo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
eh jos da dozivite uspon i mozete reci da ste zavrsili sa ovim svijetom :festa:
e jesi zao medo pa bi valjda mi trebali odma barjak izvisiti :predaja:
ali mlad je ovo server za tako velike geste , a nama se igra i dalje in takvo što nam na pamet ni ne pada , mi idemo dalje pa nek vrime pokaže hoće li zabave biti , sigurno se nećemo ni od koga kriti
a mene život naučio da se na kraju mrtvi broje, pa tvrdim da se neće ispuniti slutnje tvoje :hmm:
dok u zalihi ima stimulansa :pivo: nije izgubljena za zabavu šansa :andjeo:
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
kakvi mrtvi u običnoj online igri bože me sačuvaj i zakloni

mene je ovaj forum počeo da uznemirava
 

Vebit

Member
Reaction score
0
a ti znači podržavaš morbidne izreke na forumu browser igre...
sory ako te narodne poslovice uznemiravaju,neću više strine mi :lool:
a dali reći mrtvi ili poginuli,eto je tebi možda dvojba ,ali ipak je ovo DRUŠTVENA strateško-ratna IGRA , a u ratovima vojska gine,pa i u ovim virtualnim ,ili smatraš da bi radi tvog mira trebalo sklepati neki novi izraz ,ionako mi puna kapa od rječosklepaca u ovih 20ak godina , jer po tebi bi bila morbidna i ona nije g****, nego se pas po*** :ludilo:

i evo ,sory na "nametanju" ,ako to smatraš morbidnim,ajde lipo saditi kukuruz u onim igricama di vojske nema,a ne da se tu osječaš maltretiran od ovakvih primitivaca kao ja koji ma je teško shvatiti da maltretiram i nanosim duševnu bol jer sam se drznuo tako teške riči napisati , jer sad se stvarno teško mirim što sam razotkriven kao sadista ,i moram hitno po uputnicu za psihijatra jer se bojim tužbe za nanesenu duševnu bol,pa da se bar neuračnučljivošću branim :zid:
 

DeletedUser

Guest
unsilent sad si vraga probudio :D što uradiše od pere? :festa:
 

DeletedUser

Guest
Vratite se na temu

usmena opomena ovim iznad mene sto su pisali :)
 

DeletedUser

Guest
Uh dobro je ja sam ispod :festa:

Fino pleme nema šta sretno :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top