Zimski događaj 2013 - tema za komentare

DeletedUser

Guest
Jel ima tacno odredjen omjer kolko resursa za koliko celika ili je razlicito.
 

DeletedUser

Guest
Tako sto saljes kampu sirovine,za 30000k sirovina dobijas 3000 celika
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Znam da je prije bila jačina kopljanika, a saad, nez. :D

Ma hoću vraga, moje nuke samo na crvene idu :D
 

DeletedUser

Guest
Ima koristi samo ih treba znati iskoristiti,al et naucitcete,mladi ste :)
 

DeletedUser

Guest
Ovo bi se isplatilo da situacija nije ovaka,da je ovo vrijeme dosta duze

Jednom kad opljačkate trgovca, imate samo dva sata mogućnosti pljačkanja njihovih sirovina - nakon toga trgovci će napustiti vaše susjedstvo i smjestiti se negdje drugdje.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
valjda bi zimski dogadjaj trebao da bude neka povlastica,ovo je jos gore i sto rece neko samo smeta na karti,em se mozes skucati dobro a nista ne uraditi,em da dajem resurse 30 000 za nekih 3000,nista nego glupost,koliko sam shvatio dobijas zeljezo,a ko god farma bar malo moze imati i previse zeljeza.. :pivo:
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
valjda bi zimski dogadjaj trebao da bude neka povlastica,ovo je jos gore i sto rece neko samo smeta na karti,em se mozes skucati dobro a nista ne uraditi,em da dajem resurse 30 000 za nekih 3000,nista nego glupost,koliko sam shvatio dobijas zeljezo,a ko god farma bar malo moze imati i previse zeljeza.. :pivo:

ma kakvo željezo , čelik dobiješ, i sad kad od toga čelika napraviš sjekiraše ili laku nikada ti neće zahrđat :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ovo je do sad najgora igra na plemenima. I prosla igra je bila dosta diskutabilna. Ja kao jedan igrac malog hrvatskog servera nisam imao nikakav uticaj na ukupan rezultat. Puno bi bilje bilo da su ukupni pobjednici dobili nekakvu glavnu nagradu, a one dnevne da su se raspoređivale unutar servera.

E sad da se vratimo na ovu igru, jako losa ideja. Nekakve nagrade koje kostaju bruku resursa. Sela koja su skoro neunistiva (pleme vec probalo, polomili zube) . to je ukratko to. Hvala, ali ne hvala. Ja tucem barbare i zive igrace. Ove snijezne preskacem.
 

DeletedUser

Guest
Ima koristi samo ih treba znati iskoristiti,al et naucitcete,mladi ste

nikako nemogu da se slozim sa tobom... unutra ako ima i jedan res bit ce barem 20-30k deffa i kolko ti tu nuka trebas srokat da to unistis.. recimo i da ofarmas to sve sto ima, kolko ti je vremena potrebno da ponovo napravis te nuke.. tako da mi se uopce nesvidja, a za 16k resa dobijes okretanje tombole, i dobijes vrlo vjerojatno jedno veliko nista, 10h 30% novacenja i takve gluposti, em pre kratko traje, em trenutno nemam od takvih stvari koristi, jedino se isplati ako ces dobit 50% resa.. za zadnja dva dogadjaja na plemenima jedan veliki minus..
 
Last edited by a moderator:
Top