Search results

  1. era-to sam ja

    Trazim acc

    Trazim acc slobodan na hr11 (ne dual). Ako tko ima ,a dobro bi mu dosao igrac nek me na pp kontaktira za vise pojedinosti.
  2. era-to sam ja

    error

    sto se to dogodilo s s1 vidim neke promjene....to igraci sa s4 osnovali S4 pleme ? :ludilo: ugl ako da jel vam dosadilo pa idete sa svojim plemenom?
  3. era-to sam ja

    Idoli

    novo pleme,novi leaderi,novo ime sta vise rec ID -Regrutacija otvorena- Trenutno slobodno mjesta -Max 15 igraca- svatko tko se zeli prodruzit treba znat otpjevat ovu pjesmu... http://www.youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8&feature=related (u pravom tonalitetu naravno....lose pjevace ne...
  4. era-to sam ja

    kad ce mape?

    citaj naslov
  5. era-to sam ja

    slanje napada.

    ovako samo jednom pitanje....ja posaljem napad i odjednom odlucim "nece ic vratit cu napad" kolko je max vremena sto smije proc a da se napad jos uvjek moze povuc?
  6. era-to sam ja

    Speedy

    EldarHZ ima vec akademiju...pa ono neznam zas ju je tolko ganjao??? nema se sto noblat u ovom stadiju...dakle ili namjerava noblat neko malo selo blizu sebe ili pak namjerava noblat nekog iz top20(sto nije bas vjerojatno :lool: ) dakle opet prvo noblano selo ce biti neki jadan nub koj se nasao...
  7. era-to sam ja

    saver

    trazim ako nekome treba dual.! igra mi se hr6 ali ne sam! dakle ako nekom treba dual nek mi se javi a ako ga nes bude interesiralo moze pitat...hvala
  8. era-to sam ja

    troop whore one point

    kada ce se netko pobrinut za mape napokon?
  9. era-to sam ja

    To be, or not to be!

    Dakle promatram malo kartu i zapazio sam kako se barbar siri te sam se zapitao: -Zasto pleme SRB pusta barbara da ulazi u njihov teritoriji(kontinent) iako su vjerojatno NAP ili saveznici i tako im preuzima sela koja su u njihovim teritorijalnim vodama! -Takoder zasto ~HV~ drzi VUD za...
  10. era-to sam ja

    jel igra netko....

    zanima me dal ima blizzard-ovca tj koji igraju warcraft3(i DOTU) te Sc1? ali multiplayerovci!
  11. era-to sam ja

    Vud

    ovako jedan pogled na sva 4 noblana sela u tom savezu(VUD) pa mi kazite sto mislite! vjerujem da ste vrlo zadovoljni napokon kod noblanja kao i ja! nakon sto pogledate shvati cete da se ja samo salim :zid:
  12. era-to sam ja

    Maticno selo

    :andjeo: trolololo :hahaha:
  13. era-to sam ja

    Objekt:Paladin

    Ok zanimam me i to vec godinu i po no nisam se potrudio doznati bas :andjeo: ... Kada vam netko posalje def dali vas paladin sa svojim oruzjem daje i njima bonus?
  14. era-to sam ja

    Era-to sam ja

    Evo posto je proslo tjedan dana od kada sam se regao da se i ja predstavim! Moje ime je Matan dolazim iz Pule 16g. 1 i po godina iskustva na TWu! Jedva čekam aktivnije uci u ovaj world posto sam jos malen igrac Živjeli vi,:pivo: Era
Top