To be, or not to be!

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Dakle promatram malo kartu i zapazio sam kako se barbar siri te sam se zapitao:

-Zasto pleme SRB pusta barbara da ulazi u njihov teritoriji(kontinent) iako su vjerojatno NAP ili saveznici i tako im preuzima sela koja su u njihovim teritorijalnim vodama!

-Takoder zasto ~HV~ drzi VUD za saveznike ili sto vec koji im noblanjem usred njihovih "clustera" slabe poziciju u ratu kolko vidim s Barbarom!?

Dakle moj je zakljucak da SRB i HV ne namjeravaju zauzet stav i zaustaviti barbara da ulazi u njihove kontinente!

Pa bi me zanimalo sto se tu dogada dal su druga plemena kukavice ili im jednostavno nije do igre pa pustaju svoji teritorij Barbaru!


Era
 

DeletedUser

Guest
Cuti Kad Nista Ne Znas!
Vud Je Akademija Od ~HV~ .

Imao Sam Jedan Acc Tamo Ali Sam Ga Dao.
 

DeletedUser

Guest
Dakle promatram malo kartu i zapazio sam kako se barbar siri te sam se zapitao:

-Zasto pleme SRB pusta barbara da ulazi u njihov teritoriji(kontinent) iako su vjerojatno NAP ili saveznici i tako im preuzima sela koja su u njihovim teritorijalnim vodama!

-Takoder zasto ~HV~ drzi VUD za saveznike ili sto vec koji im noblanjem usred njihovih "clustera" slabe poziciju u ratu kolko vidim s Barbarom!?

Dakle moj je zakljucak da SRB i HV ne namjeravaju zauzet stav i zaustaviti barbara da ulazi u njihove kontinente!

Pa bi me zanimalo sto se tu dogada dal su druga plemena kukavice ili im jednostavno nije do igre pa pustaju svoji teritorij Barbaru!


Era

E moj era nek ti je bog na:zid: pomoci
 

DeletedUser

Guest
Ma daj era neznas nista sa sv3 barbari su dobri ljudi a ovi mh i hv svi su to neki fus likovi nemaju pojma!
 

DeletedUser

Guest
ako netko zna napravit mapu i ima volje tih 3 saveza bilo bi super da to imamo i vizualno
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
kolko ja znam postoje samo updejtajuce mape tamo se sve vidi!

Dule a sto sam napisao? -savez/akademija to sam i rekao, ista stvar(zapravo akademija je jos gore :S) "hug hug hug" :love:

debil!? -ocito su ti oci cvrsto zatvorene :zzz:

biskup! -znam ja da je barbar solidno pleme samo HV i SRB neznaju i daju im da udu u njihov teritorij a kada svrse s ostalima i SRB ce doci na red!
 

DeletedUser

Guest
Odlična ekipa za rušenje :p
Juče 1 nuk i train i lik vam odma odusto igrati kad sam mu uzeo 1 grad.Jadno.


Tko vi ili mi? To što uzmeš selo nekom n00b-u nemoj davat ocjenu za cjelokupno pleme. A to baš i nije za hvaljenje.
 

DeletedUser

Guest
Cuti Kad Nista Ne Znas!
Vud Je Akademija Od ~HV~ .

Imao Sam Jedan Acc Tamo Ali Sam Ga Dao.

Je da, svi tako igrate, ako vam je tako gušt onda neznam čemu igrate ovu igru. Jučer smo dobili dokaz da postoji još špijuna. A vjerujem da pola vas ima dupli acc samo da bi špijunirali ostala plemena. Što vam nejde na ponos. Ako znate igrat igru igrajte ju ali na pošten način.

A ovaj svijet je totalno sra**. Od jedno 10 plemena da ne napominjem samo sad svori se barbar i njihova akademija. Imao sam lijepo mišljenje o par plemena koja su počela ovaj svijet pa su počele razne rošade. A šta sad, imate pola svijeta već, savezništvo sa SRB. Gdje je tu čar ove igre. Tek se vidi sad koliko su ovi naši serveri za k****. Šta rade oni vaši članovi na K54? ne ratuju s nikim, rade deff samo očito. Pa ja bi poludio da tako moram igrat.
 

DeletedUser

Guest
Ma daj era neznas nista sa sv3 barbari su dobri ljudi a ovi mh i hv svi su to neki fus likovi nemaju pojma!

ROFL :eek:ok:

Biskup, koje ti gluposti prodaješ pa to nema nigdje...

Evo jedno od njih

Biskup xXx
SELO ILI TI UZIMAMO IP KAKO OCES???

Ti je poznata poruka?? :festa: Hahahaha, nc

Barbar je najjači jer je nastao spajanjem dva - tri tada najjača plemena (APEX i Barbar + H/H) i u Barbaru se nalaze oni ljudi koji su aktivni i iskusni ili donekle iskusni a ostale su šuknuli u akademiju svoju... Isto kao i sv2 Rast@ + Barbari... Pa sad ti meni reci, igraš u SRB a sa Barbarima ste saveznici ili nap svejedno (bravo vi! samo izbjegavate sukob dok ne riješe K45, a vi im pomažete... Šta mislite, tko će biti meta ako ~HV~ padne?? Ha biseru?? Ili je to pre naprijedno za tebe da toliko unaprijed razmišljaš...).

Ugl, hr. serveri mi se gade iz više razloga a najvažniji je taj kud na svijetu ima uber malo igrača naspram eng. ili njem. servera i još se k tome svi spajaju u jedno pleme i potpuno otklanjaju neizvjesnost kako će svijet završiti... Ovo je "pohvala" svima jer, vidi se da smo Balkan! Di je moć tu su i ljudi, nema moći, nema nikoga...

Nadam se da će sv4 imati postavke do 40 igrača u plemenu te da nema slanja supporta saveznicima nego samo unutar plemena (ako se ne varam w49 ili w50 postavke), makniti predmete za paladine (naročito baklja zbog koje se svi izvlače!) a ostale postavke mogu ostati... Možda ali možda bi to onda bio pravi TW a ne ovo...
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
40clanova i no support izvan saveza je i dobro i nije dobro! 40clanova je dobro kako nebi bilo spajanja no medutim vjerojatno nisi igrao na svjetzovima gdje nema slanja defa izvan saveza tako da neznas da na takvim worldovima zapravo ima masu spajanja...

a sto se tice paladina! upravo paladin razlikuje dobre od losih igraca zbog nacina kako se iskoristavaju!

ali to niej vezanu uz temu sada! :(
 

DeletedUser

Guest
znam da nije tema ali bit ću kratak... po meni, aletejina baklja uništava igru... i tukac onda zna da mora raditi kate i nemože proći loše... ostali predmeti nisu toliko napredni kao baklja...

igrao sam, w49, nije bilo moguće u plemenu više od 40 članova biti i nisi mogao poslati ni koplje od def-a nikome od saveznika makar to bilo "bratsko pleme"... i to je ok, zajednički mogu biti napadi a kada se branite ovisite SAMO o svom plemenu i o sebi... no to sad nije toliko bitno...

da se vratim na temu...

kako god da bilo, sela će padati, vojska će se gubiti i graditi opet ali predati se nećemo sigurno a SRB je odlučio stati uz barbare koji drže preko 1/2 svijeta, nema veze, neka im je sa srećom ali da imalo razmišljaju shvatili bi da bi to tek bio posao kada bi barbari imali 2 fronta pa da mi uistinu testiramo barbare... ovako je dosta jednolično i ishod se nagovješćuje i iskreno šteta i otvarati nove svijetove za ovako nešta... onda bolje speed server staviti i amen
 

Holiday

Member
Reaction score
0
Tko vi ili mi? To što uzmeš selo nekom n00b-u nemoj davat ocjenu za cjelokupno pleme. A to baš i nije za hvaljenje.

Govorim o pojedincima.Vi primate takve članove koje krase vaše pleme^^

Dobio sam poruku od igrača kojeg sam noblao da je trazio support od plemena i da su mu svi slali po 10 koplji

Neznam da li je sad to istina^^
 

DeletedUser

Guest
Govorim o pojedincima.Vi primate takve članove koje krase vaše pleme^^

Dobio sam poruku od igrača kojeg sam noblao da je trazio support od plemena i da su mu svi slali po 10 koplji

Neznam da li je sad to istina^^


Je, vi sigurno nemate ni jednog takvog igrača. Svi imaju takvih igrača i to je istinita činjenica koliko god da netko to opovrgava.

A što se tiče slanja deff-a, hm....ja nisam ni vidio da ga je tražio. Pitaj boga koga je tražio....barbarsko selo možda? :ludilo:
 

Holiday

Member
Reaction score
0
Je, vi sigurno nemate ni jednog takvog igrača. Svi imaju takvih igrača i to je istinita činjenica koliko god da netko to opovrgava.

A što se tiče slanja deff-a, hm....ja nisam ni vidio da ga je tražio. Pitaj boga koga je tražio....barbarsko selo možda? :ludilo:

Ma ne sjecam se nicka znam da je lik imao 33k i sad da ima 26 bodova :p
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Je da, svi tako igrate, ako vam je tako gušt onda neznam čemu igrate ovu igru. Jučer smo dobili dokaz da postoji još špijuna. A vjerujem da pola vas ima dupli acc samo da bi špijunirali ostala plemena. Što vam nejde na ponos. Ako znate igrat igru igrajte ju ali na pošten način.

A ovaj svijet je totalno sra**. Od jedno 10 plemena da ne napominjem samo sad svori se barbar i njihova akademija. Imao sam lijepo mišljenje o par plemena koja su počela ovaj svijet pa su počele razne rošade. A šta sad, imate pola svijeta već, savezništvo sa SRB. Gdje je tu čar ove igre. Tek se vidi sad koliko su ovi naši serveri za k****. Šta rade oni vaši članovi na K54? ne ratuju s nikim, rade deff samo očito. Pa ja bi poludio da tako moram igrat.

Arane u ratu je sve dozvoljeno...

Nadam se da ce barem neko pruziti nama otpor jer je bezveze napadati likove koji se brane izvidjaacima
 

DeletedUser

Guest
Je da, svi tako igrate, ako vam je tako gušt onda neznam čemu igrate ovu igru. Jučer smo dobili dokaz da postoji još špijuna. A vjerujem da pola vas ima dupli acc samo da bi špijunirali ostala plemena. Što vam nejde na ponos. Ako znate igrat igru igrajte ju ali na pošten način.

A ovaj svijet je totalno sra**. Od jedno 10 plemena da ne napominjem samo sad svori se barbar i njihova akademija. Imao sam lijepo mišljenje o par plemena koja su počela ovaj svijet pa su počele razne rošade. A šta sad, imate pola svijeta već, savezništvo sa SRB. Gdje je tu čar ove igre. Tek se vidi sad koliko su ovi naši serveri za k****. Šta rade oni vaši članovi na K54? ne ratuju s nikim, rade deff samo očito. Pa ja bi poludio da tako moram igrat.

Imam Ja 8 Acca, Pogledaj Malo Bolje....Malo Su Mi 2.....

1. Kazes Da 2 Acca A Ti Ih Imas :andjeo:
 
Top