5k din vs. Ushr

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
u ovdje je napeto frca na sve strane :ludilo:

Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: UsHR

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1
Side 2: 1
Difference: 0

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 10,196
Side 2: 9,584
Difference: 612

chart
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: UsHR

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 107
Side 2: 57
Difference: 50

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 38
Side 2: 6
Difference: 32

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 955,793
Side 2: 474,270
Difference: 481,523

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 365,878
Side 2: 56,918
Difference: 308,960

chart
 

DeletedUser

Guest
u ovome ratu je prljava igra admina...pola plemena je blokirano i moze ih e napadat..,.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
haha samo sam čekao što češ napisat

laži su kratke noge

2 igrača su vam banovana jer je jedna igrač kao sitter slao s oba raču a na našeg istog igrača napade isto kao i naša 2 igrača koja s banana , tako da smo 2:2 i lažeš kad ečeš da je ovoo igra admina , žali se ravki jer neznaš ništa drugo radit kad gubiš
 

DeletedUser

Guest
ti se spusti na zemlju jer nisi nedodirljiv..ovo je cista veza kod admina...2 igraca su banana i mogu se napadat..???...aloo??
ban a mozes ih napadat..ali oni nemogu na racun..plus je još 5 igraca banano..a nemaju veze s nikkim racunim..nit icime...ma..neda mi se s dijetetom raspravljat...ionak je pola plemena odustalo...i igra svijet 4..jer se na svijetu jedan ocito vise nemoze igrat bez necijeg vrijeđanja ili ljutnje..igram ovo jer je igra..ali ocito je vise....nesta drugo neg igra....
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ti se spusti na zemlju jer nisi nedodirljiv..ovo je cista veza kod admina...2 igraca su banana i mogu se napadat..???...aloo??
ban a mozes ih napadat..ali oni nemogu na racun..plus je još 5 igraca banano..a nemaju veze s nikkim racunim..nit icime...ma..neda mi se s dijetetom raspravljat...ionak je pola plemena odustalo...i igra svijet 4..jer se na svijetu jedan ocito vise nemoze igrat bez necijeg vrijeđanja ili ljutnje..igram ovo jer je igra..ali ocito je vise....nesta drugo neg igra....

ja moram žuti karton dobit na forumu očito rado ovakve budale


2 igrača su banana i nemože ih se napast mr. pametni , isto kao i naša 2 igrača , sami su krivi i naši i vaši što nisu pazili što su radili , a pleme ushr bi još bilo na okupu da nije bilo tvog dugog jezika , i ti si sjebo to pleme i ljudi su se družili i izvan igrice i to si uspio donekle sjebat , čestitam , to malo kome uspije

onda one priče o promijeni vodstva ti češ biti vođa , pravi će se nova diplomacija , haha koji lik , mislio si stvarno da će mo to spušit , pokušo si kupit vrijeme za oporavak , ali nije ti baš išlo

a radi duge jezičine si dobio i mnogo nuka od nas , nismo te noblali ali smo te rekreaciski tukli i razrušili i sve što ti mogu reći je da ćeš na restart , drugi put manje pričaj i više radi.... :ljut:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
hahahhahaha.....hahahahhahahahhahahaahaa...nepricaj gluposti...
 

DeletedUser

Guest
nijedno meni selo niste uzeli..uzeli ste samo igracima koji su odustali..=)...aj uzivaj..i zivi svoj lazni svijet..virtuale..ja odo do male...igrat prava plemena..=)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
nijedno meni selo niste uzeli..uzeli ste samo igracima koji su odustali..=)...aj uzivaj..i zivi svoj lazni svijet..virtuale..ja odo do male...igrat prava plemena..=)

na tebe su trebali ići samo fake bez noblanja , hihi , tako da još čekaš svoj red :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
više rata manje priče...
admin je banovao one koji ne igraju po pravilima i ne zanima ga ko je u kojem plemenu
 
Status
Not open for further replies.
Top