hr23-rasplet

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Desavaju se neke novine na hr23, a te novine su da posle prelaska psihe u amatere, sada amateri se spajaju sa DKL i DKL prekida savez sa Crncima i krene Crnci protiv svih ostalih kako je bio slucaj na pocetku.

Bit ce tu jos svasta, nekih transfera, o tom po tom vrijeme ce pokazati, al da ce biti zanimljivo ratovanje, bit ce.

Mene licno to nije ni iznenadilo od strane DKL, nije im prvi put da se prekrecu, hocu reci da uopste ne cijenim ni kao igrace ni ljude njihove vodje, Amatere ne osudjujem ni 1%,svaka cast na snalazenju, isto ko sto bi cestitao Crncima na regutovanju nekih racuna, isti vid snalazenja.

Msm da nema potrebe o prozivanju od strane Crnaca za spajanja sa psihom pa sad sa dkl, a tako isto ni sa njihove strane prozivanje Crnaca za regutovanje, realno hajmo, da gamma, kozina, ludi petak, mr x ili neki jak acc hoce preci ne bi ga pozvali?

Sto je bilo do sad bilo je, hajmo ovaj forum pretvorit u igru, nesto novo, bez niskih rijeci, od mene prvog kad odradite akciju ce te dobiti cestitke, igram u Crncima i ta ekipa mi se svidjela ko ni jedna do sad, francetic kao covjek i vodja vrh, podsjeca me na moju ekipu i karantina na ba6.

Nije stvar u osvajanju, mada sam uvjeren da i ovako Crnci uzimaju, al i ako ne bude tako cestitke ce te dobiti naravno, nije stvar svijeta, ja pamtim prvi ba6, prvo osvajanje, posle toga je samo broj.

"Prozivat" cu vas na fazon zezanja "isjekao, noblao" jer ovo je igra, hajmo se zezat i tako prozivat, kroz zezanje a ne cinizam, statistikama.

Oni koji to ne mogu, razjarena djeca neka idu na SPAM i tamo se istresu al molim sve da bar ovde toga ne bude.

Licno se radujem ovome, prvo sto su do sad igrali na frontu 4-5 racuna ostali Crnci spavali, ako smo zasluzili uzet uzet cemo kao tim, sad ce se morati svi aktivirat a ne ovako da odradi sve 4-5 racuna a kurci se 80 racuna koliko vec broje crnci sa akademijama.

Svako od nas ima ljude koje cijeni u svom i protivnickom plemenu i koje ne cijeni u istim, hajmo provokatore prozivat bez obzira u kojem su plemenu, a cijenit dobre ljude bez obzira u kojem su plemenu, hajmo se tako podijelit ovde.

Moje licno izvinjenje za niske rijeci kojima sam uputio na "SPAM", tacka na to novi list ovde, ako se i dalje budemo morali prozivat na taj nacin, tamo da se prozivamo.

Neka party krene :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
trenutno je na snazi 24 sata primirja da se reorganizuje deff, iako vec ima krsenja al to su ipak pojedinci, za sad vecinom se postuje.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
trenutno je na snazi 24 sata primirja da se reorganizuje deff, iako vec ima krsenja al to su ipak pojedinci, za sad vecinom se postuje.

e svaka ti je na mjestu,isto izvinjenje u moje ime i u ime suplemenika što je bilo na stranu,idemo ovo drugačije sad odradit
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
e svaka ti je na mjestu,isto izvinjenje u moje ime i u ime suplemenika što je bilo na stranu,idemo ovo drugačije sad odradit

u ovo ne racunam npr. sto izvidjam nimfomanijak i on salje na mene, da se razumijemo mi se udaramo od prije tako da to nije krsenje, ovo 24h kako sam shvatio vazi za DKL clanove :D

Idemo se jaranski poklat, Benjo ko izgubi placa pivo :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
u ovo ne racunam npr. sto izvidjam nimfomanijak i on salje na mene, da se razumijemo mi se udaramo od prije tako da to nije krsenje, ovo 24h kako sam shvatio vazi za DKL clanove :D

Idemo se jaranski poklat, Benjo ko izgubi placa pivo :D

moze :D
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
hehehhee benjo ti si iz sarajva?

znam da ima iz ilijasa mala bruka nubova :D
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
eto me na ljeto,stari mi tamo zivi zadnjih 10-tak god......

piva na moj racun kad dodzem :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
eto me na ljeto,stari mi tamo zivi zadnjih 10-tak god......

piva na moj racun kad dodzem :)

ma brate s plemenašem kad sjedim ide bure pogotovo ako je drugi na svijetu po porazenim jedinicama,i to posle mene :love:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Eto dogovorili smo se :D

I ja sam vrlo blizu Benje.

Dolazim polovinom marta kuci pa cemo se cut ako bude vremena :D
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
hehhehee e jbg nemozes u svumu bit prvi ))))

e vala bi bilo dobro da se fakat negdje sastavimo uzivo i da se mahne koja :pivo::pivo:
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hehhehee e jbg nemozes u svumu bit prvi ))))

e vala bi bilo dobro da se fakat negdje sastavimo uzivo i da se mahne koja :pivo::pivo:

Dodji Damire da idemo pit po zajebanim kafanama, cuo sam da se cetvorica mogu sakrit iza tvojih ledja :D
 
Top