Mumije (aids & otp)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Campo pa nisi ti od pocetka bio u Barbarima sta se blamiras :)
Tek kasnije si stigao i to kroz J.S

Nisam bio od početka ni na tom svjetu.
I tacno je da sam stigao kroz J.S. ali sam bio.

Mora da smo se negdje zamjerili a ja neznam gdje pa mi nesto nabadas na nos.
Prosvjetlime da te se sjetim.
 

w0manizer

New Member
Reaction score
0
Pa rekao si da jos neko samo da se predstavi kao barbar ili csds pa da tacno obrisete racune na forume, Karantin je pravi kao i pleme AIDS, ko je igrao u aidsu na .ba6 znao je i na koju se stranu ide i u koliko sati tacno se znalo i prije otvaranja svijeta, inace ne bi svi imali HIV ispred nicka, a ovi piplok i ovi smecarosi pogledajte sebe prvo pa onda prozivajte nekog drugog.

nismo zamjerili, w0manizer ovdje .ba5 i hellborn i bosnian belaj boy :), tacnije na belaj boy sam s tobom i rqwe-om ratovo.
 

DeletedUser

Guest
Pa rekao si da jos neko samo da se predstavi kao barbar ili csds pa da tacno obrisete racune na forume, Karantin je pravi kao i pleme AIDS, ko je igrao u aidsu na .ba6 znao je i na koju se stranu ide i u koliko sati tacno se znalo i prije otvaranja svijeta, inace ne bi svi imali HIV ispred nicka, a ovi piplok i ovi smecarosi pogledajte sebe prvo pa onda prozivajte nekog drugog.

nismo zamjerili, w0manizer ovdje .ba5 i hellborn i bosnian belaj boy :), tacnije na belaj boy sam s tobom i rqwe-om ratovo.

Znam ko si i znam sta si meni je drago ako je pravi Karantin ali znas da uvjek ljudi u to sumnjaju.
To bi ti isto bilo kada bi neko rekao ja sam king zeus.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pa rekao si da jos neko samo da se predstavi kao barbar ili csds pa da tacno obrisete racune na forume, Karantin je pravi kao i pleme AIDS, ko je igrao u aidsu na .ba6 znao je i na koju se stranu ide i u koliko sati tacno se znalo i prije otvaranja svijeta, inace ne bi svi imali HIV ispred nicka, a ovi piplok i ovi smecarosi pogledajte sebe prvo pa onda prozivajte nekog drugog.

nismo zamjerili, w0manizer ovdje .ba5 i hellborn i bosnian belaj boy :), tacnije na belaj boy sam s tobom i rqwe-om ratovo.

Pojma ti ne'aš :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Necu da odgovaram na smijesne komentare !

Zamolio bih vas samo da ne spamate,nisam otvorio ovu temu za spam.

Hvala !
 
Reaction score
0
Necu da odgovaram na smijesne komentare !

Zamolio bih vas samo da ne spamate,nisam otvorio ovu temu za spam.

Hvala !

Niko ovde nije spamao vec je bila diskusija o kvalitetu i kvantitetu vaseg plemena i vasih igraca.. Ako vi negativne komentare racunate spamom, to je druga prica..
 

DeletedUser

Guest
Karantin ovo Karantin ono.
Karantin, ne mogu sad da nađem poruku al' objasit ću Vam ukratke'.
Ako se pitate jel' on tu, da jeste. U veoma, ali veoma kratkim intervalima. Doktor ne može da igra. Zato je nahvatao nekog klinca, koji je, kako on kaže dobar za farmanje i koji mu igra preko dana na accu i kurči se. Znači, ovo zadnje, znači podcrtano, znači zadnje.
 

Pire

Member
Reaction score
2
Kolko ovaj Karantin ispisa postova...pravi karantin nije u vjecnosti plemena :p Jel tako Trawka :D (mislim od sefa moram podrsku traziti.....i de tu rodicu Dzejovu vise)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Imaš pravo gosp. Pire (dobar si, popravljaš se)


#Rodice ja dovodio i odvodio, ko je jamio, jamio :D :festa:
 

DeletedUser

Guest
Prica se da Karantin nikad nije rekao na koju se stranu ide pfff.
Na ba6 se znalo,jugozapad,svi ispred nicka HIV,ii da se dodje u 20:00H ,toliko :)
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Zdravo :) na svijetu 12 ce pleme AIDS sa ba6 i pleme OTP isto sa ba6 krenuti zajedno u jednom plemenu koje ce se zvati MUMIJE...U plemenu ce biti samo oni najbolji ocekujte nas :)

OTP i AIDS u istom plemenu , svašta...
Izgleda da su se i jedni i drugi počeli podnosit ? :)

(čuj , najbolje iz oba plemena , a mene nigdje :andjeo: )
 
Status
Not open for further replies.
Top