Otvaranje?

Status
Not open for further replies.

sultan i

Member
Reaction score
0
znam

sumnjam ja baš sultane da će ovaj svijet po postavkama privući neke bolje ekipe... ali eto, možda se varam :)


postavke nisu idealne nizakog ali ako ce biti biti dobri igraca onda nije frka pokusati sta ima veze. a ako nebude dobri igraca onda nista od tog svijeta.
i oni sa tw-a sto sam obecao nesmijem ni da im posaljem postavke svijeta.
ipak cu poslati i sacekati ih ovamo na sv6 pa ako dodju dobro i jeste
 

DeletedUser

Guest
sumnjam ja baš sultane da će ovaj svijet po postavkama privući neke bolje ekipe... ali eto, možda se varam :)

Sam karantin je rekao da nece doci na svijet sa hramom stoga samo RS i RB nekim dijelom dolaze da se okusaju ovde :festa:
 

DeletedUser

Guest
Sam karantin je rekao da nece doci na svijet sa hramom stoga samo RS i RB nekim dijelom dolaze da se okusaju ovde :festa:

Posto si neupucen,nemoj pricati..
Ne dolazimo ni mi,naravno zbog opcija.. :kisa:
 

DeletedUser

Guest
Ko tebe sisa,nisam tebe nigdje nispomeno.
Ugl,nepratis skype :D
 

DeletedUser

Guest
Ko tebe sisa,nisam tebe nigdje nispomeno.
Ugl,nepratis skype :D

Ne znam o cemu pricas niti me interesuje..
Samo znam da moja ekipa RS i RB nece doci bas zbog postavki,a koliko vidim jos dosta jakih ekipa nece doci... :)
 

versache

Member
Reaction score
0
Sretno vam sa vasom crkvom ;)
jos ako ima i fake limit, opet vam sretno ;)
a plus sto starta u sred ljeta, jos jednom vam sretno :D
 

Tose23

Member
Reaction score
0
epic fail:zid:
mada sv1 je isti po postavkama
ko i ovaj novi pa nemora odma značit da ce bit pusiona
mozda nakon 3 -4 godine ovog servera se ti novaci dole nečem i nauče:ludilo:
sve u svemu
jakoooooooooooo lose:kisa:
 

DeletedUser

Guest
čak se i nebi složio da je tako loše....koliko god postavke bile "atraktivne" svijet koji starta preko ljeta nebi bio toliko zanimljjiv,ovako će neki novi igrači dobit priliku da se pokažu i "navuku" na igru,a i oni koji ga preskoče bit će nabrijaniji na hr7
ukratko: bolje da je sada pušiona,a u pravo vrijeme da su i prave postavke
 

DeletedUser

Guest
čak se i nebi složio da je tako loše....koliko god postavke bile "atraktivne" svijet koji starta preko ljeta nebi bio toliko zanimljjiv

kakve veze ima sto ce preko ljeta razmisli malo neko ima ljeti vremena,a nema ujesen ili obrnuto,nemozes svima ugoditi,neki imaju obaveze u skoli,neki na poslu itd... :)
 

DeletedUser

Guest
kakve veze ima sto ce preko ljeta razmisli malo neko ima ljeti vremena,a nema ujesen ili obrnuto,nemozes svima ugoditi,neki imaju obaveze u skoli,neki na poslu itd... :)

ne pričam o svima nego o većini,ali ako baš hoćeš ljeti je svima lijepo vrijeme,sunce, duži dan i normalno da će ljudi bit vani-zimi je svima zima, kraći dan i normalno je da više vremena mogu odvojit za igru.....još kad se na to nadoveže prosječna posjećenost naših svijetova koja se ne može mjeriti s nekim stranim serverima dobijamo svijet s malo igrača i uz to s manjom aktivnošću(bar prvih 2,3 mjeseca)-pa koliko to može bit zanimljivo
 

DeletedUser

Guest
čak se i nebi složio da je tako loše....koliko god postavke bile "atraktivne" svijet koji starta preko ljeta nebi bio toliko zanimljjiv,ovako će neki novi igrači dobit priliku da se pokažu i "navuku" na igru,a i oni koji ga preskoče bit će nabrijaniji na hr7
ukratko: bolje da je sada pušiona,a u pravo vrijeme da su i prave postavke

shvatio bit :eek:k:
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
ne pričam o svima nego o većini,ali ako baš hoćeš ljeti je svima lijepo vrijeme,sunce, duži dan i normalno da će ljudi bit vani-zimi je svima zima, kraći dan i normalno je da više vremena mogu odvojit za igru.....još kad se na to nadoveže prosječna posjećenost naših svijetova koja se ne može mjeriti s nekim stranim serverima dobijamo svijet s malo igrača i uz to s manjom aktivnošću(bar prvih 2,3 mjeseca)-pa koliko to može bit zanimljivo


pa ak su dani duži to sam znači da imam više vremena za igru, ja više volim noć :pivo:
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
mislim da je ovo potpuni promašaj, usred godišnjih odmora, ljetnih praznika, s neatraktivnim postavkama

mirkonije
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
hr3 je otvoren 22.07., ako se ne varam, znači na ljeto, kao i ovaj...i opet je imao zanimljivije postavke od ostalih svjetova. Ne znam onda kakve veze ima ljeto sa ovom katastrofom od postavki:D

Novim igračima brzina svijeta ne znači ništa, ko hoće da uči igrati svejedno mu je, bila brzina 0.5 ili 2.0

Čak štaviše, pri većoj brzini svijeta brže će ponovo izgraditi selo i ispraviti greške koje je radio, ako je restartovan itd...

Ja sam mislio da će biti ovaj svijet...ono...za raju:D:D, da se ispucamo malo...

Postavite anketu za postavke prilikom otvaranja sljedećeg, ovako ćete otjerati i ovo malo igrača što ima ovdje.:eek:k:

Moje mišljenje.

Sretno svima na hr6...
 

DeletedUser

Guest
hr3 i hr5 su skoro pa slični po postavkama... oba su neparna svijeta... stoga zaključak, hr7 bude na toj razini negdje :) (hr1 je iznimka kad je bio 1. :p)

moje mišljenje da će hr7 biti daleko privlačniji... e sad, nema nam dr. nego da čekamo i vidimo :D

u međuvremenu, hr6 - 3 days left and counting... :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top