Pleme

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
opet furanje ozbiljnosti :predaja:

jbg. vanjuha ovakav ćeš ti bit kad izađeš iz puberteta-hmmm moguće da se kod nekih to javlja kad nastupi menopauza (a možda su inače spremni za šalu,ali ovaj tjedan ne idu na tjelesni pa im je opravdano)-živi bili pa vidjeli :kokice:

inače, što ima u 8 b-tko je redar ovaj tjedan?
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Strah ili rekreativan pristup igranju i nadasve ljenost... ne znam šta je posrijedi, bit će da je strah, hehehehehe... ubi nas hedonistički način... Bah, berba je, grožđa posvuda a vi bi baš navalili da idemo u vaš vinograd...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
inače, što ima u 8 b-tko je redar ovaj tjedan?
Domagoj i mala Tea, prvi je vazda znao naći dobru kredu a drugoj je uvijek spužva mokra, higijeničar je Igor, taj zna o higijeni koliko i Čaćić o komunikacijskim vještinama... nema brige...
 

DeletedUser

Guest
bez brige,znam ja i bolje,ali imaš popust ovaj tjedan :hahaha:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Akcija? Kakva akcija??? Jesu ijopet krenuli bez da su me zvali? Ne fakat, kakva akcija? Jebaihpatak, počeli su i akcije skrivat od mene! Osjetim ja da me se danas izbjegava...
 

DeletedUser

Guest
Vanjuha izabrao si pogresan vinograd za berbu,ne valja brasti u tuđem mozes nastradati.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nisam ja brao, Štimca mi, ja sam samo tamo prolazio kad me je stis'lo... Nisam ni čućnuo kako treba kad ono galama...
 

DeletedUser

Guest
Uhvatio te je odasiljac koji je wild postavio i svaki put nam javi kada neko krene brasti kod nas,susa je ove godine bila pa ne damo nikome brasti.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma nisam brao doli dva lista, a to mi je trebalo za, hm, ovaj... Manje modre galice iduće godine, peče.... Ako se diže tolika halabuka oko 2 lista ondak je ovaj svijet otišao vrit!!!
 

DeletedUser

Guest
Nisu bila samo dva lista bilo je vise njih,sljedeci put dobro razmislite hocete li brati kod nas a znate da wildu svaki napad dolazi u poruci na Iphonu.
 
Last edited by a moderator:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Slijedeći put Wildu onda nema spavanja tjedan dana, hehehehehehhehehhehehehe...
 

DeletedUser

Guest
Wild i sada mirno spava,kada njega nema tu sam ja i jos par nas ima koji igramo na tom acc-u.
 

DeletedUser

Guest
Hvala AT, ovo je bilo testiranje novog programa... PowerDirector :) bolji mi nego Ulead ;)

p.s.

Dobra kritika uvijek dobro dođe :)
 
Status
Not open for further replies.
Top