SPAM

Status
Not open for further replies.

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Untitled+gogle+2.jpg

;) šala mala
 
Last edited:

kodiak

Member
Reaction score
1
Untitled+gogle+2.jpg

;) šala mala


ma baš hvala na reklami -obavezno uzvraćamo protuuslugom reklamirajući novi brand rukavica. Trawka će naravno pratiti-ipak je on važan član naše zajednice i ako on nije ispratio nije se ni dogodilo



p.s.
attachment.php

ovo je samo početni nacrt i kao prvom klijentu nećemo vam naravno ništa naplatiti.
Naši ljudi su u pregovorima sa vašim ljudima i o objavi "veličanstvenog" videa na našim stranicama kako bi vam se odužili za ljubaznost.
 

Attachments

  • RUKAVICE.jpg
    RUKAVICE.jpg
    14.5 KB · Views: 56
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kako je LOB-ovci moji...:pivo:
Vidim iskre frkte, haha. Ovdje je bio i Q ball sa svojim komentarima da ne trazim tamo citate pa je obrišao račun prije vremena.
 

DeletedUser

Guest
joj trawka al te ovi hejtercici mrze al ne mogu ti nista :D samo udri kralju uz tebe smo :p
 

astalavista

New Member
Reaction score
0
Ja sam imao tu sreću da igram u Lobu ili Pleme kako ga vi zovete. To je najbolje pleme u kojem se može igrat, verujte mi na riječ. Trawka, to je čovjek koji nije spavao većinu noći, koji je sitao više od pola plemena, i malo ljudi bi moglo radit ono što je on radio. Dodi je ipak bila glavna kod nas, ali čisto da se zna, da nije bilo trawke koji usput rečeno spama mnogo, al da ga nije bilo mi pobjede vidjeli ne bi.

HASTALAVISTA PRIJATELJI!
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Ja sam imao tu sreću da igram u Lobu ili Pleme kako ga vi zovete. To je najbolje pleme u kojem se može igrat, verujte mi na riječ. Trawka, to je čovjek koji nije spavao većinu noći, koji je sitao više od pola plemena, i malo ljudi bi moglo radit ono što je on radio. Dodi je ipak bila glavna kod nas, ali čisto da se zna, da nije bilo trawke koji usput rečeno spama mnogo, al da ga nije bilo mi pobjede vidjeli ne bi.

HASTALAVISTA PRIJATELJI!

Da nije bilo mene,GEN bi imao malo sanse protiv LOBa :D
 

DeletedUser

Guest
Još malo kad se osvoji svijet tamam da se zalije SKY COLOM !:hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top