The Smurfs

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sad moze igrati kako god hoce, mene ne zanima vise.. vise nije moj clan, prema tome.. nek radi sta oce..
 

DeletedUser

Guest
Secret i Fama da nisu osli, bili bi izbaceni.. jos par igraca je izbaceno.. i jos ce biti par igraca izbaceno..

Ne trebaju nam noob-ovi ni botovi ni kako god zelite ih nazvat..

Razlog zasto su osli: Otisli su jer sam im rekao da ako budu noblali slaba i mala sela da ce dobit nogu in ass i izletit iz saveza.. takoder.. pitali su par puta support, moje misljenje je da ako netko pita za support u ovako ranom djelu igre onda nije pravi igrac ni ne zasluzuje bit u mom plemenu samnom..

ovo je jednostavno prerano vrijeme za pitanje supporta, a da ne govorim kakva su sela noblali.. mislim da to vi svi znate.. prema tome.. nas cilj ostaje isti i mislim da ukoliko se rjesimo jos par igraca da cemo bit skroz solidno pleme o kojem ce se jos dugo pricati..

a to sta vi mislite da ako su nam osli "najjaci igraci" da idemo ka propasti, onda vas zalim.. to je sve sta cu rec.. bolje da budemo i dvoje u savezu a da se zna tko sta radi i kako nego da budemo savez sa ko zna kolko clanova a da forum bude pun pitanja za support..

neki od vas su se takoder smijali kad sam stavio u pocetku limit na 15 clanova.. sad vidite da se nemogu ni tih 15 clanova naci koji valjaju.. mogu i ja natrpat clanove u savez ko Black ili SHP ili slicna plemena i bit "dobro" pleme.. al to su ciste gluposti.. iskusniji igraci ce skuzit sta ocu rec.. dok ce se drugi smijat na ovo sve sta sam napisao kao i do sada.. a takve ljude necu uopce komentirati..

eto toliko..

TOPsecret and me; we have never asked for help
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
CoW odluci se! malo govoris da smo na pocetku zato sto su otisli malo govoris da su nubovi! odluci se sto zelis rec! jer mi nismo na pocetku zato sto su 2-3nuba osla ca...
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
CoW odluci se! malo govoris da smo na pocetku zato sto su otisli malo govoris da su nubovi! odluci se sto zelis rec! jer mi nismo na pocetku zato sto su 2-3nuba osla ca...

Zelim reci da ce te se vratiti na broj clanova na pocetku znaci ako vam odu Poljaci vi cete biti pleme istog broja clanova kad je poceo svijet.To jest dok ste igrali ovaj svijet niste nikog doveli i nista uradili..Sve organizovano i sve nasi igrachi (sa prostora balkana).A onda je sve pocelo dovodenjem TOPsecreta,Male Fame i Bibinja i njegove ekipe.Vise ste mi se prije svidjali dok ste drzali nase igrache a ne ovo strance.
 

DeletedUser

Guest
Zelim reci da ce te se vratiti na broj clanova na pocetku znaci ako vam odu Poljaci vi cete biti pleme istog broja clanova kad je poceo svijet.To jest dok ste igrali ovaj svijet niste nikog doveli i nista uradili..Sve organizovano i sve nasi igrachi (sa prostora balkana).A onda je sve pocelo dovodenjem TOPsecreta,Male Fame i Bibinja i njegove ekipe.Vise ste mi se prije svidjali dok ste drzali nase igrache a ne ovo strance.

A cini se i meni tako.. da cemo izbacit jos par tih stranaca, al i par nasih smo vec izbacili.. ma gle, nije bitno tko je tko.. ja osobno neman nista protiv stranaca, al protiv noobova u mom savezu definitivno imam tako da ce svi bit izbaceni na kojima primjetim ikakav znak noobizma ^_^ a ostat ce ako treba nas dvoje ili troje, al bar cu znat da valjamo.. :)
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
A cini se i meni tako.. da cemo izbacit jos par tih stranaca, al i par nasih smo vec izbacili.. ma gle, nije bitno tko je tko.. ja osobno neman nista protiv stranaca, al protiv noobova u mom savezu definitivno imam tako da ce svi bit izbaceni na kojima primjetim ikakav znak noobizma ^_^ a ostat ce ako treba nas dvoje ili troje, al bar cu znat da valjamo.. :)

Pa to ti ja govorim kickaj nobizam i strance :]
 

DeletedUser

Guest
Evo, sa zaljenjem obavjestavam da sam ja otisao iz svog plemena Smurfs u pleme BarbaR.. razlog tome nije taj sta smo se raspali.. nismo se raspali, nego je stvar u tome da su skoro svi odustali zbog raznih problema.. par igraca nam je odustalo jos kad smo imali svi manje od 500 bodova..

sad u kasnijem djelu.. ostali smo samo ja i torca sibenik aktivni, ali ni to nije razlog.. razlog je da jednostavno nema smisla da nas dvoje vodimo bitku protiv cijelog svijeta jer naravno da cemo izgubit kolko god iskusni bili.. tako da smo odlucili da cemo potraziti pleme gdje ima vise igraca.. makar mi je zao sto nismo uspjeli s mojim ciljom al eto.. jednostavno nema dovoljno dobrih igraca, oni koji su bili dobri su odustali nazalost vec pri pocetku svijeta..
 

DeletedUser

Guest
steta bas sam htio vidit na kako ce pleme zavrsiti
puno srece, neka teme otvorene jos do sutra ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top